Letiště Panenský Týnec u Loun 13. - 14. 7. 2007

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Re: Facky

Příspěvek od TAcc.cz »

martinvr6 píše:
poradatel píše:Možná by bylo asi lepší vysvětlit lidem zde proč k fackám a kopancům došlo a jelikož to nikdo radši neřekne a hraje si na chlapa až tady tak to malinko osvětlím...

Já jsem ten tlustej pořadatel kterej způsobil celý ten chaos tím že jsem se zastal dvou 17 letejch kluků - pořadatelů co jezdili v twingu s majáčkem.

Jeden z poškozených (delší světle hnědé vlasy a červené tričko) totiž usoudil, že nic nedělaj a chtěl je za to bít. Šlo mu jen o tyhle dva mladé kluky, protože když omylem zastavil jiné twingo tak se omluvil a řekl že hledá někoho jiného.
Ti kluci za mnou přijeli, že je chce někdo mlátit a tak jsem se jel podívát kdo... Dovedli mne do kempu a ukázali na kluka který celý večer předtím na mne pořvával: "píčo vypni si mlhovky" to pořvávání jsem s ním neřešil protože vím jak je těžké se ovládat když má člověk v těle pár promile. Nicméně i tentokrát když jsem kolem dotyčného jel byl jsem nazván píčou apod.
Šel jsem se tedy zeptat proč mi říká "píčo" a byl jsem nazván lhářem.
Dostal tedy facku u které jsem mu vysvětloval že nebude napadat lidi okolo sebe a ani kluky v twingu. Kluk si to nechtěl nechat vysvětlit a chtěl se prát což by mi ani nevadilo, kdyby se do toho nezačali plést jeho 4 kamarádi a poté co mne jeden chytil zezadu a další si stoupl přede mne jsem usoudil že na ně kašlu a sám je nebudu řešit jelikož jsem normální člověk.
Kluci z ochranky houkly na bránu a přijeli dva kamarádi v peugeotu 206 kteří dostali info že se peru s 5 lidmi i když šlo pouze o tahání a proto vyskočili z auta a hned sundali 3 lidi kteří mi byli nejblíž.
Onen viník který mne nazýval "píčou" a chtěl se prát s klukama v twingu utekl za auta a řval že zavolá policii, kterou zavolal. když jsme řešili proč došlo k tomuto incidentu vyšlo najevo že se mu nelíbila práce pořadatelů jelikož nedokázali zabránit nějakému driftu jednoho mladého kluka...
Musím uvést, že kluk s delšími vlasy v červeném triku co si hraje na chlapa tam urážel jeho přítelkyni a dle slov jeho kamarádů (členů VW klubu) jí chtěl dát i facky.
Mně se tento mladý muž s delšími vlasy a červeným trikem omluvil za to co způsobil, podal mi ruku a šel se nechat ošetřit.
Dle mého názoru chtěl dělat "bordel" a nevyšlo mu to - nic víc...

Když mi ale kámoš dnes řekl co tu píšete, tak mne štve protože se 4 kamarádama za zády je chlap a fackoval by i ženskou, ale když stojí 5 lidí z vašeho klubu proti 3 pořadatelům tak uteče a volá fízly.

Být vámi tak se stydím že ho znám...

Jo a ještě k těm policajtům... :D ty nic nevyřeší...
Ano ten v tom červeném triku jsem byl já.Nenechám si nějakým č...... zmrzačit jenom proto, že mě dělá ala drift 10m odemě (ještě k tomu to byl nějaký ukrajinec). Tak jsem slusně požadal ochranku(děti co teprve dovršili 18let)aby to uklidnili a on mě na to odpověděl neotravuj p...To se dělá se takto chovat k učastníkům srazu.Jinak mě teda nejvíce sere, že dostali nevinní lidi(MareeqGTI, Staroch),kteří stali 10m odemě proto se volala PČR a k dalším věcem BEZ KOMENTÁŘE
Ten Staroch jsem zase ja a musim rict, ze jsem v tom byl fakt nevine. Jak ty rikas ze na tebe bylo 5 lidi, jeden te vzal ze zadu a chtel vas odtrhnout aby jste se nepobyli, jeden si stoupnul mezi vas a my jsme drzeli MartinaVR6. Nikdy jsme proti tobe nesli v 5, uznej, ze to je blbost. Ty ho nazyvas ochranka, a vis co ma delat ochranka, zabranit rvackam a uklidnit situaci a pripadne nekoho vodnýst a uklidnit ho a ne bezhlave kopat do lidi !!! Kdyz vyskocil ten jeden z te 206, sel jsem k nemu a normalne se snim chtel o tom bavit, ale poslal me do pr**le a ze jsem vožralá p*ča a dal mi kopacku. Mam natazený slachy, bolesti v kolenou a stale nemuzu chodit. Postavim se za kluky od nas a s radosti na nej podam zalobu o ublizeni na zdravi.

