sraz Strahov 9.5.2007

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duck »

Ogy píše:
Duck píše: jojo ten byl už od pohledu jasnej :lol:
ale na druhou stranu muzikou to mel napechovany celkem doost, skoda, jen ze Duck si setri hudbu jen pro sebe a nepustil nam taky neco :wink: ...mohli se tam spolu prervavat :lol: :lol:
Já jsem mu nechtěl kazit radost, když jsem ho viděl, ještě by to nerozdýchal když bych otevřel kufr :lol:
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Toky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Toky »

jj bylo to v pohodě 8)

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PPetr »

Toky píše:jj bylo to v pohodě 8)
I odjezd domu vid? Bylo mi těch náprav líto na těch kostkách... :lol:

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Ogy píše:
Duck píše: jojo ten byl už od pohledu jasnej :lol:
ale na druhou stranu muzikou to mel napechovany celkem doost, skoda, jen ze Duck si setri hudbu jen pro sebe a nepustil nam taky neco :wink: ...mohli se tam spolu prervavat :lol: :lol:
No, tak to bych chtěl vidět.. Teda slyšet... Jak mondeo drnčí :-) BTW: Dneska sem kolem tebe zase 2x jel :-)

Toky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Toky »

PPetr píše:
Toky píše:jj bylo to v pohodě 8)
I odjezd domu vid? Bylo mi těch náprav líto na těch kostkách... :lol:

no to mi povidej, vim že si jel za mnou, já sakra pospíchal, ale naštěstí mi doma všecko prošlo :lol:

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PPetr »

Toky píše:
PPetr píše: I odjezd domu vid? Bylo mi těch náprav líto na těch kostkách... :lol:

no to mi povidej, vim že si jel za mnou, já sakra pospíchal, ale naštěstí mi doma všecko prošlo :lol:
Já přijel taky pozdě, ale pár šikovnejch výmluv a bylo to v pohodě...

Uživatelský avatar
sandiego
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od sandiego »

koukam pekny no....skoda ze sem se taky nemohl stavit :cry:

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duck »

neboj, doufám že se příští měsíc zase sejdeme a ještě v hojnější sestavě :lol: některý papriky chyběli 8)
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Příspěvek od Dandi »

fleer:mněl bys to poslat bechymu at to dá do galerky...
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

PPetr píše:
Toky píše:
no to mi povidej, vim že si jel za mnou, já sakra pospíchal, ale naštěstí mi doma všecko prošlo :lol:
Já přijel taky pozdě, ale pár šikovnejch výmluv a bylo to v pohodě...
Jak jako prošlo? Jak jako v pohodě? Chlapi, přes VW nejede vlak, tak jakýpak výmluvy.. VW je priorita a hotovo :-)

Já dneska konečně opravil své bludičkovské světlo (byl zlomenej kontakt kostry přímo u konektoru u světla), vyměnil olej, vyčistil K&N filtr, nastříkal okna antirainem a opravil kryt motoru.. Taky konečně umyl ty zahnojený kola.. Ach jo, dneska bych dělal jinou parádu :-)

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PPetr »

Cyp_the_trestacz píše:
PPetr píše: Já přijel taky pozdě, ale pár šikovnejch výmluv a bylo to v pohodě...
Jak jako prošlo? Jak jako v pohodě? Chlapi, přes VW nejede vlak, tak jakýpak výmluvy.. VW je priorita a hotovo :-)

Já dneska konečně opravil své bludičkovské světlo (byl zlomenej kontakt kostry přímo u konektoru u světla), vyměnil olej, vyčistil K&N filtr, nastříkal okna antirainem a opravil kryt motoru.. Taky konečně umyl ty zahnojený kola.. Ach jo, dneska bych dělal jinou parádu :-)
To je taky dobře, vždyt jsi nám s tou tvojí laser musik kurvil galerii :lol: :lol:
No a ty zaprasený kola, no fuj. :lol: :lol:
Videl jsi jak jsem se s tim pulíroval já ne???? 8)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

PPetr píše:
Cyp_the_trestacz píše: Jak jako prošlo? Jak jako v pohodě? Chlapi, přes VW nejede vlak, tak jakýpak výmluvy.. VW je priorita a hotovo :-)

Já dneska konečně opravil své bludičkovské světlo (byl zlomenej kontakt kostry přímo u konektoru u světla), vyměnil olej, vyčistil K&N filtr, nastříkal okna antirainem a opravil kryt motoru.. Taky konečně umyl ty zahnojený kola.. Ach jo, dneska bych dělal jinou parádu :-)
To je taky dobře, vždyt jsi nám s tou tvojí laser musik kurvil galerii :lol: :lol:
No a ty zaprasený kola, no fuj. :lol: :lol:
Videl jsi jak jsem se s tim pulíroval já ne???? 8)
S jakou laser music sem kurvil galerii? O ničem nevim :-)

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

Cyp_the_trestacz píše:
PPetr píše: Já přijel taky pozdě, ale pár šikovnejch výmluv a bylo to v pohodě...
Jak jako prošlo? Jak jako v pohodě? Chlapi, přes VW nejede vlak, tak jakýpak výmluvy.. VW je priorita a hotovo :-)

Já dneska konečně opravil své bludičkovské světlo (byl zlomenej kontakt kostry přímo u konektoru u světla), vyměnil olej, vyčistil K&N filtr, nastříkal okna antirainem a opravil kryt motoru.. Taky konečně umyl ty zahnojený kola.. Ach jo, dneska bych dělal jinou parádu :-)
no já taky dneska opravil komplet osvětlení auta.... ještě umejt, naleštit a hurá na sraz.... :lol:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PPetr »

Cyp_the_trestacz píše:
PPetr píše: To je taky dobře, vždyt jsi nám s tou tvojí laser musik kurvil galerii :lol: :lol:
No a ty zaprasený kola, no fuj. :lol: :lol:
Videl jsi jak jsem se s tim pulíroval já ne???? 8)
S jakou laser music sem kurvil galerii? O ničem nevim :-)
No ty tvý světla byly jak laser music. A myslim tu naši galerii zánovních VWéček :lol:

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

PPetr píše:
Cyp_the_trestacz píše: S jakou laser music sem kurvil galerii? O ničem nevim :-)
No ty tvý světla byly jak laser music. A myslim tu naši galerii zánovních VWéček :lol:
Spíš jak svíčka, než jak laser... Ty máš představy o laseru čéče :-) A zrovna tak o zánovních kárách :-D

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“