''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz '' (posledni nedele v mesici)

Pozvánky na různé akce a srazy v ČR

Moderátoři: matiass, ondrasim, VWMysak

Odpovědět
Uživatelský avatar
vw IV generation
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 18.05.2008 18:45
Bydliště: Šumperk

''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz '' (posledni nedele v mesici)

Příspěvek od vw IV generation »

PRAVIDELNÝ Šumperský sraz,místo konání LUKOIL Šumperk-vždy každou poslední neděli v měsíci v 17:00hod.
Naposledy upravil(a) vw IV generation dne 04.03.2009 21:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vw IV generation
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 18.05.2008 18:45
Bydliště: Šumperk

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od vw IV generation »

Zvu všechny klubáky na pravidelný srázek.Pokecáme,prohlídneme stroje atd.Poslední neděli v měsíci jsem vybral kvůlí srazu v olmiku který se koná o týden později.Proto se zde můžeme domluvit i na účasti v Olomouci.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od H8me »

vw IV generation píše:Zvu všechny klubáky na pravidelný srázek.Pokecáme,prohlídneme stroje atd.Poslední neděli v měsíci jsem vybral kvůlí srazu v olmiku který se koná o týden později.Proto se zde můžeme domluvit i na účasti v Olomouci.
dobrej nápad, snad nás ze Šumperka konečně přibyde :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od Kwapo »

Tady se nam to zacina rozjizdet. Já to mám sice do Olomouce jen par Km přes kopec ale k vám do smp taky rád zavítám. Olomouc mi nikdy zatim nevysla, tak snad vyjde toto. Mam ze Šumperka holku, tak tam celkem casto jezdím :wink:

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od H8me »

Kwapo píše:Tady se nam to zacina rozjizdet. Já to mám sice do Olomouce jen par Km přes kopec ale k vám do smp taky rád zavítám. Olomouc mi nikdy zatim nevysla, tak snad vyjde toto. Mam ze Šumperka holku, tak tam celkem casto jezdím :wink:
jÓ? :) tu jsou pěkné slečny :) no a copak máš za auto (barvu)? Třeba jsme se potkali :) ja potkal 2 klubáky v SPK a nikdy mě nikdo neodpoveděl v sekci KDO KDY KDE POTKAL CLENA KLUBU :(
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od PlusOne »

H8me píše:
Kwapo píše:Tady se nam to zacina rozjizdet. Já to mám sice do Olomouce jen par Km přes kopec ale k vám do smp taky rád zavítám. Olomouc mi nikdy zatim nevysla, tak snad vyjde toto. Mam ze Šumperka holku, tak tam celkem casto jezdím :wink:
jÓ? :) tu jsou pěkné slečny :) no a copak máš za auto (barvu)? Třeba jsme se potkali :) ja potkal 2 klubáky v SPK a nikdy mě nikdo neodpoveděl v sekci KDO KDY KDE POTKAL CLENA KLUBU :(
Tak to kecáš....ty totiž vždycky napíšeš, žes zahlídl Pinkáče u našich na parkovišti.... :-D
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od Kwapo »

H8me píše:
Kwapo píše:Tady se nam to zacina rozjizdet. Já to mám sice do Olomouce jen par Km přes kopec ale k vám do smp taky rád zavítám. Olomouc mi nikdy zatim nevysla, tak snad vyjde toto. Mam ze Šumperka holku, tak tam celkem casto jezdím :wink:
jÓ? :) tu jsou pěkné slečny :) no a copak máš za auto (barvu)? Třeba jsme se potkali :) ja potkal 2 klubáky v SPK a nikdy mě nikdo neodpoveděl v sekci KDO KDY KDE POTKAL CLENA KLUBU :(

No to jsou. Jinak bych si ji ani nevybral, ne ? ... Jinak mám passata 3BG -> modrá perlet metla. Ale nejsem ocejchovanej. Nějak jsem nesehnal klubovou nálepku :(

Více info zde http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=90041" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vw IV generation
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 18.05.2008 18:45
Bydliště: Šumperk

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od vw IV generation »

Kluci a do budoucna snad i děvčata datum prního vw srazu v Špk je stanovený na 29.3. doufám že se sjedem v co největším počtu.Jsem moc rád že to chytlo a že nás bude jen přibývat.Mimochodem taky nemám klubáckou samolepku ale už jí řeším přes http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=26&t=92670" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od Kwapo »

vw IV generation píše:Kluci a do budoucna snad i děvčata datum prního vw srazu v Špk je stanovený na 29.3. doufám že se sjedem v co největším počtu.Jsem moc rád že to chytlo a že nás bude jen přibývat.Mimochodem taky nemám klubáckou samolepku ale už jí řeším přes http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=26&t=92670" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Jen co jsem dopsal ze ji nemam, tak jsem si o ni poprosil. Takze do 29. ji snad budu mít. Jinak zítra k vam do SPK zrovna jedu :lol:

Uživatelský avatar
vw IV generation
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 18.05.2008 18:45
Bydliště: Šumperk

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od vw IV generation »

Kwapo píše:
vw IV generation píše:Kluci a do budoucna snad i děvčata datum prního vw srazu v Špk je stanovený na 29.3. doufám že se sjedem v co největším počtu.Jsem moc rád že to chytlo a že nás bude jen přibývat.Mimochodem taky nemám klubáckou samolepku ale už jí řeším přes http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=26&t=92670" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Jen co jsem dopsal ze ji nemam, tak jsem si o ni poprosil. Takze do 29. ji snad budu mít. Jinak zítra k vam do SPK zrovna jedu :lol:
Já zítra jedu do Olmu :lol:

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od H8me »

vw IV generation píše:
Kwapo píše:
Jen co jsem dopsal ze ji nemam, tak jsem si o ni poprosil. Takze do 29. ji snad budu mít. Jinak zítra k vam do SPK zrovna jedu :lol:
Já zítra jedu do Olmu :lol:
a ja budu u mlade :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
vw IV generation
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 18.05.2008 18:45
Bydliště: Šumperk

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od vw IV generation »

H8me píše:
vw IV generation píše: Já zítra jedu do Olmu :lol:
a ja budu u mlade :)
Já jsem s mladou teď a nechce abych vysel u kompu,že by mohlo něco bejt? :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od H8me »

vw IV generation píše:
Já jsem s mladou teď a nechce abych vysel u kompu,že by mohlo něco bejt? :lol: :lol: :lol:
urcite :D zensky jsou horsi jak chlapy :D :D :D uz si nekomu o tomto tematu rikal? :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
vw IV generation
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 18.05.2008 18:45
Bydliště: Šumperk

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od vw IV generation »

H8me píše:
vw IV generation píše:
Já jsem s mladou teď a nechce abych vysel u kompu,že by mohlo něco bejt? :lol: :lol: :lol:
urcite :D zensky jsou horsi jak chlapy :D :D :D uz si nekomu o tomto tematu rikal? :)
myslíš toto téma nebo Špk sraz? :? :lol:

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: ''PRAVIDELNÝ Šumperský sraz ''

Příspěvek od H8me »

vw IV generation píše:
H8me píše: urcite :D zensky jsou horsi jak chlapy :D :D :D uz si nekomu o tomto tematu rikal? :)
myslíš toto téma nebo Špk sraz? :? :lol:
jako o pravidelnym srazu :) nic musim valit! Cau ! :)
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Akce & Srazy“