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

Teprve ted jsem se sem dostal, abych se taky vyjádřil:

takže pane "pořadatel" :
(já jsem ten kluk v tý černý kšiltovce vwclub)
Ted trochu poupravím Tvojí verzi příběhu a zeptám se na pár podstatnejch věcí:
dvou 17 letejch kluků - pořadatelů co jezdili v twingu
- vysvětli mi prosím, co zmůžou dva kluci (navíc bez řidičáku!!!) ? Neměli by radši dostat vesty a rovnat poházené pneumatiky a sjednávání pořádku po areálu nechat starším?
Jeden z poškozených totiž usoudil, že nic nedělaj a chtěl je za to bít
- sorry, ale lžeš, protože jsem byl zrovna poblíž, když je Martin zastavil (a že to dalo práce) a zeptal se jich, proč nic nedělaj s driftujícím BMW v 5 ráno?
To že jim někdo chtěl namlátit NENÍ PRAVDA !
celý večer předtím na mne pořvával: "píčo vypni si mlhovky"
- ano to je pravda, tahle hláška zazněla asi 3x a to z toho důvodu, že i předtím jsi kolem nás prolétnul rozhodně víc jak 30kmh a jelikož si do sobotního dopoledne NĚMĚL OZNAČENÉ AUTO JAKO POŘADATEL, nemohli jsme vedět, že porušuješ pravidla z důvodu zachování pořádku. Tahle hláška byla svým způsobem provokace, ale prvotní důvod jsi dal TY svým způsobem jízdy.
Šel jsem se tedy zeptat proč mi říká "píčo" a byl jsem nazván lhářem
- opět lžeš, protože na Tvojí otázku co Martin pořvával Ti bylo odpovezeno že jsi pí*a a proč tady jezdíš jako namachrovanej debil? Kdyby jsi odpověděl, "chlapi, jsem jeden z pořadatelů, auto nemám označený proto a proto" tak by se určitě vše normálně vysvětlilo a dočkal by ses i omluvy kterou jsi od Martina dostal až ke konci celého incidentu. Ale Ty jsi odpoveděl fackou a samozřejmě se strhlo ke rvačce mezi Tebou a Martinem!
Dostal tedy facku u které jsem mu vysvětloval ...
- sorry ale to je fakt LOOL protože bych chtěl vidět supermana, který rozdává facky a vysvětluje. Dle mého jsi měl plné ruce práce s tím, abys tu facku nechytil zpátky.
kdyby se do toho nezačali plést jeho 4 kamarádi a poté co mne jeden chytil zezadu
- zapoměl jsi chlape dodat, že Tebe jeden z nás chytil, Martina jeden z nás chytil ( a tahal pryč ) a jeden člověk si stoupl mezi Vás, abyste nemohli k sobě. Já jsem stál o metr vedle a uklidnoval další čumily aby se ke rvačce nepřidaly. Ten člověk co stál mezi Tebou a Martinem Ti otevřel dveře od auta a prosil Tě ať se na něj vyse.eš a radši odjedeš. Ty jsi mu málem nátáhnul taky se slovy " co mi lezeš do auta ty č.raku!"
Kluci z ochranky houkly na bránu
- kluci z ochranky nehoukli na bránu, ale dali hlášku že 5 lidí Tě mlátí a Ty ležíš na zemi - to mi sami řekli ty dva co přijeli v tý černý 206!!
přijeli dva kamarádi v peugeotu 206
- nebyli to náhodou další pořadatelé? mě tvrdili, že dělají pořádek na bráně?? (kde je později nemohla najít ani policie) . Takže najednou jsou to kamarádi?
vyskočili z auta a hned sundali 3 lidi kteří mi byli nejblíž
- přijde Ti normální, že když přijdeš ke rvačce která vlastně ani není, protože ve chvíli, když oni přijeli , tak situace vypadala tak, že Ty sis oblékal novou mikinu a někdo tahal Martina pryč aby Tě nenapadal (slovně i fyzicky), TAK nejdřív si vybiješ zlost na lidech který máš nejblíž po ruce???
Sorry, ale nejdřív používám hlavu a pak ruce a nohy.
kluk s delšími vlasy v červeném triku tam urážel jeho přítelkyni a dle slov jeho kamarádů (členů VW klubu) jí chtěl dát i facky.
- sorry, ale zase lžeš, Martin chtěl dát facku tomu ukrajincovi, co vylezl z toho BMW. Ale MY jsme ho odtahovali aby se na něj vysral. V tu chvíli začala na nás nadávat jeho přítelkyně, která by opravdu facky zasloužila ale NIKDO se jí ani nedotknul!!!!
Dle mého názoru chtěl dělat "bordel"
- dle mého názoru chtěl Martin zajistit pořádek vhodnějším způsobem než dva 17ti letý kluci, který na naše stížnosti reagovali "neotravuj pičo".

