Hradec dojmy

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Jak se vam libilo v Hradci?

Bylo to super
5
22%
Celkem to slo
1
4%
Stvalo me vstupny
0
Žádná hlasování
Stvalo me vstupny, Polaci a organizace
8
35%
Tragedie, uz me tam neuvidej
3
13%
Slo to, stvali me akorat Polaci.
2
9%
Slo to, stvalo me vstupny a Polaci?
4
17%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

POláci jsou prostě těžká lůza v tom jak se chovají kuvy jedny prašivý (samo né všichni, ale ti druzí k nám jaksi nejezdi).....tyhle šmejdy jsem zažil už na mnoha festácích a nic jinýho než chlastat jak to jde, dělat všude bordel a napadat lidi neumějí :x

Na dovče byly od nás přes chatku 3 chaytky poláků z rodinkama(žídní mlaďoši)...no jediný co dělali tak staří (rodiče, dospělí) chlastali jak duhy od rána dovečera o malinký (1-3 roky starý) parchanty se starali starší parchanti 10-16let jinak by tam nejspíš pochcípali, všude dělali jen bordel, jezdili ožralí jak prasata přesně jak říkal chůďa v deseti v autě (žádní mladí ale rodiče atd..) večer na ně jezdili policajti, jelikož správce kempu jen napadali a od toho aby napadli ostatní lidi moc daleko neměli...
:x Být tam s jinejma kamarádama tak jsou parchanti sirotci....

Uživatelský avatar
chaotic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SeVWerno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chaotic »

boost píše:Co sem tak procházel tak sme byli všude možně.
áááá já jsem věděla, že jsem tě už někde widěla, když ses u mě otáčel... :lol: :lol: :lol: ale když jsem se rozhodla že za tebou poběžím, tak si frnknul... :oops: :roll: :lol:

nu já viděla též pár jedinců... jako je Dakty, Lukas, Staroch, Marti ... co tam byli ostatní clubáci, tak povětšině někdě poletovali...

ale poláci jako musím uznat fakt humáč... :roll: :roll: :roll:
Dalo by se říct, že už ze všeho kolem mě stříkám jak šwestkovej knedlik :velo:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

no poláci sou kapitola sama pro sebe...hruza děs :evil: ,
vstupný nehorázný.....a to nám poprvé nedali ani číslo a pak nás za to vevnitř jebali - takže informovanost oranžovesťáků byla 0:roll:
ty mladý kluci co to tam měli "regulovat" byli k ničemu....akorat koukali co zas někdo někde provádí
a už to není taky tuning sraz ale pouť...podle těch stánků s perníkovejma srdcema :lol: :lol:
jinak klubáky sem taky nějaký potkal...ale příště by bylo dobrý klubový stání :idea:

a na závěr: Poláci - hruza děs :roll:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Kdyz to srovna s Mim. valkama tak muj nazor je jednoznacnej...Valky,ktery dela Sandy,jsou delany pro lidi,pro lidi co maj radi auta a Santy se pro to snazi delat maximum...Stale se zvysujici kvalita srazu,poradatele tam aspon delaji co by meli,je tam dost zachodu,pribily stanky s jidlem takze se nestoji fronta atd..kdezto Hradec dela Bervid vylozene jen za ucelem zisku..hazlu tam teda bylo jak svine..ale vsechny polsky..kdyz pominu ty original tak sem jich tam videl vseho vsudy tak 8??na 20tis lidi?..Organizace nula pac to byli jen batuzkari co si prisli pro penizky a delali h***o..tam polak gumoval mezi lidam a ty dva moulove ve veste na to cumeli jak na bozi obrazek..neco se stat tak v prvni rade bych dal na drzku tomu polskymu zmrdovi a pak tem brejlatejm klucikum..ja kdyz tam prijel tak sem si jich ptal kde ji misto T.C. a vedeli h***o..tak sem je serval na 3 doby a chvilku delali co sem jim rekl...pak sem se otocil a samozrejme se ztratili a ja celej areal hlidat a oznacoval pred najezdama polaku sam...no sileny..Prijezdova cesta katastrofa...diry jak do pr**le...vsude samy stanky s pernikama,picovinama,votuzingem atd..navic z hradce se stava regulerni kempovaci chlastacka..zadnej sraz..kdyz pominu nas prostor T.C tak hezkejch aut tam bylo jak safranu..tak 1/30...ostatni tuzing budky,jejich majitele ukazovali ze i 1.3 i v 7 vozralejch lidech na palube by mela umet hrabat...no proste PEKLO!!!Fuck off Hradec,fakt....
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ogy »

