CARAT TUNING PARTY 1-PN

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

CARAT TUNING PARTY 1-PN

Příspěvek od Reno »

Kto ide na tento zrazik?Zraz sa kona 8.-9.6.Usporiadatel nam dokaze rezervovat miesta pre klub.Info na carattuningparty.sk

Uživatelský avatar
boraTDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ba a okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boraTDI »

Ja idem, keby bolo to miesto tak sa prihováram . možno pôjdeme viacerý VW



Mato 88 dúfam že ide tiež :ven:
Obrázek
http://www.dailymotion.com/boraTDI/vide ... -na-svadbe" target="_blank škoda že už nie je

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

boraTDI píše:Ja idem, keby bolo to miesto tak sa prihováram . možno pôjdeme viacerý VW



Mato 88 dúfam že ide tiež :ven:
Musime dopredu nahlasit pocet aut,ktore tam pridu.Ja by som vedel tak o 5ks VW.

Uživatelský avatar
fr0d0
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ružomberok - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fr0d0 »

ak sa nic nestane, tak s nami ratajte... inak kde nam rezervuje tie miesta ??? na trave, tam niekde kde ste boli vy minuly rok Reno, alebo medzi lestenkami ???
niet čo dodať...Aus Liebe zum Automobil...Not for beginners...........

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

Kua, ja idem v tomto case na skolenie do Turecka, takze asi nic. Moju jednaštyrku už asi bude vlastni moja frajerka a ja si budem pari pr**l v G3 GTI 16V v koži. Nič moc na leto, ale je tam klima...

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

OT Reno, tie kolesa este mas?

Uživatelský avatar
daweed
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daweed »

Cavte,

Vidim ze to tu uz riesite ale aj tak vás všetkých pozivam na tohto ročnú Carat Tuning Party, ktorá sa bude opäť konať na letisku v Pieštanoch.

Termíny, dokedy treba mať určite nachystané autá sú:

CARAT TUNING PARTY I. : 8. – 9. Jún 2007
&
CARAT TUNING PARTY II. : 10. – 11. August 2007

Na akcii sme pre vás pripravili jednu novinku a to KLUBOVÉ PARKOVISKO. Toto parkovisko bude výhradne pre kluby, ktoré sa vopred zaregistrujú (stačí poslať email na carattuningparty@gmail.com" target="_blank a uviesť meno klubu a počet áut). My vám zarezervujeme miesto, aby ste mohli všetci parkovať pokope a prezentovať svoj klub.

Programovo akcia ponúka opäť kvalitu a množstvo disciplín / možností zabaviť sa, ako žiadna iná akcia na Slovensku.

Piatok sa bude už klasicky niesť v duchu kvalitnej zábavy, ktorú zabezpečia opäť chalani z Kontrafaktu. Po nich zábavu preberie Doc. Hormón a Ing. Vagimír s ich K-FUN Party, v ktorej budú na vás čakať rôzne zaujímavé ceny. V piatok sa vám taktiež po prvý krát predstavia finalistky MISS TUNING 2007 a budete môcť hlasovať za vašu favoritku, ktorej budete držať palce počas veľkého finále. Toto sa tento rok bude konať práve počas CARAT TUNING PARTY II. Nočná strip show ukončí piatkovú noc a zaháji sobotný deň plný sútaži.

Kráľovskou disciplínou CARAT TUNING PARTY budú aj tento rok merané šprinty na ¼ míle. Trénovať sa bude dať opäť počas celého trvania akcie počas voľných NON-STOP šprintov, ktoré sú aj tento rok pre všetkých účastníkov ZDARMA!!!

Keďže CARAT TUNING PARTY rastie, rastie aj plocha, na ktorej sa koná. To nám umožnilo pre vás prichystať veľkú slalomovú trať, na ktorej si užijú všetci tí, ktorých nebavi jazdiťiba rovno. Po skončení špritnov bude celá plocha určená pre pálenie gúm, šmýkanie, blbnutie...

Počas konca minulej sezóny sa objavili názory, že slovenským zrazom chýba disciplína V-MAX. To sa stáva týmto rokom minulosťou a CARAT TUNING PARTY bude merať V-MAX na 1KM a to hneď tým, čo máte všetci najradšej – policajným radarom!!!

Všetci hifisti sa môžu tešiť na dB Drag a EMMU, ktorá žiaľ z dôvodu veľkej výstavy v Čechách nebude prítomna počas CARAT TUNING PARTY I. dB Drag bude prebiehať v piatok po zotmení a bude to prvé nočné meranie dB Dragu na Slovensku doplnené o neónovú show.