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Příspěvek od Dandi »

prostě povedenej sraz... :cry:
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
poradatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Facky

Příspěvek od poradatel »

martinvr6 píše:
poradatel píše:Možná by bylo asi lepší vysvětlit lidem zde proč k fackám a kopancům došlo a jelikož to nikdo radši neřekne a hraje si na chlapa až tady tak to malinko osvětlím...

Já jsem ten tlustej pořadatel kterej způsobil celý ten chaos tím že jsem se zastal dvou 17 letejch kluků - pořadatelů co jezdili v twingu s majáčkem.

Jeden z poškozených (delší světle hnědé vlasy a červené tričko) totiž usoudil, že nic nedělaj a chtěl je za to bít. Šlo mu jen o tyhle dva mladé kluky, protože když omylem zastavil jiné twingo tak se omluvil a řekl že hledá někoho jiného.
Ti kluci za mnou přijeli, že je chce někdo mlátit a tak jsem se jel podívát kdo... Dovedli mne do kempu a ukázali na kluka který celý večer předtím na mne pořvával: "píčo vypni si mlhovky" to pořvávání jsem s ním neřešil protože vím jak je těžké se ovládat když má člověk v těle pár promile. Nicméně i tentokrát když jsem kolem dotyčného jel byl jsem nazván píčou apod.
Šel jsem se tedy zeptat proč mi říká "píčo" a byl jsem nazván lhářem.
Dostal tedy facku u které jsem mu vysvětloval že nebude napadat lidi okolo sebe a ani kluky v twingu. Kluk si to nechtěl nechat vysvětlit a chtěl se prát což by mi ani nevadilo, kdyby se do toho nezačali plést jeho 4 kamarádi a poté co mne jeden chytil zezadu a další si stoupl přede mne jsem usoudil že na ně kašlu a sám je nebudu řešit jelikož jsem normální člověk.
Kluci z ochranky houkly na bránu a přijeli dva kamarádi v peugeotu 206 kteří dostali info že se peru s 5 lidmi i když šlo pouze o tahání a proto vyskočili z auta a hned sundali 3 lidi kteří mi byli nejblíž.
Onen viník který mne nazýval "píčou" a chtěl se prát s klukama v twingu utekl za auta a řval že zavolá policii, kterou zavolal. když jsme řešili proč došlo k tomuto incidentu vyšlo najevo že se mu nelíbila práce pořadatelů jelikož nedokázali zabránit nějakému driftu jednoho mladého kluka...
Musím uvést, že kluk s delšími vlasy v červeném triku co si hraje na chlapa tam urážel jeho přítelkyni a dle slov jeho kamarádů (členů VW klubu) jí chtěl dát i facky.
Mně se tento mladý muž s delšími vlasy a červeným trikem omluvil za to co způsobil, podal mi ruku a šel se nechat ošetřit.
Dle mého názoru chtěl dělat "bordel" a nevyšlo mu to - nic víc...

