NÁHRADNÍ KLÍČE - Výroba, párování

Moderátoři: Chozin, alesino

Polli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.12.2013 19:17

NÁHRADNÍ KLÍČE - Výroba, párování

Příspěvek od Polli »

Zdravím,jak si mám nechat udělat druhý klíč včetně imobilizéru a dálkáče když mi při koupi dali jen jeden klíč?Abych za to nemusel dávat ranec v servisu?
Touran 1.9.TDI
Děkuji za pomoc.
Polli

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od alesino »

nechat si vyčíst PIN z budíků , načíst info do nového transpordéru , přihlásit daný počet klíčů , přizpůsobit dálku , vybrousit planžetu ...
na vše je potřeba vybavení / diagnostiku / a hlavně někoho kdo to umí a ví co dělá ...
V autorizáku necháš ranec :roll:
Záleží odkud jsi , je tady pár lidí co se tomu věnují nebo potom firmy co dělají autoklíče ap.
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od Mažňák »

no nesouhlasil bych s tím autorizákem.
ted cca měsíc zpátky jsem dodelával druhý klíč,
1. koupil jsem klíč podle puvodního ( vystřelovák s troujtlačítkem) a podle určení na model auta (cca1500kč za origo klíč)
2. nechal jsem si vyfrezovat planžetu (350kč)
3. dalku jsem si prizpůsobil sám podle postumu, ale immo nešlo vyčíst ani přes VAG-com, ani superVAG a co maji vsechno takže jsem musel do VW, čekal jsem ranec ale za pul hodky bylo vše hotové, a navíc nepřizpůsobyli nový klíč nýbrž nahrály uplně nový kod immo !!!

EDIT: v autorizáku jsem zaplatil 329kč za 30 minut práce !
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od alesino »

u Tourana ?
immo je jiné generace a dálka taky ...
jen za vyčtení PINu počítej cca 1.000 kč ...
mě to vyšlo na 800 Kč po známosti od firmy co dělá autoklíče ... vyčtení PINu , nový transpordér , vyfrézování planžety a přizpůsobení počtu klíčů v budíkách ...
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od Mažňák »

tak nevim jak u tourana ale muj passast má immo 3. generace, a jak jsem psal u firmy co dela autoklice se jim nepodařilo vyčíst PIN, takže jsem musel do VW. a tam misto aby vycitaly PIN a prizpusobily na to novy tak nahráli novy PIN immo
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od tornado1 »

novy pin immo nejde nahrát, nejde změnit!!!!! toto je blbost!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od tornado1 »

novy pin immo nejde nahrát, nejde změnit.. toto je blbost... vag-comem nikdy nejde vyčíst pin! DO pro Passat 3BG stojí 1506kč, spodek vystřelováku s planžetou stojí 1825kč.. nechápu kde jsi sehnal v autorizáku klíč kompletní za 1500kč...

klíč příjde z výroby už vybroušený, takže nechápu proč jsi musel brousit planžetu..

toto jsou zcela zavádějící informace...

při spárování nového je nutné znova spárovat všechny klíče...

autorizovaný servis nikdy pin nevyčítá! nikdy ho nevidí, při přizpůsobení technik nevidí na obrazovce pin.. vidí jenom že klíče byly spárovány..

když přijdeš do autorizáku že chceš pin tak ti ho neřeknou, oni ho tam prostě nevidí - je to nemožné...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od tornado1 »

klasický pin immo u Tourana je pouze do 2008, pak už jsou budíky fazit a přizpůsobení se dělá úplně jinak... nelze ani přes vag... klíč lze v domácích podmínkách udělat pouze s velmi drahým vybavením, kdo ho nemá tak pouze u autorizovaného servisu
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od Mažňák »

tak klíč jsem nebral ve VW ale tady přes klub:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 7#p2611507" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.carkeys.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
jsou to origo klíče
tam kde frezovali klíč mají více programů ale ani jedním to nešlo vyčíst.
ale pokud říkáš že immo nejde změnit tak je to mozné, mě jen v autorizáku rekli ze nahrají nový PIN immo a spárují oba klíče (nový + starý) ale jak to dělali nevím u toho jsem nebyl.
jinak tak jak to píšu jsem to dělal já cca mesíc zpátky
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od tornado1 »

NIKDY jsem neměl problém vyčíst immo z B5.5, zřejmě špatnej oddíl
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od Mažňák »

jak říkám u mě se jim to nepodařilo, ale co jsem se s tim borcem bavil (co delají klíče a autoklíče) tak s tím maji problém častěj, museli aktualizovat nejaky program přes ktery to delaji a od te doby udelaji jen kazde druhe auto a před tím každé
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Aleš.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.10.2013 19:05

Re: Postup jak udělat druhý klíč??

Příspěvek od Aleš. »

Já měl taky k Touranu jen jeden klíč, nechal jsem si podle VIN poslat z D novej hotovej klíč, vyfrezovanej. Jen se ve W servise napíchlo auto na velkou diagnostiku, nakódovaly se dva klíče (nový a stary) a vše fungovalo, a hlavně se vyrušil jakýkoliv další klíč který běhal někde po německu. Cena asi 3500,-
Touran 2010 1,9TDI 77KW DSG7 , 7 míst

holubb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.09.2009 20:11

NOVY KLIC

Příspěvek od holubb »

dobry den prosim zde znale o technicke info.pred 2 roky jsem koupil vw touran a ted se minuly majitel ozval ze nasel od auta doma v batohu novy klic.klic dnes dosel, je uplne novy,na nem 2 cedulky asi nejake kody.auto jde odemknout i zamknout dalkou, po zastrceni do spinacky vse funguje a po nastartovani asi po 1 vterine auto hned chcipne.prosim o radu co dal.dekuji za pripadnou radu.roman

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVY KLIC

Příspěvek od tornado1 »

někdo zřejmě přizpůsoboval klíče a tento už není přizpůsobený.. stačí znova přizpůsobit
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

holubb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.09.2009 20:11

Re: NÁHRADNÍ KLÍČE - Výroba, párování

Příspěvek od holubb »

dik za info ale radeji bych info kam se obrátit jestli rovnou do servisu vw nebo zda to někdo zvladne co maj dilnu a pc.

Odpovědět

Zpět na „Interier“