Jsem rad, ze jsem nejel, o nic jsem neprisel ......a ani tam uz nikdy nepojedu.....polivcicku si prihreju: "Neb ja jsem to rikal" (modri uz vedi) :lol:
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Ja jsem tam byl poprvé a nebylo to tak zlé, ale polaci jsou fakt kokoti.
My jsme prijeli v sobotu v pul pate rano, probudili jsme spici oranzove vesty a ukecali jsme to na 300,- , 100 za auto a 200 ty holcině do kapsy. Pul hodky jsme hledali klubaky a nasli jsme Pokostu a Toxize a tak jsme se vetreli mezi ne a trochu prospali a vecer pekne zaparili.
Budou fotky a nejake videjko.

Jinak jsme potkali...ty dva výše, Chudýho, MilanaK, Chaotic, Eagla, Davweho, Boosta, Hydranta a jeste nekoho, koho si stale nemuzu zapamatovat, stal vedle me s tmavým G4 s lednici uvnitř.

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

chaotic píše:
boost píše:Co sem tak procházel tak sme byli všude možně.
áááá já jsem věděla, že jsem tě už někde widěla, když ses u mě otáčel... :lol: :lol: :lol: ale když jsem se rozhodla že za tebou poběžím, tak si frnknul... :oops: :roll: :lol:

nu já viděla též pár jedinců... jako je Dakty, Lukas, Staroch, Marti ... co tam byli ostatní clubáci, tak povětšině někdě poletovali...

ale poláci jako musím uznat fakt humáč... :roll: :roll: :roll:
Mělas křičet, já bych si tě určitě všiml.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pakostik
Profík
Profík
Příspěvky: 1151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pakostik »

staroch píše:Ja jsem tam byl poprvé a nebylo to tak zlé, ale polaci jsou fakt kokoti.
My jsme prijeli v sobotu v pul pate rano, probudili jsme spici oranzove vesty a ukecali jsme to na 300,- , 100 za auto a 200 ty holcině do kapsy. Pul hodky jsme hledali klubaky a nasli jsme Pokostu a Toxize a tak jsme se vetreli mezi ne a trochu prospali a vecer pekne zaparili.
Budou fotky a nejake videjko.

Jinak jsme potkali...ty dva výše, Chudýho, MilanaK, Chaotic, Eagla, Davweho, Boosta, Hydranta a jeste nekoho, koho si stale nemuzu zapamatovat, stal vedle me s tmavým G4 s lednici uvnitř.
Ten koho si nepamatuješ byl Špalda :wink: ale on sem moc nechodi, jen tu kouka a nepise. Jinak me to tak hrozný neprislo, sice poláci blbnuli,ale nejak jsem to vypoustel, takze pro me byl srazik povedeny
modráček = dráček 1.6 = kule jako hrom

stránečky: http://www.pakostik.borec.cz

novy icq 428-568-411 !!

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

pakostik píše:
staroch píše:Ja jsem tam byl poprvé a nebylo to tak zlé, ale polaci jsou fakt kokoti.
My jsme prijeli v sobotu v pul pate rano, probudili jsme spici oranzove vesty a ukecali jsme to na 300,- , 100 za auto a 200 ty holcině do kapsy. Pul hodky jsme hledali klubaky a nasli jsme Pokostu a Toxize a tak jsme se vetreli mezi ne a trochu prospali a vecer pekne zaparili.
Budou fotky a nejake videjko.