Když mi ale kámoš dnes řekl co tu píšete, tak mne štve protože se 4 kamarádama za zády je chlap a fackoval by i ženskou, ale když stojí 5 lidí z vašeho klubu proti 3 pořadatelům tak uteče a volá fízly.

Být vámi tak se stydím že ho znám...

Jo a ještě k těm policajtům... :D ty nic nevyřeší...
Ano ten v tom červeném triku jsem byl já.Nenechám si nějakým č...... zmrzačit jenom proto, že mě dělá ala drift 10m odemě (ještě k tomu to byl nějaký ukrajinec). Tak jsem slusně požadal ochranku(děti co teprve dovršili 18let)aby to uklidnili a on mě na to odpověděl neotravuj p...To se dělá se takto chovat k učastníkům srazu.Jinak mě teda nejvíce sere, že dostali nevinní lidi(MareeqGTI, Staroch),kteří stali 10m odemě proto se volala PČR a k dalším věcem BEZ KOMENTÁŘE
Hmmm... Ti kluci s tebou nikdy nemluvili rozumně do doby než jsem tam přijel já a než se to řešilo... Oni řekli mně že jsi jim skočil na auto a řval ať zastaví... Toto mi potvrdil řidič druhého twinga, kterému jsi udělal to samé. ale omluvil se (protože mu bylo asi 25?) ale řekl jsi že prý to není on... Jestli byl kluk s BMW ukrajinec nevím (on i ta holka měli nějaký přízvuk) Ale co je do toho tobě? Je škoda že se "Ukrajinci" na českém srazu chovají lépe než češi (viz. ty a on) Protože když za nimi přijeli kluci v twingu a řekli jim "drift mezi lidmi NE jinak půjdeš ven" ukrajinec se omluvil a zaparkoval. Když jsem jezdil okolo já pořvával jsi na mne nesmysly jen z toho důvodu, aby jsi něco vyprovokoval, což se ti nakonec povedlo... A tu policii ti nikdo nevyčítá jen mi vadí, že když jsi se do mne "sral" se 4 kamarádama bylo vše OK a když jsem se do Vás všech sral já se dvouma utekl jsi na druhý konec parkoviště, volal policajty a veškeré důvody proč a jak za tebe vysvětlovali kamarádi,kteří zchytali omylem, že tě bránili.

Uživatelský avatar
poradatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od poradatel »

HonzYk píše:
Mirinda píše:Je fakt že ty mladí pořadatele co tam dávají nic nezmůžou....hned při vjezdu mě upozorňovali, že mám jezdit jen 30tkou a hned proti mě tam jezdili paka s BMW jak šílený a driftovali tam mezi autama a pořadatel dělal že to nevidí protože se očividně bál jim cokoliv říct...tak k čemu tam jsou? Na ozdobu? :roll:
ja sem tam taky nebyl, ale vim jak to je, poradatel vetsinou nezmuze nic... sam sem chodil delat poradatele na motocrossovy zavody, a to me bylo 15!!! ty lidi tam sou jen jako, aby nekdo nemohl remcat ze tam bylo 5 poradatelu, tak tam maj radeji 50 deti, ktery nic nezmuzou, ale velci sefove pak muzou rici, meli sme dost poradatelu na to aby se ta situace zvladla.. Coz v tomto pripade neni pravda...

