Pravidelný Olomoucký sraz

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal530
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2316
Registrován: 04.03.2008 22:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od Michal530 »

Takže po první úspěšné akci jsme se rozhodli a domluvily že se bude konat sraz členů VW-Clubu pravidelně každou první neděli v měsíci, v 15.00hod. na parkovišti u McDonalds na Horním lánu v Olomouci. Poblíž o.d. Tesco :wink:
Zváni jsou všichni!!! Nejde o tuning, jde o to se sejít s členy klubu a příznivců vozů značky VW a jen tak pokecat.
Parkoviště u McDonalds na Horním lánu Olomouc v 15.00hod.
Pravidelně každou první neděli v měsíci

Místo konání zde: http://www.mapy.cz/#x=139563648@y=13420 ... _142444417
GPS souřadnice Loc: 49°34'24.917"N, 17°13'46.495"E
Naposledy upravil(a) Michal530 dne 03.02.2009 19:45, celkem upraveno 4 x.
Opilý řidič, veselý vrah.......

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od PlusOne »

Míšo, to je dobrej nápad :-) Dělal bych to tak jednou do měsíce, víckrát ty vaše xichty vidět nemusím, a nerad bych trpěl nočníma můrama :wink: :mrgreen: :mrgreen: Vy Olomoučáci se beztak scuknete, kdy budete chtít, takže jde víceméně o nás mimoolomoucké...no, a víš jak...ty už ženatej jseš, a já se musím věnovat i dámě :-)
Hoď hlasování, JAK často, zbytek už je, myslím, formalita....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od elit »

Ja jsem pro. Cas si vzdy najdu. Mohly by sme taky delat smyky na parkovisti nebo brzdit kolama.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od ťoušek »

To Elit...Tak na Tebe se opravdu těším.... :jok: :jok: To tam uděláš jednou a můžem zas vyrazit k Glóbu na benzinku!!!! :gy:
To synek: Jináč dobrej nápad,ale jak píče(c) já Plutón.Jedenkrát za měsíc stačí,víckrát bych ty Vaše profláklý ksichty taky nechtěl vidět!!! :mrgreen: :mrgreen: :gy:
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od Kwapo »

Já jsem taky pro to uspořádat nejak pravidelnejs ... Rad vas uvidim, ale jak bylo receno, dame hlasovani o frekvenic srazu. Aspon se nase "severomoravska pobocka" trochu sjednotí :lol:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od Bastard »

Kwapo píše:Já jsem taky pro to uspořádat nejak pravidelnejs ... Rad vas uvidim, ale jak bylo receno, dame hlasovani o frekvenic srazu. Aspon se nase "severomoravska pobocka" trochu sjednotí :lol:
Severo co???? Snad středomoravská, ne? Severní Morava pro mě začíná až někde u Rýmařova :twisted:

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od Kwapo »

Bastard píše:
Kwapo píše:Já jsem taky pro to uspořádat nejak pravidelnejs ... Rad vas uvidim, ale jak bylo receno, dame hlasovani o frekvenic srazu. Aspon se nase "severomoravska pobocka" trochu sjednotí :lol:
Severo co???? Snad středomoravská, ne? Severní Morava pro mě začíná až někde u Rýmařova :twisted:

Ok Ok ... perfekcionalisto ... to uz je pro me spis takovej severo-vychod, ale dobra ...
Takze stredni morava ... ale nemuzes pocitat Šumperáky do střední moravy prece ... :lol:

Uživatelský avatar
zuzko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od zuzko »

Kwapo píše:
Bastard píše: Severo co???? Snad středomoravská, ne? Severní Morava pro mě začíná až někde u Rýmařova :twisted:

Ok Ok ... perfekcionalisto ... to uz je pro me spis takovej severo-vychod, ale dobra ...
Takze stredni morava ... ale nemuzes pocitat Šumperáky do střední moravy prece ... :lol:
ja by som sa tiez raz pozrel na taky cesky zrazik a ten olomouc nieje az tak daleko no neviem ci by som neschytal u ceskych bratov pokutu heh :?
//////podla auta spoznáš vodiča////// I love Golf////
tel:0907 849 756

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od Kwapo »

zuzko píše:
Kwapo píše:
Ok Ok ... perfekcionalisto ... to uz je pro me spis takovej severo-vychod, ale dobra ...
Takze stredni morava ... ale nemuzes pocitat Šumperáky do střední moravy prece ... :lol:
ja by som sa tiez raz pozrel na taky cesky zrazik a ten olomouc nieje az tak daleko no neviem ci by som neschytal u ceskych bratov pokutu heh :?

