26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od KJirka »

Olaf87 píše:
KJirka píše:Tak to někdo aspoň nafoťte.
Osobně si to beru na starost 8)

Tak japa to dopadlo ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od mikii »

Za mě dobrý. Spousta pěkných brouku a hlavně starých transporterů. Ale i ostatní auta pěkná. GIV R32, Golf VI R APRII a jiné. Já jsem spokojený.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od KJirka »

tak to odpovídá tomu, co už psal Admin, že jsou to lidi z Transportér a Beatle clubu, ale mě zaráží ty prohlášení o mezinárodním srazu všech VW, podpoře importéra, mnohatisícové členské základně, pětistech vystavovatelích apod.. Pokud to tak skutečně bylo, smekám před organizačníma schopnostma pořadatele, ovšem něco mi říká, že asi ne. A z duše nesnáším velkohubý hochštaplery.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od mikii »

Myslím že poslední hlášení o počtu aut bylo něco kolem 280 takže 500 aut určitě ne. Podpora importéra tam nějaká byla a i stánky tam VW mělo. A nějaký vystavený nový modely. Nevím přesně ale tak do 15 nových aut tam bylo. Co se programu týká tak to bylo splněno si myslím. Sprinty,simulace nárazu,prezentování aut na rampě,projížďky v nových autech. Jako podle prezentování před srazem jsem asi čekal víc ale sklamaný nejsem. Jinak bylo vidět že se počítalo s víc autama protože tam byl docela velký nachystaný plac který nebyl obsazený.
Naposledy upravil(a) mikii dne 29.08.2016 12:33, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od Olaf87 »

Pro ty, co na sraze nebyli jsem nafotil, jak jsem slíbil menší fotogalerii pro dokumentaci :wink:

http://olaf287.rajce.idnes.cz/Volkswage ... 016-08-27/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od KJirka »

hmm, dost jednostranně zaměřeno.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
zetttko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 26.02.2011 11:19
Bydliště: Brno

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od zetttko »

Souhlasím si Mikiim, nic mimo program, vše splněno. Pořadatel rozhodně čekal víc aut, navíc hodně lidí přijelo jen na sobotu. Rozhodně zbytečně velkohubé prohlášení, navíc dost lidí, co dělá pod tímto klubem ani neví, že existuje vw-club.cz. Divili se, když jsem jim říkal, kolikátý byl vůbec teď sraz a jak velká je členská základna. Takže i za mě, je mě milejší vw-club.cz a je jen škoda, že nejde domluvit nějaká provázanost.
VW Golf Variant VII 2.0 TDI Alltrack; White Pure - 2016 -->
VW Golf Variant VI 1.6 TDI; Metal Silver - 2012 --> 2016
VW Passat Variant B5.5 1.9 TDI; Metal Grey - 2008 --> 2012

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od KJirka »

nepochybně je to záměr a je to podobný, jako když se dvě skupiny snažily nezávisle na sobě pořádat Miss ČR, což bylo dost trapný.
Pokud by dotyčným šlo skutečně jen o nějaké fandovství ke značce, mohli svojí iniciativu a organizační schopnosti projevit tady. Myslím, že by se tomu nikdo nebránil a společné věci by to jen prospělo. To, jak se snaží vypadat stejně, jako tenhle, již mnoho let fungující VW club, je tudíž opět jen vrcholem trapnosti.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od Olaf87 »

Konečně mám chvilku času sem taky něco napsat. Koneckonců nevidím důvod, proč to tu neprezentovat veřejně. Nedělám nic špatného.

V sobotu večer jsem měl na srazu rozhovor s jeho pořadatelem. Za panem Hanouskem jsem přišel po vyhlášení výsledků soutěží a předávání pohárů. Přesně po tom, co si sám sobě předal cenu za nejhezčí auto srazu.
Poděkoval jsem mu za pěkný sraz (proč taky ne, mě se tam líbilo), pochválil jsem mu jeho T1 a pak přešel k otázkám „Co znamená Volkswagen Club?“ a „Kde jste přišel na to, že je to největší fan klub VW v ČR?“ Samozřejmě jsem se zmínil, že jsem z vw-clubu.