Ono totiz sefum je jedno kdo tam bude, kdyz jim to podepise, oni sou z toho pak venku a reknou, ze selhal nekdo pod nima, coz se v tomto pripade stalo... na takovy akce by meli bejt placeny agentury a ne deti!!
Ahoj... Byl "průser" právě v tý agentuře, jelikož ti kluci z těch twing byli z agentury, která tam zajišťovala pořádek...
Všechno bylo zaviněno neočekávanou absencí cca 25 lidí a na záchranu toho všeho tam bylo to co tam bylo... i já... :)

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Facky

Příspěvek od Ogy »

poradatel píše:kamarádi,kteří zchytali omylem, že tě bránili.
mozna by bylo na miste se jim i omluvit, kdyz i Ty to vidis takhle. :wink:
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Uživatelský avatar
poradatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Facky

Příspěvek od poradatel »

TAcc.cz píše:
martinvr6 píše: Ano ten v tom červeném triku jsem byl já.Nenechám si nějakým č...... zmrzačit jenom proto, že mě dělá ala drift 10m odemě (ještě k tomu to byl nějaký ukrajinec). Tak jsem slusně požadal ochranku(děti co teprve dovršili 18let)aby to uklidnili a on mě na to odpověděl neotravuj p...To se dělá se takto chovat k učastníkům srazu.Jinak mě teda nejvíce sere, že dostali nevinní lidi(MareeqGTI, Staroch),kteří stali 10m odemě proto se volala PČR a k dalším věcem BEZ KOMENTÁŘE
Ten Staroch jsem zase ja a musim rict, ze jsem v tom byl fakt nevine. Jak ty rikas ze na tebe bylo 5 lidi, jeden te vzal ze zadu a chtel vas odtrhnout aby jste se nepobyli, jeden si stoupnul mezi vas a my jsme drzeli MartinaVR6. Nikdy jsme proti tobe nesli v 5, uznej, ze to je blbost. Ty ho nazyvas ochranka, a vis co ma delat ochranka, zabranit rvackam a uklidnit situaci a pripadne nekoho vodnýst a uklidnit ho a ne bezhlave kopat do lidi !!! Kdyz vyskocil ten jeden z te 206, sel jsem k nemu a normalne se snim chtel o tom bavit, ale poslal me do pr**le a ze jsem vožralá p*ča a dal mi kopacku. Mam natazený slachy, bolesti v kolenou a stale nemuzu chodit. Postavim se za kluky od nas a s radosti na nej podam zalobu o ublizeni na zdravi.
...Když mne jeden obejme ze zadu, jednoho mám přímo před sebou a tři jsou za tím jedním... jak mohu tušit co mají v úmyslu, když já jsem uprostřed rvačky??? Ti kluci nepřijeli, aby Vás mlátili, ti kluci přijeli, aby dostali z problémů mně a to jak to udělali zřejmě zavinila informace kterou dostali - že se peru s 5 klukama... Pokud chcete podat TR.O. klidně to udělejte, já říkám, že to bude zbytečné. Co se týče Vašich zranění - omlouvám se jelikož jsem byl jejich příčinou, ale to že jsem tam byl a něco řešil zavinil Váš kamarád který dělal "bordel" a ten jsme my jako pořadatelé řešili. To že jste se připletli do toho řešení je smůla, nebo Váš problém že se stavíte za kamaráda co dělá kraviny... :D Ahoj... :wink:

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

Kdybys místo těch keců vysvětlil ty lži co jsem já uvedl na pravou míru hmmm? :roll:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Kdyz tohle ctu tak sem znechucenej z ceskejch srazu....nezastavam se ani jedny strany protoze sem tam nebyl ale kdyby byla organizace co k cemu tak nedojde ani k jednomu incidentu at uz jedne ci druhe strany :roll:

PS:Kdyby se nekdo do me chtel navazet ze nemam o organizaci ani paru tak dodavam ze sem jeden s hlavnich organizatoru jednoho hudebniho festivalu se zahranicni ucasti a vim co to je.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
martinvr6
Profík
Profík
Příspěvky: 1069
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Facky

Příspěvek od martinvr6 »

poradatel píše:když jsem se do Vás všech sral já se dvouma utekl jsi na druhý konec parkoviště, volal policajty a veškeré důvody proč a jak za tebe vysvětlovali kamarádi,kteří zchytali omylem, že tě bránili.
Abych ti objasnil proč jsem byl na druhém konci parkoviště protože jsem neměl telefon u sebe!!!
coming soon...
Obrázek

