Střešní roletka

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
litvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.02.2014 08:48

Střešní roletka

Příspěvek od litvaj »

Zdravím,

zasekla se mi roletka pod střešním oknem u Touranu 2014 a autorizovaný servis ji při diagnostice dorazil a řekli mi, že to chce novou za hrozný ranec...
Na internetu se mi nedaří najít ke koupi celá roletka a tak bych chtěl požádat o pomoc, jestli se někdo s tímto problemem již nesetkal, případně nemá přístup k nákupu této součástky.

Přijednom, nemá někdo popis, jak je uchycen tapec střechy? chtěl bych roletku odmontovat a nebo alespon se podivat co je s ni špatně. Hlavně se bojim poškození airbagů při demontaží tapecu...

Mockrát díky za jakoukoli radu a pomoc...

litvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.02.2014 08:48

Re: Střešní roletka

Příspěvek od litvaj »

Nevite pripadne nekdo jak oddelat nadhlavoveho tapecu okolo stresniho okna?

Uživatelský avatar
nonaim
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 03.03.2014 12:56
Bydliště: Bratislava

Re: Střešní roletka

Příspěvek od nonaim »

Ahoj, tady je nákres - mělo by to být to, co hledáš.
http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... e/0/lang/t

Kolik si za tu roletku ve VW řekli?
Touran Východňár

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Střešní roletka

Příspěvek od denis.82 »

Co znamena, ze ji autorizak dorazil? Resil jsem zaseklou roletku na dvou autech, ale vzdycky pomohla diagnostika a zakladni nastaveni.
RS6 Performance 445kw

litvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.02.2014 08:48

Re: Střešní roletka

Příspěvek od litvaj »

nonaim píše:Ahoj, tady je nákres - mělo by to být to, co hledáš.
http://www.oemepc.com/vw/part_single/ca ... e/0/lang/t

Kolik si za tu roletku ve VW řekli?

Děkuji, nakonec jsem to o vikendu doresil po vlastni ose...
Je to ale supr ten nakres...nasel jsem to podobne pro touareg..

Ohledne servisu, daval jsem to do Klokočky v Praze-Řepy, řešil to vedouci servisu p. Bouček... Auto měli dva dny, jediné co udělali je, že ylomili takovou tu platovou patku na čelní liště roletky, ještě víc "uzahryzli" roletku - ty vodici jeydce po stranach jim vyskocili...a ja si rikal proc nechteli nic za diagnostiku, neroydelali nic...

No a řekli mi že je uplně zničená a že výměna bude cca 40 000,-. To jsem řekl že nechci...(to podle me stoji i se sklem střešním).

Po tom co jsem to rozdelal a vytahl celou roletku, tak jsem se ptal co za roletku - to mi řekli že 10 500,-. No a tak jsem ji pohledal na Ali a čekam jak jidoveyou z číny za 2 000,- i s dopravou....

Timto končím s autoriyovanými servisy...tolikrat jsem se s nimi nechal vyšplouchnout a 1000km po konci zaruky a stejne jen same vydaje navic...

run357
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.08.2023 17:17

Re: Střešní roletka

Příspěvek od run357 »

Ahoj ... už je to sice nějaká doba, ale můžu se zeptat zda se s Ali zadařilo a roletka fungovala? =)

litvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 22.02.2014 08:48

Re: Střešní roletka

Příspěvek od litvaj »

Jasne, do dnes fici skvele, nejlepe investovanych 2k / nejlepe usetrenych 38k… Nevim jak to je dnes s cenami ale tady mam historii:
IMG_8693.jpeg

Odpovědět

Zpět na „Interier“