Vysvětlil mi, že je majitelem a zakladatelem českého Transporter Clubu, který vlastní již 16 let. Cca před dvěma lety založili ještě s jedním klukem z Beetle Clubu tento Volkswagen Club. Filozofií Tomáše Hanouska je pořádat velké a kvalitní VW srazy s doprovodným programem a organizací na úrovni.

Podle mě se to docela povedlo. Viz.:
Rozdělené parkovací sekce na „prezentace modelových řad“ (chybělo slibované zastoupení Passatů), „upravené vozy do r. 79“, „upravené vozy nad r. 79“, „campingová oblast“.
Prezentační rampa, kde může každý představit svůj vůz za verbálního doprovodu moderátora.
Předváděčky nových vozů VW, vč. XL1, virtuální realita, simulace nárazu, butik, detailingový stánek, tombola, …
Živá kapela, ohňostroj, atd.

To že jsou největším klubem, jak uvádějí je samozřejmě nesmysl.
Bylo mi řečeno, že jejich 8.000 členů (transporter club, bus, beetle, brouk, polo, atd-cluby dohromady) jsou více, než „našich“ 80.000 členů na vw-clubu.
„U Vás je totiž většina lidí neaktivních, půlka z Vás jsou 20ti letí kluci, co se zaregistrujou a za dva roky po klubu ani nevzdechnou a máte takový počet členů jen kvůli reklamě“, říkal.
Dál jsem si vyslechl, že naše fórum je sice aktivnější, než jejich, ale jen se tu prý hádáme a není tu pořádek.

Proč nový klub, namísto podpory vw-clubu?
Protože se pan Hanousek zapřísáhl, že s naším klubem nechce mít už nikdy nic společného. Prohlásil to po vw-clubovém srazu v roce 2003 někde na Vysočině, kterého se účastnil ještě s pár Transporterama a kde po „nás“ zbyl prý "neskutečnej bordel, zasviněná klubovna a souvislá vrstva odpadků po celé podlaze". I majitel kempu, se kterým se po letech setkal si na událost pamatoval jako „na něco strašného“.

Nezažil jsem, nevím do jaké míry je to pravda, ale docela jsem se v tu chvíli styděl.

Dalším z důvodů je prý jednání našeho vedení. „Vy to děláte jen pro byznys!“, „Vaše fórum je jen prostor pro reklamu!“, „Když vw-club zajišťuje předváděčky na sraz, tak volá do VW týden předem, že potřebují nějaká auta a nechápe, že je mají na podobné akce zamluvené x měsíců dopředu. Ani oni s Váma už nechtějí nic mít.“

Nevím, nevidím takhle daleko, nejsem tu zas tak moc dlouho, jsem jen řadovej moderátor… Ale zajímalo by mě, jak to doopravdy je.


Za mě tedy stručně:
Sraz se mi líbil, auta krásný - kvůli Téčkám a Broukům jsem tam jel. Organizace super, jídlo dobrý, Petr Bende mě osobně nijak nebere… Určitě se rád se přijedu podívat na další jejich sraz.

Myšlenka pana Hanouska se mi jako taková líbí. Nevím proč nezkvalitnit srazoVWání tady u nás a neposunout jej na vyšší úroveň. Taky mě mrzí, že se zakládá paralelní klub (navíc s takovou vervou) namísto podpory a rozšiřování našeho starého a největšího fan klubu vozů Volkswagen u nás.