Uživatelský avatar
poradatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od poradatel »

MareeqGTI píše:Teprve ted jsem se sem dostal, abych se taky vyjádřil:

takže pane "pořadatel" :
(já jsem ten kluk v tý černý kšiltovce vwclub)
Ted trochu poupravím Tvojí verzi příběhu a zeptám se na pár podstatnejch věcí:
dvou 17 letejch kluků - pořadatelů co jezdili v twingu
- vysvětli mi prosím, co zmůžou dva kluci (navíc bez řidičáku!!!) ? Neměli by radši dostat vesty a rovnat poházené pneumatiky a sjednávání pořádku po areálu nechat starším?

Na letišti si mohou 2 kluci v autě dělat co chtějí i bez řidičáku. Proč tam byli a nerovnali pneu, nevím jelikož to nebyli mí zaměstnanci a já jim tedy práci nedával.
Jeden z poškozených totiž usoudil, že nic nedělaj a chtěl je za to bít
- sorry, ale lžeš, protože jsem byl zrovna poblíž, když je Martin zastavil (a že to dalo práce) a zeptal se jich, proč nic nedělaj s driftujícím BMW v 5 ráno?
To že jim někdo chtěl namlátit NENÍ PRAVDA !

Nelžu, já dostal informaci od nich, že je chce někdo bít a ani nemám informaci o tom, že jste je zastavili, vím že jste zastavili to druhé twingo.
celý večer předtím na mne pořvával: "píčo vypni si mlhovky"
- ano to je pravda, tahle hláška zazněla asi 3x a to z toho důvodu, že i předtím jsi kolem nás prolétnul rozhodně víc jak 30kmh a jelikož si do sobotního dopoledne NĚMĚL OZNAČENÉ AUTO JAKO POŘADATEL, nemohli jsme vedět, že porušuješ pravidla z důvodu zachování pořádku. Tahle hláška byla svým způsobem provokace, ale prvotní důvod jsi dal TY svým způsobem jízdy.


Teď lžeš ty jelikož při jízdě rychlejší než 30km/h bych nedokázal poznat kluka co na mne řve v sedě mezi zaparkovanými auty, který byl v hloučku dalších 3 kluků. Rychle jsem nejezdil mezi lidmi pokud jsem nedojížděl nějakého závodníka což bylo v prostoru kempu pouze jednou asi ve 2.30 ráno když jsem jel "sundat" závodníka ze čtyřkolky.
Mé auto nebylo nikdy označeno jako pořadatelské, jelikož pokud případný řidič viděl maják nebo označení na autě obvykle zpomalil a nic se nedělo. Aby bylo možné lidi nachytat jezdil jsem bez označení.

Šel jsem se tedy zeptat proč mi říká "píčo" a byl jsem nazván lhářem
- opět lžeš, protože na Tvojí otázku co Martin pořvával Ti bylo odpovezeno že jsi pí*a a proč tady jezdíš jako namachrovanej debil? Kdyby jsi odpověděl, "chlapi, jsem jeden z pořadatelů, auto nemám označený proto a proto" tak by se určitě vše normálně vysvětlilo a dočkal by ses i omluvy kterou jsi od Martina dostal až ke konci celého incidentu. Ale Ty jsi odpoveděl fackou a samozřejmě se strhlo ke rvačce mezi Tebou a Martinem!

Má odpověď je výše... A na mou otázku kluk v červeném tričku odpověděl, že nic neříkal... :wink:


Dostal tedy facku u které jsem mu vysvětloval ...
- sorry ale to je fakt LOOL protože bych chtěl vidět supermana, který rozdává facky a vysvětluje. Dle mého jsi měl plné ruce práce s tím, abys tu facku nechytil zpátky.

