SVĚTLA PŘEDNÍ - Automatické rozsvěcování, nastavení

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zapínání potkávacích světel.

Příspěvek od winsblack »

Přátelé tak po delší odmlce se opět ozývám. Auto mám v sevrisu vše opraveno ale Klepání v motoru bude krapet větší oříšek než se zdálo. Dnes sundavaji hlavu a olej vanu a jde to bud přímo do klikovky a nebo je pístní čep na 4 válci v pytli. Pokud je to klikovka špatná tak prej mohu auto rovnou darovat pokud to bude jen pístní čep je to v pohodě. Problém je že sem auto kupoval a v protokolu je napsáno , že motor klepe tak nevím jak by tobylo s reklamací bo v tom horším případě se ani toto auto nevyplat opravovat

jalovec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 04.03.2008 09:46
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: SVĚTLA - Automatické rozsvěcování, nastavení

Příspěvek od jalovec »

Je fakt, že automatické rozsvěcování žere dost baterku a ani to není nic prima pro xenony. Já to řeším tak, že před startováním zapnu obrysové světla a až nastartuji, tak to dám do pozice tlumených. Vím, že je to práce navíc, ale automatické svícení mám spíše kvůli manželky, kdyby zapomněla... Mi by se to stalo max. 1 za 10 let :-)
VW Touran 2.0 TDi, DSG
C1, automat :-)
VW Golf Plus 2.0 TDi, DSG
C4 Grand Picasso 2.0 TDi, automat (oper. leasing)
VW Passat Variant 2.0TDi, DSG,B8

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Automatické zapínání potkávacích světel.

Příspěvek od lecram »

onakvee píše:Alebo je ešte jedna varianta...daj si tam to US kodovanie ako mam ja a svetla zazinam az rucnou brzdou, resp.zaiahnem rucnu-nesvietia, povolim a zaznu sa....ale to chce ten spominany VAG
nno,ale nezabudni,ze Ti svietia svetla iba vpredu azadne nesvietia co by mohol byt vecer problem..

Uživatelský avatar
Bimbo.borec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 07.09.2008 23:15
Bydliště: NMnMor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatické zapínání potkávacích světel.

Příspěvek od Bimbo.borec »

lecram píše:
onakvee píše:Alebo je ešte jedna varianta...daj si tam to US kodovanie ako mam ja a svetla zazinam az rucnou brzdou, resp.zaiahnem rucnu-nesvietia, povolim a zaznu sa....ale to chce ten spominany VAG
nno,ale nezabudni,ze Ti svietia svetla iba vpredu azadne nesvietia co by mohol byt vecer problem..
Večer stejně potřebuje dálky, tak si světla spustí

Na denní svícení jsou ideální LED SDS, min. spotřeba, elegantní vzhled, .....

Odpovědět

Zpět na „Exterier“