Doufám, že až to tu bude Tomáš Hanousek a jiní od nich číst (a je mi jasný, že budou), tak to nebude brát jako nějakou pomluvu, nebo že se o někom bavím za jeho zády. Předpokládám, že kdyby si s ním šel promluvit jiný klubák od nás, tak se dozví úplně to samé. Přijde mi ale na místě se o to podělit, vzhledem k tomu, jak to tu ohledně tohoto tématu poslední týden vře.
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od KJirka »

Oceňuju, že do toho jde se zápalem a koneckonců mu v tomhle směru i fandím. Jen se mi nelíbí prostředky a některá argumentace, který používá. Každopádně, může si říkat co chce, ale jako moderátor sekce Passat B6/B7/CC tvrdím, že jen v této jedné naší sekci je víc příspěvků za měsíc, než na celém jejich fóru za ten necelý rok, co jim to běží (nikoliv dva). Tím jen reaguji na tu zmiňovanou "pasivitu" našich členů. A protože máme takovou užší skupinu asi 15 lidí, se kterými se poměrně často stýkáme, umím si spočítat jen u tohoto malého vzorku věkový průměr. Je to ca. 38 let. Takže určitě nejsme dvacetiletý zobáci. Ale to jen tak na okraj, protože je to úplně jedno. Mě by ani nenapadlo, s něčím takovým operovat. Zrovna tak mi přijde dost mimo hrabat se někde v automobilovým pravěku. Myslím ten rok 2003. To je přeci k smíchu.

JINAK JEŠTĚ, TADY JSOU PRO PŘEHLEDNOST STATISTIKY NAŠEHO FÓRA, KE KTERÝM SNAD NENÍ POTŘEBA ANI KOMENTÁŘ, ANI POLEMIKA :
statistiky.png
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od VWendys »

trošku nechápu, proč se tu řeší kdo kde co řekl. Jestli se někdo prezentuje jako největší klub (nebo třeba ještě větší)zaštiťuje se partnerstvím s importérem tak je to jeho problém, počet účastníků a kvalitu akce to neovlivní a rozumný člověk si udělá obrázek sám. Myslím že rozhodující je jak se povedla organizace (zdá se že byla v pořádku) jak se komu akce zamlouvá, a podle toho si rozmyslí (ne)účast příště. Maximálně si pořadatel utrhne ostudu. Já osobně bych tady dával spíš poznatky ze srazu a ne z té "omáčky" okolo....

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od mikii »

Něco málo mám natočený tak jak to sestříhám tak sem hodím video. Jako se srazem jsem byl spokojenej jinak VW-club jedině tento. :wink:

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od Olaf87 »

VWendys píše:trošku nechápu, proč se tu řeší kdo kde co řekl. Jestli se někdo prezentuje jako největší klub (nebo třeba ještě větší)zaštiťuje se partnerstvím s importérem tak je to jeho problém, počet účastníků a kvalitu akce to neovlivní a rozumný člověk si udělá obrázek sám.
Jasně, taky bych to tady dál neřešil.. Není co. Oni ať si jedou svůj klub a čas ukáže, jak se jim to rozjede - já jim to přeju. Chtěl jsem tu jen zodpovědět ty otázky, co se tu v posledních příspěvcích probíralo.
Bral bych to jako podnět k zamyšlení se nad naším klubem a případně snahu ho vylepšovat.
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
Speedy_TCR
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.08.2016 10:56

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od Speedy_TCR »

Nějaká videa už se dají najít na youtube. Jedno ze země a jedno ze vzduchu (dron).

https://www.youtube.com/watch?v=jnTFoXhJ62U" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=KeEVMGE-YHg" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 26. až 28.8. - Sraz všech Volkswagenů - Hosín u ČB

Příspěvek od BigBang »

pokud by to všechno prezentovali jako sraz Volkswagenů, OK vypadá to jako solidně uspořádaný sraz (ne jako, nic proti nikomu, Jizbice, kam si přijede zachlastat hromada lidí a podívat se na auta), ale když to prezentujou jako VW club a ještě k tomu největší, tak to je prostě špatně :fool: :negative:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“