Pokutu ? za co prosímtě ? :D

Uživatelský avatar
zuzko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od zuzko »

ja by som sa tiez raz pozrel na taky cesky zrazik a ten olomouc nieje az tak daleko no neviem ci by som neschytal u ceskych bratov pokutu heh :?[/quote]


Pokutu ? za co prosímtě ? :D[/quote]

aale u nas ked ideme vsetci zo zrazu tak hned za branou uz iba odstavuju policajti a pokutuju a teraz co zdrbavaju za xenony a kolesa no vzdy sa daco najde
//////podla auta spoznáš vodiča////// I love Golf////
tel:0907 849 756

Uživatelský avatar
RSWRC
Závodník
Závodník
Příspěvky: 699
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov & Starý Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od RSWRC »

No já jsem pro :D , klidně jednou za mesíc bo 2x to je jedno :) když by ten sraz, pidisraz byl fajn :) Tak proč se nedomluvit pak se severnímoravou? :) ale to až někdy :)
jsem pro ale budu asi nejmladší :roll: :lol: ( 21 )
a u toho mekáče je to fajn, ale za ty prachy se tam nenajím :lol: aspon že je tam Tesco :lol:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od PlusOne »

RSWRC píše:No já jsem pro :D , klidně jednou za mesíc bo 2x to je jedno :) když by ten sraz, pidisraz byl fajn :) Tak proč se nedomluvit pak se severnímoravou? :) ale to až někdy :)
jsem pro ale budu asi nejmladší :roll: :lol: ( 21 )
a u toho mekáče je to fajn, ale za ty prachy se tam nenajím :lol: aspon že je tam Tesco :lol:
Tak on je rozdíl dát si za kilo Big Mac menu s malou kolou, anebo pětkrát číze...toho se najím i já, i když je to koncentrovanej humus....u Meka tak maximálně kafe....

..a nejmladší nebudeš, to se neboj....třeba Ťoušek je starej fotr, ale duchem pořád dvacetiletý h(r)och :-D


EDIT:
Jdu očekovat kola, jestli mě mezitím nenavštívil......teď v zimě jsou ty chcánky dvojnásob nepříjemný....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od Bastard »

Já sem mladší... :gy:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od PlusOne »

Kwapo píše:

Ok Ok ... perfekcionalisto ... to uz je pro me spis takovej severo-vychod, ale dobra ...
Takze stredni morava ... ale nemuzes pocitat Šumperáky do střední moravy prece ... :lol:
Tyjo, tak tohle jsem napoprvé přehlíd, ale počkej, až se sjedem...dostaneš expres aj doporučeně taků po čuni, že ti zuby vyběhnou!!!!!
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravidelný Olomoucký sraz

Příspěvek od Kwapo »

PlusOne píše:
Kwapo píše:

Ok Ok ... perfekcionalisto ... to uz je pro me spis takovej severo-vychod, ale dobra ...
Takze stredni morava ... ale nemuzes pocitat Šumperáky do střední moravy prece ... :lol:
Tyjo, tak tohle jsem napoprvé přehlíd, ale počkej, až se sjedem...dostaneš expres aj doporučeně taků po čuni, že ti zuby vyběhnou!!!!!


Ale Plusíku, snad bys na mě nechtěl použít hrubé násilí. Ale jako fakt, se podivej do auto atlasu trbea, sumperk uz neni stred moravy :lol: ... aneb potrefena husa se vzdycky ozve ... gdák ... :mrgreen:




Jo a neboj, mladi tam budem dva ... ja jsem na tom vekove stejne :wink:

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“