Sraz Blatná-Tchořovice 8.-10.6 2007

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Tak já viděl pouze Pakostíka ( na dálku ) pak Lipiho , chudase a pak toho breoučka ( bez řidiče ) , ale jinak jsem tam z clubu nepotkal nikoho :-(
Počasí bylo fakt hustý a lituji lidi kteří tam byli celý den .
Jinak foto večer.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

zviratko píše:Tak já viděl pouze Pakostíka ( na dálku ) pak Lipiho , chudase a pak toho breoučka ( bez řidiče ) , ale jinak jsem tam z clubu nepotkal nikoho :-(
Počasí bylo fakt hustý a lituji lidi kteří tam byli celý den .
Jinak foto večer.
no a hned vedle Lipiho jsem stal ja 8)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

FandisR32 píše:
zviratko píše:Tak já viděl pouze Pakostíka ( na dálku ) pak Lipiho , chudase a pak toho breoučka ( bez řidiče ) , ale jinak jsem tam z clubu nepotkal nikoho :-(
Počasí bylo fakt hustý a lituji lidi kteří tam byli celý den .
Jinak foto večer.
no a hned vedle Lipiho jsem stal ja 8)
sorry na tebe jsem zapoměl :-) :lol: :lol:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

zviratko píše:
FandisR32 píše: no a hned vedle Lipiho jsem stal ja 8)
sorry na tebe jsem zapoměl :-) :lol: :lol:
to je v poho ja vim cerna R32 se snadno prehledne.jinak musim pochvalit tve auto hlavne ze predu se mi moc libi

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

FandisR32 píše:
zviratko píše: sorry na tebe jsem zapoměl :-) :lol: :lol:
to je v poho ja vim cerna R32 se snadno prehledne.jinak musim pochvalit tve auto hlavne ze predu se mi moc libi

No právě obyčejná R32 se lehce přehlídne :lol: :lol: :lol:

Jinak díky.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

no ja nevim ale na tom letacku co jsem dostal pri vstupu bylo psano ze v patek vecer myslim ze nekdy ve 23:45 mela byt ta lesbi show nebo tak podobne takze jako vul jsem tam stal uz nejmin od 23:30 az do 1.00 do rana a nic. stal tam se mnou i Lipi ale ten to vzdal uz driv.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

FandisR32 píše:no ja nevim ale na tom letacku co jsem dostal pri vstupu bylo psano ze v patek vecer myslim ze nekdy ve 23:45 mela byt ta lesbi show nebo tak podobne takze jako vul jsem tam stal uz nejmin od 23:30 az do 1.00 do rana a nic. stal tam se mnou i Lipi ale ten to vzdal uz driv.
Mel jsi se prijit podivat kousek "dolu" po letisti.Jakoby smerem na Blatnou,tam se to rvalo a sepisovala se pojistna udalost. :D To byla taky zabava.Nabourali mi tam auti.:cry: Byli jsme tam od 0:00 do 01:10 asi.

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

TNT píše:
FandisR32 píše:no ja nevim ale na tom letacku co jsem dostal pri vstupu bylo psano ze v patek vecer myslim ze nekdy ve 23:45 mela byt ta lesbi show nebo tak podobne takze jako vul jsem tam stal uz nejmin od 23:30 az do 1.00 do rana a nic. stal tam se mnou i Lipi ale ten to vzdal uz driv.
Mel jsi se prijit podivat kousek "dolu" po letisti.Jakoby smerem na Blatnou,tam se to rvalo a sepisovala se pojistna udalost. :D To byla taky zabava.Nabourali mi tam auti.:cry: Byli jsme tam od 0:00 do 01:10 asi.
kecas a jak se to vsechno vubec stalo?a co tvoje auti prezilo to?

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

FandisR32 píše:
TNT píše: Mel jsi se prijit podivat kousek "dolu" po letisti.Jakoby smerem na Blatnou,tam se to rvalo a sepisovala se pojistna udalost. :D To byla taky zabava.Nabourali mi tam auti.:cry: Byli jsme tam od 0:00 do 01:10 asi.
kecas a jak se to vsechno vubec stalo?a co tvoje auti prezilo to?
Nekecam...Mel jsem v kare Pakostika,svyho sefika z prace,2 slecny a jednu pani. :P No tak si tak jedeme krokem po letisti a najednou dva pitomci videli kocicky v aute,zabrzdili a jeli zpateckou kolem nas. Pak to otocili a jeli kus za nami.Najednou nebyli nikde a kdyz jsem dojizdel,ze vyhodim Pakostika a pojedem dom,tak najednou rev jak krava a pak uz jen rana zezadu. :cry: Jeste,ze jsem mel tazny. :lol: Ale byla to supa,panove. Koule je narvana do narazniku a vsecko kolem taky pochroumany..Skoda cca 40tis. :roll: Opravime a jedeme daaaal. :wink:

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

takovy bych hned vyhazoval u vstupu. clovek by rekl takova mala pohodova akce ale jak koukam pitomci se najdou vsude. ja bych ho asi musel zabit.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

FandisR32 píše:takovy bych hned vyhazoval u vstupu. clovek by rekl takova mala pohodova akce ale jak koukam pitomci se najdou vsude. ja bych ho asi musel zabit.
Presne.Ne vsichni se umi chovat. :roll: ...Nebuj,taky se to mlatilo. :lol:

Uživatelský avatar
pakostik
Profík
Profík
Příspěvky: 1151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pakostik »

TNT píše:
FandisR32 píše:takovy bych hned vyhazoval u vstupu. clovek by rekl takova mala pohodova akce ale jak koukam pitomci se najdou vsude. ja bych ho asi musel zabit.
Presne.Ne vsichni se umi chovat. :roll: ...Nebuj,taky se to mlatilo. :lol:
Jj, mlatilo, ale jenom zlehka, pac Volynaci byli hodne v presile, nastesti majitel vozidla co boural, byl celkem v poho, tak se to dalo usmlouvat.... snad to dobre dopadne
modráček = dráček 1.6 = kule jako hrom

stránečky: http://www.pakostik.borec.cz

novy icq 428-568-411 !!

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

pakostik píše:
TNT píše: Presne.Ne vsichni se umi chovat. :roll: ...Nebuj,taky se to mlatilo. :lol:
Jj, mlatilo, ale jenom zlehka, pac Volynaci byli hodne v presile, nastesti majitel vozidla co boural, byl celkem v poho, tak se to dalo usmlouvat.... snad to dobre dopadne
Jj tak tak,samy pojdte pojdte,chteji mi rozbit drzku a najednou jich tam bylo kolem vinika 10. :roll: Majitel byl v poho,tak se to poresilo,vcera jsme to oba nahlasili a ted cekam na likvidatora.

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Já když jsem odjížděl v sobotu tak ležel nějaký kadett v příkopě :-(
Asi taky nějaký mladý machr :-(
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

zviratko píše:Já když jsem odjížděl v sobotu tak ležel nějaký kadett v příkopě :-(
Asi taky nějaký mladý machr :-(
No ten byl taky od nich prej... :roll: Namerili mu 120km/h prej,napalil do betonovyho mustku (vjezd na pole) :roll:

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“