INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
nezmar22
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 10.10.2010 22:35
Bydliště: Hodonín

INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od nezmar22 »

ČAUTE chtěl bych založit kolonku čistě na nežádocí zvuky ,vrzání plastů atd. a jak to odstranit.jake má kdo s tim nějaké zkušenosti.Ja si myslím ,že na tohle je Touran obzvlášt expert .mě vrže palubovka asi při 2200 otáčkach ,tak sem patral a zjistil jsem ,že když otevřu víko motoru tak to přestane .Potom drní spolujezdcova sedačka,když s ní zahýbu tak mě připada ,že je trochu volná, dá se nějak dotahnout ? dále pak loketní opěrka ,tu se snažím nejak rozdelat ,ale nevím jak Ten vrchní dil roztahovací.
Tiguan 2017 1.4 tsi comfortline

Uživatelský avatar
nezmar22
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 10.10.2010 22:35
Bydliště: Hodonín

Re: INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od nezmar22 »

tak že drnčení z palubovky odstraněny,dělali to ty vymezovací gumove koliky na kapotě .,trochu stačilo povolit.Ted zbyvá dívny zvuk ze spolujezdcovych dveří,a na loketce se už pracuje,objednan plastovy dil ,ktery byl prasklí a v něm to litalo.Tak zatim vše
Tiguan 2017 1.4 tsi comfortline

Uživatelský avatar
nezmar22
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 10.10.2010 22:35
Bydliště: Hodonín

Re: INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od nezmar22 »

takže vyměněn spodní plastovy dil ve vw 245kč,je to ten s těma gumovýma čudlíkama,byly totiž vylomene packy ,ktere jsou poobvodě asi 4 z každe strany, to byly ty pazvuky ,ktere se ozyvali.Pak další drnčení co jsem si myslel že jde od spoluj. dveří tak nakonec asi 5 km jízdě a bedliveho poslouchání s kamošem ,ktery byl první ve předu a pak vzadu ,tak jsme na to došli.. a ted se podržte byli to střešní nosiče ,ktere jsem namontoval asi před měsícem ,Nářez ..koho by to napadlo,ale drnělo to pěkně rozhlívalo se to po celích hagusách až do interieru.tady ještě foto toho dilu .Jsou tam vidět poulamovane packy ,při zvětšení
Přílohy
IMG_5742.JPG
IMG_5743.JPG
Tiguan 2017 1.4 tsi comfortline

Mash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.05.2015 15:02

Re: INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od Mash »

Zdravím,
pořídil jsem také Tourana a zatím super. Jen mě deptá nějaké jakoby drnčení zřejmě plastu u spolujezdce ve výdechu větráku řekl bych. Dělá to nejvíce kolem 100km/h. Ale když je do cca. 5 stupňů, tak je klid.
Další je nějaké jakoby cvakání při rozjezdech nebo naopak zpomalování. Jen je zvláštní že když řídím je to slyšet jakoby od spolujezdce a když naopak sedím u spolujezdce je to slyšet od řidičovo strany.
Nemáte někdo podobné zkušenosti?
Díky

Mash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.05.2015 15:02

Re: INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od Mash »

Díky za odpovědi. Koukám že jsem asi jedinej koho něco takového potkalo.

Uživatelský avatar
boboman7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 29.12.2014 16:08

Re: INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od boboman7 »

demontáž výduchu je robota na 30 sekúnd, vyber ho a pozri sa naň zblízka, možno niečo objavíš, minimálne zistíš či je to ním, keď ho vyberieš :)
ja som tiež úchyl na zvuky a zopár som ich už odstránil, najhoršia je vždy identifikácia..

Ak niečo počuješ zakaždým z inej strany podľa toho kde sedíš, tak jednoduchou logikou je to niečo, čo je v strede, nech to znie akokoľvek nepravdepodobne, mňa tak dva mesiace naťahovalo spätné zrkadlo, dal by som ruku do ohňa za to, že to je niečo vpravo v palubovke pri skle, skúšal som stierače, rôzne plasty, ktoré sú vpredu pri skle a podobne...no a bolo to zrkadlo no :)

Mash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 17.05.2015 15:02

Re: INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od Mash »

Tak výdechem to není. Těžko říct

KAYKA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.11.2016 17:35

Re: INTERIER -NEŽÁDOUCÍ ZVUKY V KABINĚ

Příspěvek od KAYKA »

Ahoj kluci mam touran 2011 a deprimuje mě klepání v levém b sloupku. má s tím někdo zkušenost? Když sem hledal na netu našel jsem tuto diskuzi. http://forum.skodahome.cz/topic/125248- ... u/?page=23" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interier“