Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
daniel83
Závodník
Závodník
Příspěvky: 568
Registrován: 01.06.2016 21:48

Re: Wörthersee RoadTrip 2019

Příspěvek od daniel83 »

Já bych hlasoval pro 1 noc, čili návrat 30.5.

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Jiruna09 »

Ok, začnu s editací úvodního příspěvku tohoto vlákna, kde bude opět přehled zde řešených věcí. Samozřejmě v něm bude odkaz na organizační tabulku. Jinak mě je jedno jestli den nebo dva, tak se zdržuji hlasování. Až budete chtít, zase bych se spojil s adminem kvůli zviditelnění tohoto tématu na úvodu fóra.

SandrikGVI: Mohli bychom využít tvé fotky na první stránce tohoto vlákna z loňského roku. Hodit do ní název akce a byla by to parádní úvodní fotka tohoto vlákna? Co ty na to? Lepší než nějaká noname fotka uloupená z netu.

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od SandrikGVI »

:potlesk: Dobre, pisi si do kalendare :good: na 1 noc me neva... i 2 bych nebyl proti :laugh:

Jirko: pouzij jak jen budes potrebovat... Nevadi me to a aspon se to pouzije primo pro nasi akcicku ;)

Uživatelský avatar
Pitrsman747
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 02.02.2012 22:29

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Pitrsman747 »

Já jsem taky pro tu jednu noc. :)
VW Golf 7.5 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Jiruna09 »

K tabulce: nabízí se 3 úrovně zabezpečení:
:arrow: volný přístup všech z internetu = žádné zabezpečení
:arrow: přístup všech přes odkaz a pro editaci je třeba získat souhlas (lze nastavit odsouhlasení jen autorem, nebo kýmkoliv se souhlasem editace) = přes odkaz se lze volně do tabulky dostat, tak je třeba brát uvedené informace jako veřejné
:arrow: přístup a editace se souhlasem (udělení souhlasu viz předchozí bod) = bezpečné, ale lidé bez google účtu mají smůlu.

BigBang: jak jsi měl nastavenou ochranu u tabulky na Wolfsburg?
Přílohy
Výstřižek.JPG

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od BigBang »

No, myslím, že „všichni kdo mají odkaz“ ;)

Co se termínu týče, tak je mi to vcelku jedno. Myšleno jestli den nebo dva.
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Jiruna09 »

O víkendu 1. příležitost na srazu v Radotíně probrat detaily. Hodilo by se tedy případně zde pohovořit co si kdo představuje, myslí, přeje a podobně, abychom se měli čeho chytit nebo nedohadovali věci v rozporu s účastníky, co se nedostaví.

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od BigBang »

Takže výjezdní zasedání o výjezdu v Radotíně. Ze zasedání bude vytvořena zpráva, která obeznámí s plány zbylé, kteří nedorazí. Následná diskuse bude otevřena zde :)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Jiruna09 »

Já každopádně přemýšlím nad větším RoadTripem přes Alpy. Koukal jsem na mapu a vyrazil bych s Vámi k jezeru. Až se budete vracet k Salzburgu, tak někde bych se trhl a protáhl bych Alpy směrem k Nice, bez velkého plánování co by mi čas dovolil. Jel bych +2 další dny = do soboty a neděle návrat.

Uživatelský avatar
Pitrsman747
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 02.02.2012 22:29

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Pitrsman747 »

Já to spíš vidím tak že bych projel Villacher Alpenstraße a pojezdil tuning, ono se toho stejně moc zvládnout nedá, pokud tam přijedeme nějak po obědě a zase na večer druhej den odjedeme. Akorát nevím kdy by byl lepší čas na ty auta, jestli první den nebo druhej.
VW Golf 7.5 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)

Uživatelský avatar
daniel83
Závodník
Závodník
Příspěvky: 568
Registrován: 01.06.2016 21:48

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od daniel83 »

Brzy by měl být zveřejněn program srazu, tak s definitivním rozhodnutím bych počkal na toto: https://woertherseetreffen.at/en/program/
Nicméně řekl bych, že lepší možnost by mohla být jet na sraz druhý den ráno - bude asi větší šance najít nějaká slušná místa na zaparkování.

