srázek Kladno, Rakovník? ZRUŠENO- NEJSOU LIDI... :-( :-(

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

minifisch píše:tak jak to vypada tak asi nic
Hm...je tu mrtvo.. :cry:

Uživatelský avatar
Scorpion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Středočeský kraj-Kladno

Příspěvek od Scorpion »

já bych se rád zůčastnil,ale tnhle pátek nemohu a příští sem v práci.Mohl bych až tka na konci dubna.

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

zatím jsou tři lidi, já, romanx a minifish, takže to je na piču ve třech lidech.. :roll:

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

Baltik_VW píše:zatím jsou tři lidi, já, romanx a minifish, takže to je na piču ve třech lidech.. :roll:
Tak přesně na to to je teda .....to je teda jedno sereme na to....já se u Tebe zastavím buď zítra po obědě nebo v sobotu ...podle situace......
PS: Nehodil bys mi do SZ mobil ať tě tam nenaháním.....(jak chceš) dík

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Tak,ja take nemuzu :oops:

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

tak někdo navrhněte příště neco lepšího když se tohle nikomu nehodilo... :oops: :roll: :(

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Já pořád řikám že se dohodnem a sejdeme se třeba na tom Strahově, je to každou 2.střebu v měsíci od 18.00.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Baltik_VW píše:tak někdo navrhněte příště neco lepšího když se tohle nikomu nehodilo... :oops: :roll: :(
Nevzdavej to :!: Co to priste zkusit v Rakovniku na motokary :?: Kdyz tak to tam zaridim :wink:

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

ok píše:Já pořád řikám že se dohodnem a sejdeme se třeba na tom Strahově, je to každou 2.střebu v měsíci od 18.00.
No tak tam určitě a ještě ve středu......přiletím ve čtyři z práce přesedlám z MB do VW a poletím do zácpy do Prahy abych byl na Strahově.....fakt celej žhavej :oops: ....no nic nebyl zájem, tak nebyl :evil: mi si to tu z okolí dohodnem sami :) a s ostatními se potkáme až v Mimoni.. :lol:

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

patper píše:
Baltik_VW píše:tak někdo navrhněte příště neco lepšího když se tohle nikomu nehodilo... :oops: :roll: :(
Nevzdavej to :!: Co to priste zkusit v Rakovniku na motokary :?: Kdyz tak to tam zaridim :wink:
No vidíš taky dobrej nápad :ura1: .....to by šlo někdy využít :fly2: ....tedy pokud bude zájem :evil: mimochodem na Kladně jsou snad taky u bejvalý autoškoly...kdyby to nešlo v Rako...

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od minifisch »

tak nekdy zkusime navrhnout nejake datum kdy se to bude hodit snad vsem :wink: P.S dnes sem jel kolem parkoviste u zimaku na Kladne a nebylo tam vubec k hnuti auto vedle auta
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

minifisch píše:tak nekdy zkusime navrhnout nejake datum kdy se to bude hodit snad vsem :wink: P.S dnes sem jel kolem parkoviste u zimaku na Kladne a nebylo tam vubec k hnuti auto vedle auta
Já tam dneska nejel tak nevím....jen jsem dneska prolít z Rakáče okolo NEW BUBU a mazal domů... :D :D :D

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

romanx píše:
patper píše: Nevzdavej to :!: Co to priste zkusit v Rakovniku na motokary :?: Kdyz tak to tam zaridim :wink:
No vidíš taky dobrej nápad :ura1: .....to by šlo někdy využít :fly2: ....tedy pokud bude zájem :evil: mimochodem na Kladně jsou snad taky u bejvalý autoškoly...kdyby to nešlo v Rako...
no motokáry neni vůbec blbej nápad.... na Kladně sou taky tam u Amondu. v Rakovníku nevim kde sou.... :roll:

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kuja »

Pratele,co to vymyslet nejak vic dopredu :-) Ja mam treba ted auto v servisu :-( A hlavne hromada lidi ma pres tejden praci do pul paty do peti a obcas nez prijedou domu je dost nesikovny...Muj navrh je se sejit nejakou nedeli :-) Co rikate?

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Kuja píše:Pratele,co to vymyslet nejak vic dopredu :-) Ja mam treba ted auto v servisu :-( A hlavne hromada lidi ma pres tejden praci do pul paty do peti a obcas nez prijedou domu je dost nesikovny...Muj navrh je se sejit nejakou nedeli :-) Co rikate?
OT: Co s nim máš? 8O
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“