2. sraz VW Golf clubu 18.-.19.8. 2007

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Příspěvek od anacixem »

Mirinda píše:
Chudej student píše: Ale dyt nemas Golfa? :lol: budes to muset kamuflovat ze si tam ten predek z Bory nandala.. :lol: ikdyz loni tam byl Opel v cabriu a ten mel z GIV jen svetla..to asi taky pocita :lol:
Prý to vadit nebude :oops: Max tam všude budu strkat jen zadek :lol: :lol: :lol:
Vadit to určitě nebude,já tam taky jedu nejspíš s Polem,jelikož Jetky nejsou hotový. :D
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

Mirinda píše:
Chudej student píše: Ale dyt nemas Golfa? :lol: budes to muset kamuflovat ze si tam ten predek z Bory nandala.. :lol: ikdyz loni tam byl Opel v cabriu a ten mel z GIV jen svetla..to asi taky pocita :lol:
Prý to vadit nebude :oops: Max tam všude budu strkat jen zadek :lol: :lol: :lol:
no cooo..... vždyť Bora je de facto Jetta a Jetta je Golf s kufrem... tak jakýpak vadit.... :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Tož to my se tam asi v sobotu taky na chvíli stavíme. Budeme se vracet z Vizovického trnkobraní, tak hodíme voko. :D

PS: To budu muset auto aspoň někde po cestě umejt v myčce. Na tom Trnkobraní v něm budem i spát a vim, jak auto vždycky po fesťáku vypadá. :oops:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

Mirinda: no hlavně abys přes ten zadek nedostala, když ho budeš vokazovat :lol: a jinak jak jsme se již shodli, bora=golf, :lol: no ne?

jinak pro všechny kdo tam ještě nebyli...jedná se o mimořádně pohodovou akci s domácí atmosférou, bez debilů, kteří jsou na většině jiných srazů, srandy je opravdu kopec a minulý ročník ozvláštnil Zviřátko levitací při pokusu o výhru sprintu :roll: :lol: :lol: :lol:
myslím, že nejen za sebe můžu poděkovat Etienovi s Maverickem, že tuhle milou tradici založili a drží!
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

ron píše:Mirinda: no hlavně abys přes ten zadek nedostala, když ho budeš vokazovat :lol: a jinak jak jsme se již shodli, bora=golf, :lol: no ne?

jinak pro všechny kdo tam ještě nebyli...jedná se o mimořádně pohodovou akci s domácí atmosférou, bez debilů, kteří jsou na většině jiných srazů, srandy je opravdu kopec a minulý ročník ozvláštnil Zviřátko levitací při pokusu o výhru sprintu :roll: :lol: :lol: :lol:
myslím, že nejen za sebe můžu poděkovat Etienovi s Maverickem, že tuhle milou tradici založili a drží!
Je někde nějaké info jak to tam celé probíhá, kde se případně spí, co je tam za "program" apod? Pojedu poprvé a nevím co čekat.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

tak základní info je na http://www.vwgolf.cz" target="_blank v sekci srazy
a to včetně programu, jinak spaní bude teď asi v chatkách problém, je to už rozebraný, takže stan nebo autí... :cry: :D
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

ron píše:tak základní info je na http://www.vwgolf.cz" target="_blank v sekci srazy
a to včetně programu, jinak spaní bude teď asi v chatkách problém, je to už rozebraný, takže stan nebo autí... :cry: :D
Díky.. mrknu tam. Spaní asi ani řešit nebudu, spíše se s panímámou stavíme na kukačku a na pokec. Pojedeme kolem.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

ron píše:tak základní info je na http://www.vwgolf.cz" target="_blank v sekci srazy
a to včetně programu, jinak spaní bude teď asi v chatkách problém, je to už rozebraný, takže stan nebo autí... :cry: :D
ajaj, sem nějak zaspal :( ...holt teda stan no 8)

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

toxyz: můžeš se přitulit jako např. loni u nás v chatce, to tam byli i psi :lol: :roll: :!: :twisted:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

jen tak pro představu 8)
Přílohy
podroužek 06.jpg
podroužek 06.jpg (39.36 KiB) Zobrazeno 1143 x
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

kluci jak bucííí :lol: snad mi to vyjde a udelam si cas..tenhle sraz by me mrzel propast.. :cry:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

ron píše:toxyz: můžeš se přitulit jako např. loni u nás v chatce, to tam byli i psi :lol: :roll: :!: :twisted:
díky za nabídku :wink: .....doufam že si nezapoměl že budeme dva, aby se pak "nepřitulovala" jen moje drahá a já pak spal venku na zápraží pod cedulkou s nápisem FULL VACANCY :lol: :lol:

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

no nezapoměl, a ani jsem nezapoměl jak jsi se léčil tou vodkou...brrrr :!: :oops: , buď bez obav já jsem v noci prakticky neškodnej 8O :D
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

jarys píše:kluci jak bucííí :lol: snad mi to vyjde a udelam si cas..tenhle sraz by me mrzel propast.. :cry:
no bude nám potěšením! doufám, že už si verunu poskládal!
i stím plastovým bazmekem - jediným v evropě na skladě :lol:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

ron píše:no nezapoměl, a ani jsem nezapoměl jak jsi se léčil tou vodkou...brrrr :!: :oops: , buď bez obav já jsem v noci prakticky neškodnej 8O :D
tak super, no vodku beru zase, co kdybych opět nastydl....ale doufam že se tak nestane :wink:

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“