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Jiruna09 »

Omlouvám se za prodlení, dříve jsem se k tomu nedostal. Na srazu z debaty vyplynulo následující:

Trasa:
:?: Pokud se bude vyjíždět od Prahy a Brna, povede trasa přes Mariazell. V tomto případě je třeba domluvit místo setkání. Ideálním místem setkání v rámci jízdy mimo dálnice je oblast Spitz – Melk, abychom se co nejdříve spojili do společné jízdy.
:arrow: Návrh základní trasy Praha a trasy Brno, která se bude cestou případně vyvíjet.
:arrow: Vždy se na místě setkání dohodne další bod a jízda mezi těmito body je dle chuti každého řidiče. Netřeba se stresovat držením jedné skupiny, ostatně zde lze využít zkušenosti z jízdy do Wolfsburgu.
:idea: Tipy na místa, kterými projet a které se můžou stát místy setkání, dávejte do organizační tabulky, kde budou seřazeny ve směru trasy.
:idea: Zpáteční trasu vymyslíme až na místě u piva bohatší o zkušenosti s jízdou tam. Zde můžeme případně jen dohodnout, jak by mohla vypadat. Jedna z variant byla návrat přes Salzburg.

Ubytování:
:arrow: Vzhledem k mobilitě není třeba shánět ubytování přímo na místě. Důležité je nyní do organizační tabulky uvést, kdo pojede a jaké jsou požadavky na pokoje (pro ty, kdo chce ubytování s ostatními)
:arrow: Až budeme vědět počet lidí a počet pokojů, vybereme možnosti ubytování přes booking.com
:!: Budeme cestovat na pohodu za společným cílem, když někomu něco dohodnutého nebude vyhovovat, zařídí se ke své spokojenosti. Toto platí jak pro trasu, ubytování a činnost na místě.

Program:
:idea: Pokud bude zájem, můžeme vymyslet úkoly a výzvy, které se budou snažit zájemci splnit a následně je večer u piva vyhodnotíme.
:arrow: Činnosti na místě vymyslíme cestou nebo až na místě. Bude záležet na času příjezdu, ale Gastroturistika je jasná. Samozřejmě kdo má nápady už teď, sem s nimi.
:arrow: Wörthersee Treffen je plánováno navštívit druhý den po snídani. Kdo se této akce neúčastní, bude mít vlastní program, ať už individuální, nebo s ostatními nezúčastněnými.

Roadtrip přes Švýcarsko
:idea: Pokud někomu přijde výlet krátký a hlavně jako nevyužitá příležitost jízdy po Alpách, tak je zde v úvahu plán na prodloužení jízdy do neděle.
:idea: Šlo by o cestu skrz Alpy přes zajímavé průsmyky do Švýcarska, po jehož projetí by se dle času zvolil návrat.
Zde by šlo o čistokrevný Roadtrip a byli by stanoveny cíle v podobě míst, kterými se projet a zbytek bude dle situace.

Uživatelský avatar
daniel83
Závodník
Závodník
Příspěvky: 568
Registrován: 01.06.2016 21:48

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od daniel83 »

Paráda :good: Díky Jirko, za mne souhlas.
Myslím, že Melk je ideální místo, kde bychom se mohli setkat ti co vyrazí od Prahy a od Brna.. Mel je krásné městečko s vysokou skálou nad Dunajem a na té skále je obrovský klášter.. Mohl by to být první zájmový bod naší trasy..

Uživatelský avatar
Pitrsman747
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 02.02.2012 22:29

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Pitrsman747 »

Takovej návrh, nebylo by lepší z Donauradweg sjet na dálnici do Grazu a z Grazu taky po dálnici na Klagenfurt?

To místo setkání by mohlo být zde:

Kód: Vybrat vše

https://mapy.cz/zakladni?x=15.3309871&y=48.2304297&z=18&source=osm&id=11051727
VW Golf 7.5 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)

Uživatelský avatar
Jiruna09
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 01.06.2016 15:29
Bydliště: okres Benešov

Re: Wörthersee RoadTrip 29. - 30.5.2019

Příspěvek od Jiruna09 »

Promiň za prodlevu, jsem teď úplně bez volného času. Ohledně cesty jsme právě chtěli se vyhnout hlavním silnicím. Chtěli jsme se projet po Alpách přes místní serpentýny. Cestu volit podle chuti na záchytných místech.
Osobně vždy když jedu přes Alpy po dálnici, tak si říkám, že jednou je projedu po místních silnicích. A přesně to jsme myslel, že při této příležitosti udělám. Proto plánuji výlet protáhnout ještě dále.

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“