Pávov - odjezd Brno

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gio »

Albert píše:Ještě si musím sehnat paní na hlídání a dám vám vědět na 100% jestli teda jedu.Povezu s sebou 2 baby 8) to dostanou zadní lemy zabíračku :cry: :cry: .Jo a dá se tam stanovat kdyz nemám zamluvenou chatku??
Jo se stanem fakt nevím, ale asi jo...Ale chatky popřípadě ubytování na baráku se řeší při příjezdu a nebyl problém nikdy. I v autech se spí...

Uživatelský avatar
Gio
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gio »

kamikazecz píše:Pánová ja jedu v patek rano do Brna na skoleni a nevim v kolik pojedu spatky ale kdyz by to slo tak bych se taky smrskl mezi vas pokud by to slo...co vy na to??? ale vubec to tam neznam...ach jo... :cry:
Jo, určitě dojeď...Ikea je na sjezdu z dálnice D1 na Bratislavu, hned za sjezdem je doprava odbočka, je tam OMV a Tesco...tak tam někde na parkovišti nás najdeš.

Uživatelský avatar
Albert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Damnice 126 okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Albert »

No nevím jak by se v mí dvojce vyspali 3 lidi i když bych spal s 2 ženskejma :lol: :lol: :lol: .No tak uvidíme ale pro jistotu si ten stan vezmu.Jestli teda pojedu.Nemůžu sehnat hlídání na pátek :cry:
Albert

Uživatelský avatar
kamikazecz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma NÉÉé!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamikazecz »

Gio píše:
kamikazecz píše:Pánová ja jedu v patek rano do Brna na skoleni a nevim v kolik pojedu spatky ale kdyz by to slo tak bych se taky smrskl mezi vas pokud by to slo...co vy na to??? ale vubec to tam neznam...ach jo... :cry:
Jo, určitě dojeď...Ikea je na sjezdu z dálnice D1 na Bratislavu, hned za sjezdem je doprava odbočka, je tam OMV a Tesco...tak tam někde na parkovišti nás najdeš.
ok ale ja pojedu po stary protoze mam rozmlaceny predni sklo a nema cenu si kupovat dalnicni znamku na to jsem upne zapomnel jestly pojedete po dalnic tak jsem v prcich...a nevis kudy nejlip se dostanu kdyz pojedu ad velkyho mezirici na brno a prijedu do brna a tam potrebuji jet na tuhle ulici...Sukova č. 4

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Příspěvek od mephik »

Albert píše:No nevím jak by se v mí dvojce vyspali 3 lidi i když bych spal s 2 ženskejma :lol: :lol: :lol: .No tak uvidíme ale pro jistotu si ten stan vezmu.Jestli teda pojedu.Nemůžu sehnat hlídání na pátek :cry:
ja mam rezervovanou chatku pro 2 a pojedu nakonec sam tak kdyby jsi chcel muze nekdo z vas spat u me :D

Uživatelský avatar
Alesek820
Závodník
Závodník
Příspěvky: 688
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jizni Cechy, Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alesek820 »

ok ale ja pojedu po stary protoze mam rozmlaceny predni sklo a nema cenu si kupovat dalnicni znamku na to jsem upne zapomnel jestly pojedete po dalnic tak jsem v prcich...a nevis kudy nejlip se dostanu kdyz pojedu ad velkyho mezirici na brno a prijedu do brna a tam potrebuji jet na tuhle ulici...Sukova č. 4
Dalnice je od Kyvalky (sjezd u Rosic u Brna) smer Brno je bez poplatku. :wink: [/quote]

Uživatelský avatar
Albert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Damnice 126 okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Albert »

To by se ti líbilo :lol: :lol: .Ženu ti nedám tak možná ta druhá jestli se jí bude chtít.
Albert

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Příspěvek od mephik »

Albert píše:To by se ti líbilo :lol: :lol: .Ženu ti nedám tak možná ta druhá jestli se jí bude chtít.
heh no ja nemam zadny zajeci umysly :lol: jde mi jen o to ze mam volny places a tak byste se nemuseli zbytecne mackat v aute kdyz nebude pekny pocasi .... tak se muzem domluvit na miste...

Uživatelský avatar
Albert
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Damnice 126 okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Albert »

tak na místě.Záleří ale kdy pojedu jestli nebudu muset jet až v sobotu :cry: :cry: :cry:
Albert

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

hej hovada uz se tesim jako praseeee aleee :D
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
reblack
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reblack »

smyk píše:hej hovada uz se tesim jako praseeee aleee :D
co tady řveš kurwa, hod se do klidu dej si lahváče nebo radči 5 at do toho zítřka vůbec přežiješ :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

reblack píše:
smyk píše:hej hovada uz se tesim jako praseeee aleee :D
co tady řveš kurwa, hod se do klidu dej si lahváče nebo radči 5 at do toho zítřka vůbec přežiješ :twisted: :lol:
je krasne asi jdu nekam na zahradku se zlit zitra dovolena tak proc ne :D
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Winklbauer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Olomouc

Příspěvek od Winklbauer »

Práve jsem dorazil z rozvážky náhradních dílu a čištění interieru jetty jsem lehce jetej sprejem na palubky a nejraděj bych šel chlastat jako smyk ale zítra od sedmi mám závěrečnou písemku ve škole a ještě jsem se na to ani nepodíval takže pifko až zítra já se už nemůžu dočkáááát tak zítra ve čtyři u ikei 8)

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

apropo...Makro má teď special akci na lahváče všech druhů za super ceny... :wink:

Uživatelský avatar
kamikazecz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma NÉÉé!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamikazecz »

Ahoj pokud by byl nekdo tak hodnej a mohl me pak poslat sms na tohle tel cislo 77558879 kde budete nebo staci jen poslat sms a ja bych zavolal...hlavne dejte vedet co a jak zatim ahoj

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“