Regionál sraz České Budějovice 06/2007

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Srazík 06/2007

1.6.2007
1
20%
8.6.2007
1
20%
15.6.2007
0
Žádná hlasování
22.6.2007
0
Žádná hlasování
29.6.2007
3
60%
 
Celkem hlasů: 5

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

Jeden takový skromný, ale upřímný dotaz. Myslíte, že s tím materiálem, co je v okolí ČB, má smysl dělat nějaké takové srazy? Sraz od srazu je to horší a horší. Pojďte podniknout již zmiňované nebo uskutečněné věci. Víkendovou vodu, bowling, grilovačku nebo něco takového, kam natahneme lidi.
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

Ventista píše:me taky Jáju,jak rozhodne slecna Jájulka tak to bude :wink:
Tak to neee, to se mi nelibi. Na me vubec nezalezi. Me je to jedno, stejne se vezu.

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

PeLa píše:Jeden takový skromný, ale upřímný dotaz. Myslíte, že s tím materiálem, co je v okolí ČB, má smysl dělat nějaké takové srazy? Sraz od srazu je to horší a horší. Pojďte podniknout již zmiňované nebo uskutečněné věci. Víkendovou vodu, bowling, grilovačku nebo něco takového, kam natahneme lidi.

Ktery material mas na mysli? :lol: Muj nazor: mas pravdu v tom ze v CB neni moc prilezitosti neco podnikat. Urcite ne pokazde neco jineho. Jinak... ono se lehce rekne vikendova voda, grilovacka. Jenze vem to tak, ze z hlediska casu vsech je to nemozny, z hlediska penez to taky neni tak jednoduchy. A hlavne kde to chces delat. Treba sraz v Pavove je asi hezkej,ale je jednou za nejakou dobu. A delat to jednou za nejakou dobu v CB,tak to je o nicem.
Myslela jsem ze srazy jsou od toho, abysme pokecali, prohlidli si milacky a ne se vozrali a valeli se po zemi az do rana... :twisted: Ono se to taky jak komu libi.
Nebo zkus napsat nejakou tvou predstavu,at si to umim predstavit.

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ventista »

jajulka píše:
PeLa píše:Jeden takový skromný, ale upřímný dotaz. Myslíte, že s tím materiálem, co je v okolí ČB, má smysl dělat nějaké takové srazy? Sraz od srazu je to horší a horší. Pojďte podniknout již zmiňované nebo uskutečněné věci. Víkendovou vodu, bowling, grilovačku nebo něco takového, kam natahneme lidi.

Ktery material mas na mysli? :lol: Muj nazor: mas pravdu v tom ze v CB neni moc prilezitosti neco podnikat. Urcite ne pokazde neco jineho. Jinak... ono se lehce rekne vikendova voda, grilovacka. Jenze vem to tak, ze z hlediska casu vsech je to nemozny, z hlediska penez to taky neni tak jednoduchy. A hlavne kde to chces delat. Treba sraz v Pavove je asi hezkej,ale je jednou za nejakou dobu. A delat to jednou za nejakou dobu v CB,tak to je o nicem.
Myslela jsem ze srazy jsou od toho, abysme pokecali, prohlidli si milacky a ne se vozrali a valeli se po zemi az do rana... :twisted: Ono se to taky jak komu libi.
Nebo zkus napsat nejakou tvou predstavu,at si to umim predstavit.
Pelo máš částečně pravdu,ale nevim jak to udelat???Tak nam nejak pomoc :?:

Jáju a ty mas pravdu :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

Já už se v tom nechci angažovat. Možností je celkem dost. Jen jde o to ty lidi natahnout. Nemůžeš to brát jako dojnou krávu, dokud dává mléko, tak ji pumpnem. Musíš těm lidem něco nabídnout. Stejně jako to bylo s tím Bowlingem na Hluboké. :) Zkus zapřemýšlet a uvidíš, že na něco přijdeš. :)
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
.Marek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od .Marek »

:?
Naposledy upravil(a) .Marek dne 02.07.2007 09:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

ted si tomu dal pekne na pr**l.
Asi tak...neni k tomu co dodat...

