Srazy Karlovarského Kraje

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Srazy Karlovarského Kraje

Příspěvek od Mirinda »

Tak co klubáci, už dlouho zde žádný sraz nebyl :wink: Nahoďte nějaký termín, třeba až v březnu až bude trochu tepleji 8)

Bylo by fajn kdyby přijeli i klubáci mimo Karlovarský kraj :wink: Co vy na to? :?:
Naposledy upravil(a) Mirinda dne 12.06.2013 22:14, celkem upraveno 12 x.
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Mohl bych se k Vam taky vecpat :oops: ? Jestli teda dovolite, ikdyz nemam VW :wink:

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Ze jsem tak smely, co kdybych take prijel?
Born to grow.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

ghostrider: no jasně, že se vůbec ptáš :wink:

VlaK: vážně bys dojel? 8O
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Mirinda píše:ghostrider: no jasně, že se vůbec ptáš :wink:

VlaK: vážně bys dojel? 8O
Treba bych vyhral soutez o nejvzdalenejsiho ucastnika srazu :)
Born to grow.

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Příspěvek od anacixem »

Tak já bych byl pro.A termín??Mě osobně celkem jedno,krom 20.2 a 21.3 si čas udělám snad kdykoliv.
Lupo TDi ++
Sharan TDi

moretti

Příspěvek od moretti »

jsem pro...srázek by měl bejt :)

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

nechám to na organizátorovi,ale jelikož nevím,jak to bude se školou,tak jsem raději pro neděle,nebo pátky na večer
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

Mně je to jedno jestli pátek, sobota nebo neděle...jen to potřebuji vědět co nejdřív...a domluvte se jestli to bude jen sraz aut nebo budete chtit večer někam sednout, podle toho se domluví buď pátek nebo neděle :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Ja bych prijel, uz budu mit snad hotovy auto :) Teda relativne hotovy, aby jezdilo :lol: Jinak pokud to bude v breznu tak mi na terminu nezalezi...
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

Mirinda píše:Mně je to jedno jestli pátek, sobota nebo neděle...jen to potřebuji vědět co nejdřív...a domluvte se jestli to bude jen sraz aut nebo budete chtit večer někam sednout, podle toho se domluví buď pátek nebo neděle :wink:
Tak jsem to ve škole zjistil co a jak,tak do školy jdu až v březnu,takže únor můžu pá+so+ne,musí někdo omrknout počasí a podle toho se dá pak něco špekulovat,ale pod Hypernovou je krytý venkovní parkoviště
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

vally_ny píše:
Mirinda píše:Mně je to jedno jestli pátek, sobota nebo neděle...jen to potřebuji vědět co nejdřív...a domluvte se jestli to bude jen sraz aut nebo budete chtit večer někam sednout, podle toho se domluví buď pátek nebo neděle :wink:
Tak jsem to ve škole zjistil co a jak,tak do školy jdu až v březnu,takže únor můžu pá+so+ne,musí někdo omrknout počasí a podle toho se dá pak něco špekulovat,ale pod Hypernovou je krytý venkovní parkoviště
Musí se to nějak domluvit....vzhledem k tomu že teď právě ve Varech sněží tak nevím jestli bude teď brzy hezky....ale zkusím sledovat dlouhodobé předpovědi a zkusím něco nahodit :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

Mirinda píše:
vally_ny píše:Tak jsem to ve škole zjistil co a jak,tak do školy jdu až v březnu,takže únor můžu pá+so+ne,musí někdo omrknout počasí a podle toho se dá pak něco špekulovat,ale pod Hypernovou je krytý venkovní parkoviště
Musí se to nějak domluvit....vzhledem k tomu že teď právě ve Varech sněží tak nevím jestli bude teď brzy hezky....ale zkusím sledovat dlouhodobé předpovědi a zkusím něco nahodit :wink:
to bude asi nejlepší
Obrázek

moretti

Příspěvek od moretti »

tak záleží na tom jestli se pojede do centra...a nebo se zamluví někde bydlení...pak by třeba moch bejt i víkend...
Ae jinak asi pátek...nebo sobota...v neděli už člověk myslí na pondělí a práci...a musí jít brzo spát... :D

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

Až se bude neco vedet,dejte echo, sice golfem bych asi jeste nedorazil ale treba bude volna chvile...
BBS Motorsport

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“