dorobenie kotviacich ok po bokoch kufra - vhodne miesta, odstranenie krytov

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
vikiman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.06.2016 19:11

dorobenie kotviacich ok po bokoch kufra - vhodne miesta, odstranenie krytov

Příspěvek od vikiman »

V Tourane 2012, 5 miest, by som rad dorobil uchytavacie oka, ci haky po bokoch kufra, ci aj nad dvermi zhruba kde je madlo na ruku pasazierov. Zislo by sa mi to na ukotvenie napr. bicyklov, ci inych predmetov pri preprave. Tie co su na urovni podlahy mi nestacia, chybaju na bokoch vo vyske. Ma s tym niekto skusenosti? Su pod tapacirom bocnych stran kufra vhodne miesta na nasrobovanie nejakych ok? Ma niekto schemu, ci rady ako dat dole tie bocne plastove kryty kufra?
Na to ze je to rodinne auto a aj na prepravu vacsieho nakadu mi chyba viac moznosti pevneho ukotvenia predmetov v aute, viac hacikov a podobne.
V.

tribula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 19.06.2013 09:24

Re: dorobenie kotviacich ok po bokoch kufra - vhodne miesta, odstranenie krytov

Příspěvek od tribula »

Ahoj,
v starsom tourane (2009) som mal povodne N1 mrezu, bola uchytena v C stlpikoch, bol tam navrtany zavit priamo do stlpika.
Tapac stlpiku ide vcelku dobre dole, das dole krytku s napisou airbag a pod nim je sroub, trochu je pracnejsie dat naspat tapac,
kvoli vodiacej liste pasu, ale da sa to :)

v kufry som na novsom tourane (2011) som si dorabal hacik na tasku, tak som mal dole tapac na pravej strane. Pozri si moje vlakno (dodov touran).
V zasade, musis vybrat komplet dno kufru, plast na zadnej hrane kufru, potom opatrne samotny tapac na strane kufra. Naspat to ide tazsie, bo su tam
iste zaludnosti s nacvakavanim klipov, ale tiez sa to da. Samozrejme rataj z demontazou tapacu na C a D stlpikoch.

Drzim palce :good:
VW Touran 2,0TDI DSG Premium Highline, 2015, 140hp
Ex: VW Touran 1,6TDI DSG Comfortline, 2011, 136hp chip
Ex: VW Touran 1,9TDI Trendline Family, 2009, 145hp chip

Odpovědět

Zpět na „Interier“