Jo... :) Nejsem superman, a práci jsem s tím asi měl, protože jsem byl zadejchanej jak lokomotiva :) ale fakt je že facku jsem ve finále nedostal žádnou... Jen jsem si narazil prsteníček... :wink:
kdyby se do toho nezačali plést jeho 4 kamarádi a poté co mne jeden chytil zezadu
- zapoměl jsi chlape dodat, že Tebe jeden z nás chytil, Martina jeden z nás chytil ( a tahal pryč ) a jeden člověk si stoupl mezi Vás, abyste nemohli k sobě. Já jsem stál o metr vedle a uklidnoval další čumily aby se ke rvačce nepřidaly. Ten člověk co stál mezi Tebou a Martinem Ti otevřel dveře od auta a prosil Tě ať se na něj vyse.eš a radši odjedeš. Ty jsi mu málem nátáhnul taky se slovy " co mi lezeš do auta ty č.raku!"

Ano, popisuješ situaci o pár vteřin později než já, kdy už jste věděli, že zastupuji pořadatele... Jeden z Vás otevřel dveře mého auta a s výhrůžkou v očích mi chtěl vysvětlit že bude lepší když se na Vás vykašlu a odjedu... Asi si myslel že když je vás víc tak si můžete dělat co se Vám zlíbí? :D nejste všemocní a to jste poznali za pár vteřin... :lol:
Kluci z ochranky houkly na bránu
- kluci z ochranky nehoukli na bránu, ale dali hlášku že 5 lidí Tě mlátí a Ty ležíš na zemi - to mi sami řekli ty dva co přijeli v tý černý 206!!

Tuto informaci nemám mně bylo řešeno, že jim kluci v twingu řekli, že se peru s 5 lidma... Proč by jim říkali že jsem na zemi když to nebyla pravda? Ale i kdyby tak určitě uznáš důvod toho proč tam ti kluci udělali pořádek bez přemýšlení... :)
přijeli dva kamarádi v peugeotu 206
- nebyli to náhodou další pořadatelé? mě tvrdili, že dělají pořádek na bráně?? (kde je později nemohla najít ani policie) . Takže najednou jsou to kamarádi?

No comment... :wink:
vyskočili z auta a hned sundali 3 lidi kteří mi byli nejblíž
- přijde Ti normální, že když přijdeš ke rvačce která vlastně ani není, protože ve chvíli, když oni přijeli , tak situace vypadala tak, že Ty sis oblékal novou mikinu a někdo tahal Martina pryč aby Tě nenapadal (slovně i fyzicky), TAK nejdřív si vybiješ zlost na lidech který máš nejblíž po ruce???
Sorry, ale nejdřív používám hlavu a pak ruce a nohy.

Jo ty asi jo... :)

kluk s delšími vlasy v červeném triku tam urážel jeho přítelkyni a dle slov jeho kamarádů (členů VW klubu) jí chtěl dát i facky.
- sorry, ale zase lžeš, Martin chtěl dát facku tomu ukrajincovi, co vylezl z toho BMW. Ale MY jsme ho odtahovali aby se na něj vysral. V tu chvíli začala na nás nadávat jeho přítelkyně, která by opravdu facky zasloužila ale NIKDO se jí ani nedotknul!!!!

Nebyl jsem u toho a všechno co jsem napsal jste řekli vy nebo kluci s BMW... Kde je pravda ví pouze aktéři... napsal jsem tedy pouze co jste řekli vy a to není lež... Jo a já neřekl že jí facky dal ale že jí je chtěl dát - tato informace byla myslím od tebe... :wink:
Dle mého názoru chtěl dělat "bordel"
- dle mého názoru chtěl Martin zajistit pořádek vhodnějším způsobem než dva 17ti letý kluci, který na naše stížnosti reagovali "neotravuj pičo".

"Martin" napadl slovně mne a bez důvodu... Byl vylitej jak švestka (dle slov jeho přítelkyně) a jelikož mám zkušenost s opilým člověkem který se nechová normálně, snažil jsem se to tolerovat do doby než došlo málem k fyzickému napadení.
O tom že se vaše skupinka pokoušela vyprovokovat celý večer nějakou rvačku jsem slyšel od více lidí. A neřeším to...

Nebudu tady obhajovat své jednání před člověkem, který se neumí chovat jako normální chlap...