Show & Shine sa bude opäť riadiť pravidlami českého Tuningcupu – 13 kategórií. Ďaľšia novinka, Škoda Scene sa bude hodnotiť ako dve kategórie a to Škoda Scene do roku výroby ’94 a po roku výroby ’94. Veríme, že to ocenia všetci majitelia nádherne upravených klasických “škodoviek”.

Na všetkých vás, čo sa radi rýpete v motore a vôbec netušíte, koľko tam tých koní naozaj je, bude čakať válcova motorová brzda, ktorá vám to hneď všetko objasní.

Pre malých ale aj pre veľkých máme pripravené na akcii prekvapenie vo forme X-Box Stanu, kde bude 10 zosieťovaných X-Boxov 360 a bude sa pretekať v absolútnej novinke – FORZA 2. Bude sa hrať o kopu zaujímavých cien takže kto môže, nech trénuje! 

Veríme, že v programe, ktorý sme pre vás na tento rok nachystali, si každý nájde to svoje a že všetci spoločne zahájime prvý ročník CARAT TUNING PARTY. Tentoraz už aj so zrazovými nálepkami!

Tešíme sa na vás všetkých, a vy, čo sa tešíte na CARAT TUNING PARTY I môžte už teraz kliknúť na http://www.eventim.sk" target="_blank kde je už spustený predpredaj vstupeniek za akciovú cenu!

Cena vstupu v predpredaji: 250Sk na osobu (na celú akciu)

Cena vstupu na mieste : v piatok 300Sk na osobu
v sobotu 250Sk na osobu

Veľa trpezlivosti pri úpravách, kopu srandy, úspechov po zrazoch a najmä šťastných kilometrov v tomto roku vám praje

Organzátor CARAT TUNING PARTY – David

Viac info: http://www.carattuningparty.sk" target="_blank
Přílohy
Bilboardsmall.JPG
Bilboardsmall.JPG (53.09 KiB) Zobrazeno 1040 x

Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od chooki »

Chalani, pojdeme ako klub ?
Ja osobne sa tam chystam urcite.
Reno, pojdu aj dalsi VW-chalani z TT ? Hlavne som zvedavy na tu 1ku a 2ku s kolami RSL cult, aj na tvoju 2ku s novymi BBS.
Ja pojdem z BA v sobotu rano, zistim kto este, ale mozno 2-3 VWcka, a stretko by sme mohli dat v TT a odtial to PN...
Bolo by dobre keby VW parkovali spolu, lepsie sa to tak potom porovnava a pod...
Dajte vediet aby sme to zaregistrovali

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

Jasan,ze do PN idem.Uz sme sa rozpravali s kamosmi a ak sa podari tak by to mohlo byt z TT a okolia 5-6ks VW.

Uživatelský avatar
jacko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jacko »

Nazdar chalani.Vidím,že tu rastie konkurencia "Trenčianskemu zrazu" - konečne :twisted: Aj ja by som chcel prísť- chcel by som vidieť nejaké pekné VWčka,ale asi budem musieť do práce a s mojim VW by som sa tam aj bál ukázať :cry: Možno keď bude po rekonštrukcii :roll: Aj tak vám držím palce.

Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od chooki »

jacko, no ja som na carate este nebol ale ked vidim trencin tak moze to by len lepsie :)
reno, tak skus to s nimi nejak dohodnut, aby sme tam nejak prisli spolocne, my zatial ideme min. dvaja z Ba (ja a popi*i jednotka, teraz postavena, tak dufam ze bude slapat) ale urcite nas pojde viac, tiez mozno 4-5.
Pojdete v piatok alebo sobotu ? My v sobotu

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

chooki:ten G1 myslis Borisove GTI ?

Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od chooki »

nie, je to isteho marosa, asi si to este nevidel, na sk s tym tusim este nikde nebol, je to cisty nemecky styl...nehorazne kola... pozri link, ten prvy cerveny :
http://www.spoon.sk/osr/?oldschool=kluboveauta" target="_blank .

Uživatelský avatar
G-power
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Partizánske , SK

..

Příspěvek od G-power »

Ak sa na tom klubáckom parkovisku najde jedno malé miestečko pre moje Corrado tak na CARAT idem na 100%...

Uživatelský avatar
fr0d0
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ružomberok - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fr0d0 »

to choooki: parada by bola, keby prisli vsetky 3 jednicky :D... su nadherne :)

no ja vas pridem potom kuknut, spravime neake to archivne foto :) a mozna o rok o takom case bude stat na klubovom parkovisku aj moje Gcko :)
niet čo dodať...Aus Liebe zum Automobil...Not for beginners...........

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“