LadyA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyA »

...co člověk to názor...

Možná by to chtělo najít nějaký zlatý střed, protože jinak se to může rozdělit rovnou na dvě skupinky.
Ono je taky těžký se s někým bavit a někoho poznat z vw-clubu, když jsou všeci po akci - "se vožral a válel po zemi". Mě třeba Pávov neuchvátil - docela o ničem pro ty, kteří tam nechlastali přes noc a přijeli se podívat na jeden den.
Na druhou stranu sraz na parkovišti IGY či TESCA mě po pravdě také neláká, ale Budějice zas nejsou tak malý, aby nebylo kam jít.

...tak snad někdy příště...

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM

Uživatelský avatar
jajulka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajulka »

LadyA píše:...co člověk to názor...

Možná by to chtělo najít nějaký zlatý střed, protože jinak se to může rozdělit rovnou na dvě skupinky.
Ono je taky těžký se s někým bavit a někoho poznat z vw-clubu, když jsou všeci po akci - "se vožral a válel po zemi". Mě třeba Pávov neuchvátil - docela o ničem pro ty, kteří tam nechlastali přes noc a přijeli se podívat na jeden den.
Na druhou stranu sraz na parkovišti IGY či TESCA mě po pravdě také neláká, ale Budějice zas nejsou tak malý, aby nebylo kam jít.

...tak snad někdy příště...

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM
Souhlas.. jenze to je to - nekdo to musi vymyslet! :lol:

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

No a teď tu nikdo takový není...
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

az na neco prijdete, tak napiste a já se snad pripojím :wink:

jen pro zajimavost tu nadhodim, kdo z vas pojede na sraz vwgolf clubu na podroužek? 8)

Uživatelský avatar
krromm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vimperk, jižní čechy

Příspěvek od krromm »

Nazdar lidičky, já jsem tu nový, ale až se nějak dohodnete tak se za vámi taky přijedu podívat se svým drobečkem. Jsem z Vimperka. Možná by to bylo dobré místo na sraz. Je tu pěkně, je to kousek od ČB i Strakonic a je tu slušný kemp a v něm dobrá hospoda a hlavně spostu místa. Takže kdyby vás to zaujalo tak můžu kouknout na ceny.
KRROMM

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

krromm píše:Nazdar lidičky, já jsem tu nový, ale až se nějak dohodnete tak se za vámi taky přijedu podívat se svým drobečkem. Jsem z Vimperka. Možná by to bylo dobré místo na sraz. Je tu pěkně, je to kousek od ČB i Strakonic a je tu slušný kemp a v něm dobrá hospoda a hlavně spostu místa. Takže kdyby vás to zaujalo tak můžu kouknout na ceny.
KRROMM
tak to bych rovnou mohl zamluvit chatky u bratranka (Javornik, to je kousek od vimperka, 25 ze strak) a byly by za pár šupek, né-li zadarmiko :wink:

Uživatelský avatar
VICI_JA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VICI_JA »

Čaudy vwéčkaři docela se tu mezi sebou slušně mlátítee.Je pravda že to tu jaksi taksi chcíplo.Rozjel bych nejakou akci jako je vílet do ST nebo nekam jinam.A hlavně třeba v sobotu v pátek odpoledne moc lidí asi na to naladu nemaa.. :roll: :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ventista »

Stepix píše:
krromm píše:Nazdar lidičky, já jsem tu nový, ale až se nějak dohodnete tak se za vámi taky přijedu podívat se svým drobečkem. Jsem z Vimperka. Možná by to bylo dobré místo na sraz. Je tu pěkně, je to kousek od ČB i Strakonic a je tu slušný kemp a v něm dobrá hospoda a hlavně spostu místa. Takže kdyby vás to zaujalo tak můžu kouknout na ceny.
KRROMM
tak to bych rovnou mohl zamluvit chatky u bratranka (Javornik, to je kousek od vimperka, 25 ze strak) a byly by za pár šupek, né-li zadarmiko :wink:
Tak šup,šup
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“