ELEKTRO, ALARM - Centrální zamykání, alarm, imobilisér, DO

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ALARM - Centrální zamykání, alarm, imobilisér, DO

Příspěvek od VPetr »

Ahoj jak jsi nakonec vyresil ten dosah???

Mel jsem rozpulenou komfortku, jde videt krystal,ale je to oboustrany tistak a je potreba odletovat z desky vsechny piny :| jinak nevim kam by se dala dodelat delsi antena kvuli dosahu.
Jeden ovl.funguje u okna a druhy tak 2m od auta :negative:

Diky Petr

Pavel 1974
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 04.03.2012 08:01
Bydliště: Habrek Ledeč nad Sázavou

Re: ELEKTRO, ALARM - Centrální zamykání, alarm, imobilisér, DO

Příspěvek od Pavel 1974 »

Zdravím , píši do tohoto vlákna ,jelikož se zde řeší část mého problému . Při odemykání dálkou jsem pozoroval , že dveře u spolujezdce se odemknou zhruba o sekundu déle , bylo to slyšet . Následovalo to , že se neodemkly už vůbec , třeba až na potřetí když se zmáčklo odemykání na DO . Teď je situace taková , že už se neodemknou žádné dveře pouze dveře u řidiče . Odemknu je ale po otevření řidičových dveří a zmáčknutím odemykání na dveřích. Neví někdo co s tím ? Děkuji Pavel PS: VW Touran 2008 2,0 TDI 103kW

Anchadel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06.07.2014 09:26

Centrální zamykání

Příspěvek od Anchadel »

Ahojte, mám problém s DO na Tourana 2004.
Mám 2x 3 tlačítkové klíče. S jedním klíčem mi nejde odemknout celé auto, ale kufr a zamykání funguje.
U druhého mi jde špatně otevřít kufr ale zbytek funguje i když jen z asi 3m vzdálenosti.
Nevíte co s tím?
Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ALARM - Centrální zamykání, alarm, imobilisér, DO

Příspěvek od CentriFUGA »

Mám trochu problém, někde jsem to tu už četl,ale nevím kde.

Můj klíč má mizernej dosah - musím být přímo u auta a třeba u kufru musím klíč zvedat ... je to otravné, passata otevírám na 20 mterů uplně v klidu.

Výměna baterie nepomohla, koupil jsem nezávisle 2 kousky a nic a ještě k tomu druhej klíč není spárovanej.

Dotaz je jestli mi to vyřeší třeba přímo ve VW a jeslti to tam někdo měl co to tak stojí ?

Díky

Uživatelský avatar
pitukes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 18.02.2008 18:05
Bydliště: I´m from exit

Re: ELEKTRO, ALARM - Centrální zamykání, alarm, imobilisér, DO

Příspěvek od pitukes »

odchazi ti dalka, pak bude reagovat na cca 1 m a pak konec...Baterky nepomuzou... Kup novy ovladac +/-cca 800 Kč nakoduj a mas klid...

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ALARM - Centrální zamykání, alarm, imobilisér, DO

Příspěvek od CentriFUGA »

OK, a je možné že ten druhý nejde nakódovat ani přes VAG protože je už také KO ?

Pokud pomůže výměna ovladače a stojí cca 800 tak to ještě není to nejhorší

Nakódování se mi přes VAG nepovedlo, pokud má někdo postup jak na to budu rád, zítra mi přijde taky VAG + kabel, tak bych mohl zkusit nakódovat ten druhý klíč, pač tam mi nepomohly žádný postupy přes mačkání tlačítek, ale ani přes VAG + návod, kterej k tomu má kámoš v servise se ten druhej nespojil, tak nevím, jestli už právě není také KO, ale dle stavu vypadá, že moc používanej nebyl...

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: ELEKTRO, ALARM - Centrální zamykání, alarm, imobilisér, DO

Příspěvek od CentriFUGA »

Tak to tu oživím - nakonec jsem ukradl jednu dálku z passata a našel jak to nakódovat přes VAG a vše funguje jak má, takže byla opravdu dálka KO.

lotty33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.10.2014 19:08

Alarm

Příspěvek od lotty33 »

Dobrý večer přeji všem....Sháním nějaké info ohledně montáže autoalarmu Magicar M100AS do VW Touran 2007...Vím že tento alarm má analogové výstupy a proto potřebuji poradit jaký (OVĚŘENÝ) CAN BUS modu bych měl shánět.Ověřený proto že se obávám toho co by nějaký aušusový mohl poslat na sběrnici...Děkuji za rady,názory a informace :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interier“