10.-12.8. Tuning Extrem Show Příbram - Dlouhá Lhota letiště

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Uživatelský avatar
Kucakuca
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Kucakuca »

Ono to neni odřený, spíš to bude jen barva z plácačky. Každopádně Příbram nepatří mezi mé oblíbené srazy. Zlatý OC Chodov. Tam po mě nikdo plácačky nehází :roll:
Přílohy
P1000990.JPG
P1000990.JPG (39.22 KiB) Zobrazeno 980 x

Uživatelský avatar
LN07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LN07 »

Kucakuca píše:Ono to neni odřený, spíš to bude jen barva z plácačky. Každopádně Příbram nepatří mezi mé oblíbené srazy. Zlatý OC Chodov. Tam po mě nikdo plácačky nehází :roll:
Je neuvěřitelný co si ty benga dovolujou !!!
Fakt hustý... škoda, že jsem to neviděl, že jsme se o 10 minut minuli.

Uživatelský avatar
LN07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LN07 »

Tady máš alespoň pro radost 1 fotečku
Přílohy
Kuca - Golf II.jpg
Kuca - Golf II.jpg (39.27 KiB) Zobrazeno 966 x

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Příspěvek od Marty »

Kuca :hezka dvojka,skoda tech zrcatek

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

Proč to po tobě hodili? 8O
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Kucakuca
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Kucakuca »

Chtěli mě zastavit, ale předemnou jel kamarád a vypadalo to že staví jeho. Zajel k nim zastavil, tak jsem ho objel a jel dál. Při tom tomu policajtovi prej vypadla plácačka z ruky (letěla tři metry).

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

Kucakuca píše:Chtěli mě zastavit, ale předemnou jel kamarád a vypadalo to že staví jeho. Zajel k nim zastavil, tak jsem ho objel a jel dál. Při tom tomu policajtovi prej vypadla plácačka z ruky (letěla tři metry).
A máš škodu?
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
LN07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LN07 »

Mirinda píše:
Kucakuca píše:Chtěli mě zastavit, ale předemnou jel kamarád a vypadalo to že staví jeho. Zajel k nim zastavil, tak jsem ho objel a jel dál. Při tom tomu policajtovi prej vypadla plácačka z ruky (letěla tři metry).
A máš škodu?
Já si myslím, že nejde o tu škodu. To se rozleští, není to na štěstí hluboké, ale ta nehorázna drzost toho policajta po někom něco hodit!!!

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

LN07 píše:
Mirinda píše: A máš škodu?
Já si myslím, že nejde o tu škodu. To se rozleští, není to na štěstí hluboké, ale ta nehorázna drzost toho policajta po někom něco hodit!!!
Ale jde..žádala bych náhradu škody...ale taky se mi to nelíbí...tohle se dělá když na mě někdo bude najíždět nebo mě ohrožovat ale to už je zas úplně o ničem jiném :roll:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Na jednu stranu odjizdet ze srazu bez RZ (SPZ) to je jak nalepit si na predni okno "svestko,zastav me" :roll:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
LN07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LN07 »

Chudej student píše:Na jednu stranu odjizdet ze srazu bez RZ (SPZ) to je jak nalepit si na predni okno "svestko,zastav me" :roll:
To máš pavdu, ale nedává to policii pravomoc po tobě házet plácačkou a ničit tvůj majetek. To by za chvíli po nás mohli i střílet. Přemejšlej trochu...

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

když budou mít záminku, budou i střílet.... v některých případech to schvaluju... Ale to co předváděj každoročně ve Lhotě, to je čistá buzerace...
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
Kucakuca
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Kucakuca »

Já myslim že když se na něj podíváte, tak to je hned jasný. Malej zakomplexovanej hajzlík, ktekýho spolužáci v mládí šikanovali, tak si to teď vynahrazuje.
Přílohy
P1000992.JPG
P1000992.JPG (65.89 KiB) Zobrazeno 938 x

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

víš co... jsou to snadno vydělaný prachy, vykazujou činnost a maj klid od šéfa a když se jim zadaří, tak i dobrý přilepšení do kapsy...
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

LN07 píše:
Chudej student píše:Na jednu stranu odjizdet ze srazu bez RZ (SPZ) to je jak nalepit si na predni okno "svestko,zastav me" :roll:
To máš pavdu, ale nedává to policii pravomoc po tobě házet plácačkou a ničit tvůj majetek. To by za chvíli po nás mohli i střílet. Přemejšlej trochu...
:D a copak Ti asi policajt udela kdyz neuposlechnes jeho vyzvu na zastaveni?Hodi po Tobe vlastovku s textem stastnou cestu :D :?: Sice chapu ze pleskat po autech placacku na zastaveni je fakt moc ale to nemeni nic na tom ze sem tam videl jen auta ktery nemeli predni RZ,tudiz si o zastaveni vlastne rekli sami...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“