EXTERIÉR,KAROSÉRIE - Voda na podlaze u ridiče

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
haasteren
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 03.05.2008 15:40
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

EXTERIÉR,KAROSÉRIE - Voda na podlaze u ridiče

Příspěvek od haasteren »

Dobry den

Mam uz delsi dobu problem s objevujici se vodou v podlaze u ridice. Zatim jsem to resil tak ze ji vzdy vytahnu v zadu pres prihradku v podlaze, ale vlhnou koberce a to je neprijemne. Uz jsem zkontorloval pruchodky z motoru - od elektriny i od otevirani kapoty a vse se zda byt v poradku. Ma nekdo nebo mel podobne zkusenosti a jak to resil ... ? dik za pomoc vsem

Uživatelský avatar
jirka14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.09.2008 14:43
Bydliště: Zlínský kraj

Re: POMOC:Voda v podlaze u ridiče

Příspěvek od jirka14 »

....a neubývá ti voda v chladícím okruhu. jestli to nemůže být prdnuté topení. nevím přesně kde je uméstěné, ale v motorovém prostoru asi nebude, spíš někde v palubce.
a nebo špatně nalepené čelní okno, to pak netěsní a voda hezky stéká až pod nohy. teda samozřejmě za deště :D
V̶W̶ ̶T̶o̶u̶r̶a̶n̶ ̶2̶,̶0̶ ̶T̶D̶I̶ ̶1̶0̶3̶ ̶k̶w̶ ̶D̶S̶G̶
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI 92kw DSG

Uživatelský avatar
haasteren
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 03.05.2008 15:40
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC:Voda v podlaze u ridiče

Příspěvek od haasteren »

Voda z chladice to asi nebude to uz bych jezdil chladil na vzduch a objevujese pouze za deste a sklo menene nikdy nebylo asi nezbude nez oddelat sedacku a sundat tapec a podivat se kama to muze tect... To je to co se mi moc nechtelo :) Ma nekdo zkusenosti a rady jak nejlepe oddelat koberce u ridice ?

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: POMOC:Voda v podlaze u ridiče

Příspěvek od Tauič »

Já měl kdysi stejný problém u Golfa III. Tenkrát jsem nechal dělat nový celolak a měnilo se zároveň i přední sklo. Když jsem měl po prvním dešti plno vody na podlaze, tak jsem koukal a nechápal. První co bylo, tak jsem zatěsnil všechny záslepky v podlaze a vše pomocí horkovzdušné pistole vysušil a myslel si že mám vyhráno. Přes noc opět pršelo a ráno opět plno vody. Na řadu přišla hadice. Seděl jsem v autě a kámoš stříkal vodu na auto. Ihned co začal, objevilo se neskutečné množství vody vytékající z plastů od sloupků. Tak jsem je vyndal a zjistil jsem, že borci v lakovně při zpětné montáži šíbru nenasadili odtokové hadičky, které odvádí vodu přes přední sloupky do podběhů. hadičky nasazeny ztpět a opět vysušeno a nastrojeno. Přišel déšť a opět voda, ale už né tolik. Opět hadice... Nakonec zjištěno, že přední měněné sklo také pouštělo v jednom místě vodu. Pak jsem měl už klid. Tolik moje story s vodou na podlaze. Nevim jestli ti to pomůže a jestli máš šíbr nebo měněné sklo, ale začal bych tou hadicí a zkoumal kudy to teče...
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Pilotek
Profík
Profík
Příspěvky: 988
Registrován: 11.10.2008 21:52
Bydliště: Žilina

Re: POMOC:Voda v podlaze u ridiče

Příspěvek od Pilotek »

Nestoji Ti niekde v priestore pod stieracmi voda (upchate odtoky)?

Uživatelský avatar
haasteren
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 03.05.2008 15:40
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC:Voda v podlaze u ridiče

Příspěvek od haasteren »

Odtoky atd uz jsem vycistil , zitra jdou pryc sedacky a tapec , obarvim vodu a budu polevat a polevat a uvidime kudy se mrcha objevi. Pak dam vedet. Kazdopadne potesujici zprava ze koberce jsou na 4 casti a jeden dil stoji cca 2tis. Takze kdyz budu mit potrebu koupit novy neni to tak hrozne jak v oktavce nebo audy kde je jeden dil a stoji 16 tis :)

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: POMOC:Voda v podlaze u ridiče

Příspěvek od alesino »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 1#p1798871" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
haasteren
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 03.05.2008 15:40
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC:Voda v podlaze u ridiče

Příspěvek od haasteren »

Takze sedacky dolu , celej koberec, pristrojovka a zjistena nasledujici zavada

Spatna tesnost karoserie ve predni casti za palubovkou asi v 6 mistech , proste spatny svar a tudy to slo ... Nejhorsi na tom je ze je to 10 hodin prace s rozdelavanim a dalsich deset se skladanim . Oprava cca hodinu ... Kazdopadne lepsi nez mit mokro ve voze ...

Odpovědět

Zpět na „Exterier“