Letiště Panenský Týnec u Loun 13. - 14. 7. 2007

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinvr6
Profík
Profík
Příspěvky: 1069
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Facky

Příspěvek od martinvr6 »

poradatel píše:
martinvr6 píše: Abych ti objasnil proč jsem byl na druhém konci parkoviště protože jsem neměl telefon u sebe!!!
Když jsem na tebe volal ať neutíkáš a vrátíš se byl jsi ode mne asi 25 metrů a ukazoval mi telefon a řval jsi že voláš policii... když jsem na tebe koukal dál skončil jsi asi 100 metrů od nás kecko... :)
poradatel píše:Když jsem na tebe volal ať neutíkáš a vrátíš se byl jsi ode mne asi 25 metrů a ukazoval mi telefon
ale tel byl vybitej jak jsem potom zjistil :wink:

Ještě by mě strašně zájímalo jak je to s tím feťákem a 10let do konce života!!!Jsi asi všeználek co snědl chytrou kaši :D
coming soon...
Obrázek

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

MareeqGTI píše:
poradatel píše: "Martin" napadl slovně mne a bez důvodu... Byl vylitej jak švestka (dle slov jeho přítelkyně) a jelikož mám zkušenost s opilým člověkem který se nechová normálně, snažil jsem se to tolerovat do doby než došlo málem k fyzickému napadení.
O tom že se vaše skupinka pokoušela vyprovokovat celý večer nějakou rvačku jsem slyšel od více lidí. A neřeším to...

Nebudu tady obhajovat své jednání před člověkem, který se neumí chovat jako normální chlap...

Dle mého názoru došlo na srazu ke zbytečné strkanici a nemá smysl ji řešit. Pokud se někdo cítí poškozen na tolik že má pocit nutnosti tohoto řešení, je mi to úplně jedno...
Mohu jen konstatovat škoda času...

Ahoj
Ale mě prostě neskutečně sere, že nějakej mladej vocas, dá špatnou hlášku nějakejm neznámejm nařachancům a Ty přilítnou si pouze vybít zlost. Sorry, ale neřadím se mezi problémový účastníky srazu, nejezdím tam ožralej, nepořvávám na lidi (většinou :) ) tak proč jsem já a Staroch dostali? Kvůli tomu že jsme někoho bránili? Neeee, my jsme se snažili přerušit rvačku. Nic víc, nic míň!!!!
Nebo myslíš že jsme dostali právem?? Uznej sám, reakce Tvejch kamarádu byla neskutečně přehnaná a kdybych se dočkal řádné omluvy atd tak bysme se na celou věc s policií vys.ali. Ale jelikož jejich seběvědomí nebo co, jim nedovolilo se omluvit, že se spletli, tak se to bohužel řeší takhle.
Kdyz jsem od nej dostal kopacku ani jsem nebyl u tebe, prisel jsem za tim klukem sam spoza aut a chtel neco resit ustne, prave aby se to nepopralo dal, byli jsme od tebe dobre 4m a presto me kopnul, i kdyz jsem o tebe ani malickem nezavadil. Tohle je to neprávo jeho zakroku.

Uživatelský avatar
entony
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VLASIM

Příspěvek od entony »

proste se to zase jednou povedlo a jak vsichni vime tak u nas je to s organizaci na h***o,ja jsme ten incident zaspal,ale kdyz to tady ctu tak je mi z toho zle a tesim se ne pristi tynec a klidne si to rad vyrikam s tim panem poradatelem.fakt me sere ze jsem vytuh,delal jsem nejakej patek u ochranky a vim jak to chodi na takovejchle akcich,delal jsme festaky atd,a popravde jako ochranka nemuzes nic poze kdyz jde do tuhyho tak muzes nekoho napadnout,jinak se ma vse resit v klidu a slovne.myslim si ze tady bylo receno dost a ze uz nema cenu to tu resit

Uživatelský avatar
Matysek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 6

Re: Facky

Příspěvek od Matysek »

martinvr6 píše:
poradatel píše:když jsem se do Vás všech sral já se dvouma utekl jsi na druhý konec parkoviště, volal policajty a veškeré důvody proč a jak za tebe vysvětlovali kamarádi,kteří zchytali omylem, že tě bránili.
Abych ti objasnil proč jsem byl na druhém konci parkoviště protože jsem neměl telefon u sebe!!!
:jok: :jok: :jok: :jok: :jok:
Když ve slově BRÁNA změníš čtyři písmena a jedno odebereš dostaneš slovo PIVO

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

Několikrat jsem uvazoval byt na nejakym srazu přes noc, ale po přečtení tohodle me to utvrdilo že to je to nejhorší co bych mohl udělat, na srazu jsem byl jen v sobotu a už tak jsem tam mel nervy na driftujici machyrky ktery ani nevedeli kam se jim to jejich slavny bmw otočí....fakt sila...jinak je mi líto klůku z clubu, pochybuju ze by chteli cokoliv vyvolavat a provokovat...
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

zvooky píše:Několikrat jsem uvazoval byt na nejakym srazu přes noc, ale po přečtení tohodle me to utvrdilo že to je to nejhorší co bych mohl udělat, na srazu jsem byl jen v sobotu a už tak jsem tam mel nervy na driftujici machyrky ktery ani nevedeli kam se jim to jejich slavny bmw otočí....fakt sila...jinak je mi líto klůku z clubu, pochybuju ze by chteli cokoliv vyvolavat a provokovat...

presne tak..

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Takze ja mam natrzenej sval kousek nad kolenem a dostal jsem na 14dni koleni ortezu.

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

hele,ti bouchači to svoje boxování nedělají náhodou sportovně ?? Jestli ano,tak by to něměli používat v civilu,néé??
Obrázek

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

Ať na to koukám jak na to koukám, zabezpečení srazů stojí za velký HO.NO! Ať je to Mimoň, nebo něco jinýho... To co se stalo v Týnci sem prospal a mrzí mne to... Ale pakliže tam někdo lítá víc než je povoleno a nemá označený auto, tak je to jeho problém, že na něj někdo pořvává pí.o!!!!! Udělal bych to taky a hned.... Ani PČR nemá právo jezdit v civilnim neoznačenym autě..... Natož nějaká parodie na pořadatele.... Prej pořadatel má právo vyloučit z areálu bez náhrady.... jen by mne zajímalo, kolikrát se to stalo.... Protože, když by to pořadatel řešil tak jak je bylo psáno, mezi lidma by se to rozneslo hodně rychle a byl by celkem klid...... To samý bylo v Mimoni... kdo bude prej jezdit rychlejc než 30, dostane paintballovou kuličkou a bude vyloučen z areálu..... A jak to dopadlo? Druhej den na sprintu bylo dost postřílenejch aut... a byly vyloučený z areálu? No když byly na sprintu tak asi ne! A tady v Týnci? Když děcko někomu udělalo tytyty, tak ten dotyčnej dal v lepšim případě pokoj, než děcko ve vestě nezalezlo jinam... pak v bordelu pokračoval.... Milý pořadatelé, s timhle přístupem jděte do pr**le!!!! To tam ani nemusíte bejt!!!!! hotovo!!!
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“