POCASI A LIDSKA DEMENCE..ANEB JAK TED...

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět

Jak?

Odlozime Pavov
51
82%
Jedeme do Rasne s GT
11
18%
 
Celkem hlasů: 62

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

POCASI A LIDSKA DEMENCE..ANEB JAK TED...

Příspěvek od Chudej student »

Takze se stalo to ceho sem se bal nejvic..Baba z Pavova naslibovala hory doly a nakonec z ni vypadlo to,ze nas nepusti ani do chatek,ani na tu louku kde jsme stali minule z duvodu podmaceni...Takze..co ted..co jsme s Martinem zaridili,tak je snad misto v Rasne..camp cca 20km od Pavova kde probehli uz 3 srazy VWClubu..jak jiste ale vite,ve stejny termin tam bude Girls tuning..s tema je to ale dohodnute za coz zabicce dekuji...Akorat je tu problem ten ze jich bude asi 30,nas bude cca 60..to znamena cca 90 lidi..do te knajpy co tam je se vleze tak max 50 lidi...a ta spolecenska mistnost je pry na vikend obsazena nejakou rodinkou..Takze...Jsou dve varianty...Pavov se odlozi cca o 3 tydny az mesic..nebo pojedem ve stejny termin do Rasne s tim ze tam budem s GT a mozna v dosti stisnenych podminkach co se tyka vecerni"chlastacky" ubytovaci kapacita je tam dostatecna v Rasne...Delali jsme s Martinem co jsme mohli ale vezte ze chyba neni na nasi strane..Ale na strane pocasi a potazmo i pani z Pavova...
TAKŽE: ODLOZIME PAVOV
nebo JEDEME DO RASNE S GT

VYJADRETE SE...DIKY
Naposledy upravil(a) Chudej student dne 03.05.2006 09:36, celkem upraveno 1 x.
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Mě to je více méně jedno kde by to bylo...I když zrovna něco zrovna mám jak je Pávov teď vtom termínu....tak bych tam stejně dojel až v sobotu večer a v neděli tradá spátky....tak já se přikláním k odloženi...možná že bude i lepší počasí...ale zaleži na většině jak se rozhodnou...to je jen muj názor. :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Uprimne jestli chcete slyset muj tak ikdyz sem si na to vzal dva dny dovolena,patek a pondeli tak bych to taky radsi odlozil....
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Blah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Blah »

odklad

Uživatelský avatar
dieslinka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od dieslinka »

me je to jedno.....takze ja se podridim vetsine.....jinak bych se spis priklonila taky k tomu odlozeni..... :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

odklad na termin 12-14.5. je to tyden po mimonskych valkach a myslim si ze pocasi uz v tu dobu bude ok...ale stale je to na vas...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

Jsem taky pro odklad, obavam se ze ted bych to nezvladl, s odkladem mi to snad vyjde... :roll:

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

též se podřídím,nechám to na většině
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomik007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ricany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomik007 »

Me je to sumak...pojedu kdykoli a kamkoli... :wink:

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Příspěvek od miras »

No já osobně bych byl pro aby se to odložilo na vhodnější termín,nemá cenu to hrotit...
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

já bych ten pávov nejspíš odložil i když budu mít potom zkouškové tak by to podle mě bylo lepší.....

Kdyby bylo alespoň pekné počasí, ale bude celkem zima a co tam dělat v té kose.....i kdybyb bylůo přes den krásně tak o to větší bude v noci zima

Dál co si pamatuju tak řásné nás v té hospodě vykoply celkem brzo tuším nejpozději ve 12:00 bylo padla a vm sobotu tuším mnohem dříve a co pak :?: nehledě na to že se do hospody nevlezem a GT ti asi taky nebudou abstinenti tak to už se tam vůbec nikdo moc nevleze :? a v noci bude pěkná kosa na to abychom někde chastali a bavili se "celou noc" potažmo večer venku a co když bude pršet :(

No já bych to odložil, tohle by nejspíš nedopadlo moc uspokojivě

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

je mi to celkem fuk ale v tom dalsim terminu nevim jak na tom budu s casem :( Na tenhle sem si to celkem hezky naplanoval a dalo to celkem praci ale co se da delat :roll:

PS: Baba je pekna krava :evil:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Wari píše:je mi to celkem fuk ale v tom dalsim terminu nevim jak na tom budu s casem :( Na tenhle sem si to celkem hezky naplanoval a dalo to celkem praci ale co se da delat :roll:

PS: Baba je pekna krava :evil:
Spis to pocasi je krava...Baba si taky myslela ze to vyschne..na jednu stranu ji chapu..pac pak by mela cele leto po klientech kdyz by z louky bylo drnove pole...je to proste spatna souhra nahod no...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

Wari píše: PS: Baba je pekna krava :evil:
Porad je to lepsi nez abych tam polozil v blate auto na bricho, coz pro me celkem neni problem ...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

no tak to je teda Hajzl bába :evil:
jinak mě je to jedno, ale asi bych byl pro odklad, aspon bude lepši počasi :wink:

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“