Jinak jsme potkali...ty dva výše, Chudýho, MilanaK, Chaotic, Eagla, Davweho, Boosta, Hydranta a jeste nekoho, koho si stale nemuzu zapamatovat, stal vedle me s tmavým G4 s lednici uvnitř.
Ten koho si nepamatuješ byl Špalda :wink: ale on sem moc nechodi, jen tu kouka a nepise. Jinak me to tak hrozný neprislo, sice poláci blbnuli,ale nejak jsem to vypoustel, takze pro me byl srazik povedeny
...bez polaku by to bylo fajn ještě víc :lol: ale byla pohodička, že?
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
TAcc.cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sydney
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TAcc.cz »

Toxyz píše:
pakostik píše: Ten koho si nepamatuješ byl Špalda :wink: ale on sem moc nechodi, jen tu kouka a nepise. Jinak me to tak hrozný neprislo, sice poláci blbnuli,ale nejak jsem to vypoustel, takze pro me byl srazik povedeny
...bez polaku by to bylo fajn ještě víc :lol: ale byla pohodička, že?
Ja ja, udelali jsme si i vlastni pohodicku vecer...

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

staroch píše:Ja jsem tam byl poprvé a nebylo to tak zlé, ...
Za 3 kila na osobu tam musi aspon neco bejt a bejt to super a ne aby to nebylo zly. Mimonsky valky jsou uplne jina liga, tohle byl vysmech. Ten tuning cup strcenej na kraj byl pak uz vrchol vseho. Hlavne ze byly na place nasrany shnily skudky s hyper tuningovyma poklicema pyco :roll: :roll: :roll:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

v Hradci jsem byl 2x a pokaždý se mi tam nelíbilo, takže jsem jenom rád, že jsem letos znova nejel! :D zlatá Mimoň a ostatní srazy... 8)
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

DrDiesel píše:
staroch píše:Ja jsem tam byl poprvé a nebylo to tak zlé, ...
Za 3 kila na osobu tam musi aspon neco bejt a bejt to super a ne aby to nebylo zly. Mimonsky valky jsou uplne jina liga, tohle byl vysmech. Ten tuning cup strcenej na kraj byl pak uz vrchol vseho. Hlavne ze byly na place nasrany shnily skudky s hyper tuningovyma poklicema pyco :roll: :roll: :roll:
No za ty 3 kila jsme měli v sobotu večir super ohňostroj :lol: :lol: ...takže přiště se to bude jmenovat Matador Ohňostroj Party HK :twisted:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

pakostik píše:
staroch píše:Ja jsem tam byl poprvé a nebylo to tak zlé, ale polaci jsou fakt kokoti.
My jsme prijeli v sobotu v pul pate rano, probudili jsme spici oranzove vesty a ukecali jsme to na 300,- , 100 za auto a 200 ty holcině do kapsy. Pul hodky jsme hledali klubaky a nasli jsme Pokostu a Toxize a tak jsme se vetreli mezi ne a trochu prospali a vecer pekne zaparili.
Budou fotky a nejake videjko.

Jinak jsme potkali...ty dva výše, Chudýho, MilanaK, Chaotic, Eagla, Davweho, Boosta, Hydranta a jeste nekoho, koho si stale nemuzu zapamatovat, stal vedle me s tmavým G4 s lednici uvnitř.
Ten koho si nepamatuješ byl Špalda :wink: ale on sem moc nechodi, jen tu kouka a nepise. Jinak me to tak hrozný neprislo, sice poláci blbnuli,ale nejak jsem to vypoustel, takze pro me byl srazik povedeny
Taky Ty si otevres pivo,das si ksiltovku do cela,nasadis svuj spici vyraz a je Ti vsechno jedno :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pakostik
Profík
Profík
Příspěvky: 1151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pakostik »

Chudej student píše:
pakostik píše: Ten koho si nepamatuješ byl Špalda :wink: ale on sem moc nechodi, jen tu kouka a nepise. Jinak me to tak hrozný neprislo, sice poláci blbnuli,ale nejak jsem to vypoustel, takze pro me byl srazik povedeny
Taky Ty si otevres pivo,das si ksiltovku do cela,nasadis svuj spici vyraz a je Ti vsechno jedno :lol: :lol: :lol: :lol:
Voe a že těch piv bylo :lol: :lol: :lol:
modráček = dráček 1.6 = kule jako hrom

stránečky: http://www.pakostik.borec.cz

novy icq 428-568-411 !!

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“