Dle mého názoru došlo na srazu ke zbytečné strkanici a nemá smysl ji řešit. Pokud se někdo cítí poškozen na tolik že má pocit nutnosti tohoto řešení, je mi to úplně jedno...
Mohu jen konstatovat škoda času...

Ahoj

Uživatelský avatar
poradatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od poradatel »

MareeqGTI píše:Kdybys místo těch keců vysvětlil ty lži co jsem já uvedl na pravou míru hmmm? :roll:
zrovna jsem to psal chytráku... teď už jsi zase u počítače tak máš svaly viď ? :D :D :D

Uživatelský avatar
poradatel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Facky

Příspěvek od poradatel »

martinvr6 píše:
poradatel píše:když jsem se do Vás všech sral já se dvouma utekl jsi na druhý konec parkoviště, volal policajty a veškeré důvody proč a jak za tebe vysvětlovali kamarádi,kteří zchytali omylem, že tě bránili.
Abych ti objasnil proč jsem byl na druhém konci parkoviště protože jsem neměl telefon u sebe!!!
Když jsem na tebe volal ať neutíkáš a vrátíš se byl jsi ode mne asi 25 metrů a ukazoval mi telefon a řval jsi že voláš policii... když jsem na tebe koukal dál skončil jsi asi 100 metrů od nás kecko... :)

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

poradatel píše: "Martin" napadl slovně mne a bez důvodu... Byl vylitej jak švestka (dle slov jeho přítelkyně) a jelikož mám zkušenost s opilým člověkem který se nechová normálně, snažil jsem se to tolerovat do doby než došlo málem k fyzickému napadení.
O tom že se vaše skupinka pokoušela vyprovokovat celý večer nějakou rvačku jsem slyšel od více lidí. A neřeším to...

Nebudu tady obhajovat své jednání před člověkem, který se neumí chovat jako normální chlap...

Dle mého názoru došlo na srazu ke zbytečné strkanici a nemá smysl ji řešit. Pokud se někdo cítí poškozen na tolik že má pocit nutnosti tohoto řešení, je mi to úplně jedno...
Mohu jen konstatovat škoda času...

Ahoj
K těm ostatním věcem se vyjadřovat nebudu, nemá to cenu se hádat jako malý kluci. Je možný že si to povíme jinde a jindy a nemusí to číst celej klub.

Jenže Ty jsi asi nepochopil o co , minimálně mě, jde! To že se strhla rvačka mezi Tebou a Martinem je celkem logický. To co se stalo Martinovy taky nikdo neřeší, protože jak ON SÁM uznal, může si za to v podstatě sám. V pořádku.

Ale mě prostě neskutečně sere, že nějakej mladej vocas, dá špatnou hlášku nějakejm neznámejm nařachancům a Ty přilítnou si pouze vybít zlost. Sorry, ale neřadím se mezi problémový účastníky srazu, nejezdím tam ožralej, nepořvávám na lidi (většinou :) ) tak proč jsem já a Staroch dostali? Kvůli tomu že jsme někoho bránili? Neeee, my jsme se snažili přerušit rvačku. Nic víc, nic míň!!!!
Nebo myslíš že jsme dostali právem?? Uznej sám, reakce Tvejch kamarádu byla neskutečně přehnaná a kdybych se dočkal řádné omluvy atd tak bysme se na celou věc s policií vys.ali. Ale jelikož jejich seběvědomí nebo co, jim nedovolilo se omluvit, že se spletli, tak se to bohužel řeší takhle.

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

poradatel píše:
MareeqGTI píše:Kdybys místo těch keců vysvětlil ty lži co jsem já uvedl na pravou míru hmmm? :roll:
zrovna jsem to psal chytráku... teď už jsi zase u počítače tak máš svaly viď ? :D :D :D
Promiň, nevěděl jsem že píšeš odpověd, protože tady na fóru jsi měl stav offline, tzn že jsi nebyl přítomen. Tudíž jsem to nemohl vedět.
Pokud se Tě to dotklo, omlouvám se :!:

Ale byl bych rád, aby jsme komunikovali bez urážek, myslím si, že co jsem doposud napsal bylo ve vší slušnosti :roll:

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“