PRíSTROJOVKA budiky

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
BADE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.10.2016 18:02

PRíSTROJOVKA budiky

Příspěvek od BADE »

zdar kluci mam taky problem ked bolo asi pred dvomi tyzdnami taka zima -7 otocim klucom palubka blikala nerosvietilo sa zeravenie dobijanie, svietilo mi servo respektive preblikavalo z cerveneho na zlte vypisalo chybu na airbagy cela blikala ako kedy ako sa jej zachcelo na diagnostike chyba P1650 nekomunikuje to s pristrojmi immo radio pytalo odomna kod ??? zahada . Cital som tu rozne problemy ale ziadne riesenie z mojej strany bolo skontrolovane kabelaz pod baterkou, kostry , poistky v e-boxe piny oxidacia nic som tam nenasiel auto odstavene v dielni cely den ani muk uz som ho chcel zapalit na druhy den som zamykal s e-boxom auto islo akoby sa nic nedialo zamykal som zase a uz nejde po pol dni v nervoch som vybral pristrojovku dal som ju na stol ze ju otvorim a pozriem ci tam neni studeny spoj jelikoz som neni elektrotechnik ale mechanik tak som si povedal ze radsej ako to mam do***vit tak to necham tak a zverim to odobrnikovi na palubky po zamontovani do auta vse funguje ako ma uz dva tyzdne ZAHADA skusal som ju davat do chladnicky ale aj tak to islo vsetko bez problemov stve ma to ze som neprisiel na koren problemu ci je zla palubka alebo niekde kabelaz co sa tyka immo tak kontrolka zhasla nemyslim si ze by bol problem v immo skor can bus vedenie alebo pristrojovka mali ste tu niekto podobny problem ???? a hlavne riesenie ??? &jedna sa o touran 2008 kod mot BLS ziadne navi a podobne vecicky tam nemam akurat v el predne okna a webasto . som zastanca cim mene elektroniky tym mene problemu skuste mi poradit dakujem

Uživatelský avatar
HONEY
Pilot
Pilot
Příspěvky: 781
Registrován: 08.03.2009 17:29
Bydliště: K.VW. kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: PRíSTROJOVKA budiky

Příspěvek od HONEY »

Špatná baterka

BADE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.10.2016 18:02

Re: PRíSTROJOVKA budiky

Příspěvek od BADE »

vymenena za funkcnu a ziadna zmena nenastala pocas problemu baterka povodna a ide to baterkou to nebolo

Odpovědět

Zpět na „Interier“