EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od CentriFUGA »

Ještě nee, ale vzhledem k tomu, že je použiješ 2x za rok (alespoň já) tak nějakou hlučnost neřeším :-) ale řešim cenu

Uživatelský avatar
jasan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.08.2013 17:18
Bydliště: LnS

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od jasan »

já prave jeste nevim jestli bych je tam nenechal celou dobu :laugh: tezko rict takhle z hlavy, ale jak se znam, tak zadny nekoupim a kdyz bude potreba vyhrabu doma nejaky stary dost hranaty co se tam nekde valej :laugh:
Obrázek Touran 2008, 1.9 BXE 77kw

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od CentriFUGA »

Celej rok je tam mít je zbytečná spotřeba navíc :-D ... rozumím tomu že je třeba nesundavá kamarád z Peugeot expert, kde jsou šroubovaný do střechy a musíš to dělat ze žebříku, ale z hagusů to máš za 10 minut dole :-)

Uživatelský avatar
jasan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.08.2013 17:18
Bydliště: LnS

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od jasan »

CentriFUGA: ale musim ti uznat za pravdu, ze pokud to pouzivas jednou za cas, tak staci ty co jsi nasel :good:
Obrázek Touran 2008, 1.9 BXE 77kw

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od CentriFUGA »

Taky si myslím, za 15 kil hliníkový a uzamykatelný ... není asi moc co řešit ... mě na to 2x za rok by klidně stačily nějaké černé tyče, ale zase na chromovaných hagusech by to mělo nějak vypadat - takže alespoň tyto :-) Dostanu je od manželky k Vánocům, takže budu v nejbližší době objednávat, tak pak kdyžtak hodím foto jak vypadají in natura :-)

Uživatelský avatar
jasan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.08.2013 17:18
Bydliště: LnS

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od jasan »

CentriFUGA: taky si prave vymyslim darek nejaky od svoji skoro manzelky :laugh:
Obrázek Touran 2008, 1.9 BXE 77kw

Uživatelský avatar
jasan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.08.2013 17:18
Bydliště: LnS

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od jasan »

CentriFUGA: mam na zkousku na aute nasazeny tyhle pricniky, jsou to ty o neco drazsi nez mas vybrane.

http://www.kasa.cz/stresni-nosic-menabo ... inium-2ks/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kdyz jsem sel vylozene po tim, abych neco slysel, tak jsem si vypnul radio, vetraky...Je slyset piskani. Okolo 85kmh to zaclo a bylo to uz podobne okolo 120kmh. Kdyz jsem jel jeste vic, tak uz to nebyl nejaky rozdil, spis mi prislo ze se to mirnilo. Ale pokud jsem mel zaple radio, vetraky a jeste jsem se v aute bavil, samozrejme jsem si nepovidal sam pro sebe jo, abych nebyl za blazna :laugh: . Tak mi ani neprislo ze by bylo neco slyset, muesel se clovek na to soustredit. Rozhodne to bylo snesitelne. Na foto neni asi nic moc videt, jinak to neslo :drinks:

Co ma tata na aute tyhle http://www.obchodth.cz/718-pricniky-thu ... lniky.html" onclick="window.open(this.href);return false; , tak prej ze neni slyset nic, ale uz si to nepamatuju, vyzkousim jeste.

Tady jsou ty tvoje jeste o nejaky drobny levnejsi

http://www.kasa.cz/stresni-nosic-menabo ... inium-2ks/" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
261120141571.jpg
261120141572.jpg
261120141573.jpg
Obrázek Touran 2008, 1.9 BXE 77kw

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od CentriFUGA »

Tak já zrovna včera objednal ty co si mi poslal levnější, ale za těch 1500,- jak jsem posílal já, mají je skladem, tak uvidim až přijdou, třeba mi je manželka dovolí dát na auto ještě před Vánoci, tak pošlu info, jestli jsou slyšet :-)

Je třeba pravda, že na passatu samotné příčníky trochu hučí a když na ně dám rakev, tak to přestane :-)

Uživatelský avatar
jasan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.08.2013 17:18
Bydliště: LnS

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od jasan »

CentriFUGA: oukej, mohla by ti to dovolit :laugh: Podle toho bych se treba zaridil :laugh: . I kdyz vcera se ptali nejaky lidi z rodiny neco ohledne vanoc, tak by mohli vyjit nakonec ty thule :laugh: . Ale nechavam tomu volnej prubeh, dnes kdyz bych mel chvili tak bych zkusit dat rakem na ne.
Obrázek Touran 2008, 1.9 BXE 77kw

Uživatelský avatar
jasan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 355
Registrován: 26.08.2013 17:18
Bydliště: LnS

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od jasan »

vyzkouseno s rakvi a hlucne mi to prijde bud stejne nebo dokonce mene. Muze to byt tim ze byl o neco slabsi vitr treba, ale nevim...Kolem cca 90kmh mi to prislo stejne jak bez rakve nebo mene, ale 120kmh a vic neni slyset skoro nic...Ale to uz jen tak mimo topic...
Obrázek Touran 2008, 1.9 BXE 77kw

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od crazyduke »

Tak už jsem vyzkoušel fakt mraky příčníků... vč. menabo brio obě generace...
1. gen. se mi prohýbala jako luk
2. gen. se už neprohýbala, ale na utahování jsem si pořídil T-imbus což bylo super, jen mi z ničeho nic mačali jít hrozně ztuha, vyřešeno komplet promazáním šroubů (již byly značně načaté závity...)
Dále jsem měl kovové čtyřhrany a konce na matky... už nikdy
Nyní mám TOP příčníky ATERA utahujou se klíčem na tisícihran, což je vlastně i jako ochrana (obr.1)... skoro nehlučné... nejlepší co jsem měl... Hlavně se mi líbí, že konce tyčí nepřesahují držáky (obr.2) - super vzhled...
Mohu jéééén doporučit...
Atera.jpg
Atera.jpg (46.22 KiB) Zobrazeno 1761 x
atera2.jpg
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od CentriFUGA »

A kolik stojej ?

Jinak já mám menabo asi tu první generaci, má být hlučnější a je - je to díky tomu, že zespodu je díra, kde proudící vzduch píská od 70km/h ... vyřešeno za 3 minuty tím, že jsem si ustřihl molitan, nacpal ho zespoda do příčníku a je po hluku, hučej lehce jen obtékáním vzduchu, ale rakev taky lehce hučí, s tím se počítá, nemá to ideální tvary a ten vzduch to rozráží ... ale při 160km/h to už je jedno :-)

Beru to tak, že na to 2x za rok na lyže to může i lehce hučet ... na passatu mám originální VW přímo na passata a hučej taky :-) prostě je to něco co na tom autě rozhazuje obtékání vzduchu, takže nějakej zvuk to udělá

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od Chozin »

google :arrow: http://pricniky-podelne-stresni-nosice. ... uran-2003/" onclick="window.open(this.href);return false; cca 30 vteřin hledání cena 2600 +-

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny NEUMANN

Příspěvek od CentriFUGA »

Chozin -> jsem to nějak nehledal no :-D ... mohl jsem ...

Ale za 3365,-Kč jsou drahý :)

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTERIÉR, NOSIČE - Střešní lyžiny

Příspěvek od crazyduke »

Ty co jsem tam dal já mám za 3290,- (alu tyče!)
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Odpovědět

Zpět na „Exterier“