NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...
Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Narazník Face-lift

Příspěvek od winsblack »

ještě bych zkusil todle třeba ty masky budou podobné http://www.aukro.cz/item1151709361.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: Narazník Face-lift

Příspěvek od ROBIINU »

Taaaaaaak nárazníček doma ještě projít lakem a je to komplet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Díky Aleši :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: Narazník Face-lift

Příspěvek od alesino »

:arrow: Robiinu ...
jjj luxusní cena za dva kompletní zadní po faceliftu / vrchní s parktronikem a spodní s odrazkami / :lol: :lol: :lol:
trochu jsem musel hledat a hledat a pak ho ukecat na " PROMOCJA " při pondělku ...
cena celkem za oba 280 Zl což je v přepočtu 875 Kč/ks ...
a přitom jsem nabral ještě Shell V-power diesel za 4,67 Zl/l cca 29,50 Kč takže úspěšný nákup ...
rychlé doručení pro tebe samo v ceně ... jsem rychlejší než Česká pošta , jen pomyslíš a už jej máš ...
já už jej mám rozebraný , umytý a nachystaný na zítřejší montáž , jen musím pořešit otvor pro tažné ...
vrchní díl uschován pro případ - doufám , že nebude nikdy potřeba :!: :!: :!:
Přílohy
Fotografie0015.jpg

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: Narazník Face-lift

Příspěvek od ROBIINU »

alesino píše::arrow: Robiinu ...
jjj luxusní cena za dva kompletní zadní po faceliftu / vrchní s parktronikem a spodní s odrazkami / :lol: :lol: :lol:
trochu jsem musel hledat a hledat a pak ho ukecat na " PROMOCJA " při pondělku ...
cena celkem za oba 280 Zl což je v přepočtu 875 Kč/ks ...
a přitom jsem nabral ještě Shell V-power diesel za 4,67 Zl/l cca 29,50 Kč takže úspěšný nákup ...
rychlé doručení pro tebe samo v ceně ... jsem rychlejší než Česká pošta , jen pomyslíš a už jej máš ...
já už jej mám rozebraný , umytý a nachystaný na zítřejší montáž , jen musím pořešit otvor pro tažné ...
vrchní díl uschován pro případ - doufám , že nebude nikdy potřeba :!: :!: :!:
Kam se hrabe pošta :-) ještě jednou díky a já budu nasazovat až dojedu z dovči :mrgreen: :wink:
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

frantod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.01.2009 22:52

Re: NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Příspěvek od frantod »

Ahojte, troška som tu pobrazdil a mám jednu lama otázočku a myslím že by sa to hodilo tu, nechcel som zakladať nový topic...

Mám VW Touran 07/2005 2,0 TDI 150k a je po čerstvej včerajšej nehode :cry:

mám v prdeli komplet predná maska všetko svetlá chladič klimy a ľavý blatník, preto som začal brázdiť net a už keď to idem robiť, či sa nedá na môj typ Tourana nasadiť faceliftovaná maska aj s polkruhovými svetlami, či to tam ide našrobovať, lebo myslím aj tú saharu mám vylámanú, aby stým neboli nejaké problémy vyzerá že rám je v pohode a v PL som našiel komlet diely dokonca v mojej farbe.
Nie som mechanik bude to robiť kamarát čo e autoklampiar a ak by stým mali byť problémy radšej nehám povodný model 2005 tie rovné svetlá

Za vaše rady Vám ďakujem

frantod

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Příspěvek od alesino »

ahoj ...
mělo by vše pasovat z nového na starší model ...
chladičovka , výztuha , kapota , blatníky , světla a samozřejmě nárazník ...
tady jsem narazil na komplet na předělávku z předliftu na facelift ...
:arrow: http://www.pouzivaneautodily.cz/pouziva ... -TOURAN-08" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo na alegru ... cena zhruba stejná jako u nás ...
:arrow: http://allegro.pl/touran-przod-07-09r-p ... 03705.html" onclick="window.open(this.href);return false;

frantod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.01.2009 22:52

Re: NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Příspěvek od frantod »

super.... :P

Ďakujem, tak to som rád aspoň sa zmení vzhľad keď už mám patálie....

oslovil ma ten druhý odkaz to všetko je dokonca aj v mojej farbe, :P len pozeral som a sú tam asi xenonové svetlá, ja som nemal xenony a to by mohol byť asi problem dorobiť, vraj nejaký štartér alebo čo, vlastne či by aj koncovky sedeli na tých svetlách potom, a ešte ma zaujíma kapota, pre tie oblúkové svetla treba asi aj kapotu s výrezom na svetlá? lebo mi to pripadá ako tá moja pôvodná a tá je vcelku fajn ( po dnešnej triezvej obhliadke)

Ďakujem za info

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Příspěvek od alesino »

pokud to je sundané z jednoho auta , tak to xenon nebude , musely by být ostřikovače světel v nárazníku ...
podle mě to je jen čočka bez xenonu ...
ale za zeptání prodejce nic nedáš ...
tady jsou xenon světla ...
Přílohy
xenon.jpg
xenon.jpg (10.51 KiB) Zobrazeno 2692 x
xenon2.jpg
xenon2.jpg (11.06 KiB) Zobrazeno 2692 x

Uživatelský avatar
lipa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 504
Registrován: 26.07.2010 12:10
Bydliště: Třebíč

Re: NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Příspěvek od lipa »

Dělají i čočky s ostřikovačema http://otomoto.cz/index.php?sect=show&id=C16387361" onclick="window.open(this.href);return false;
tedy pokud to někdo nedodělal.

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Příspěvek od alesino »

možná !? to je spíš jako příplatkový winter paket / vyhřívaná sedadla , trysky ostřikovačů př. skla , kontrola hladiny v nádržce na ostřikovače , ostřikovače př. světel /
každopádně se to dá poznat v interiéru , vedle potenciometru na intenzitu svitu přístrojů je jen symbol bez " kolečka " na nastavování výšky světel pomocí motorků v klasických světlech ...
ale to na obrázku z alegra nejde poznat :lol:
Přílohy
1.JPG

frantod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.01.2009 22:52

Re: NÁRAZNÍK PŘEDNÍ - Face-lift

Příspěvek od frantod »

Ďakujem, 
Tak nakoniec som sa rozhodol nechať tam starú verziu, lebo komplet novú som zohnal len na severe Poľska pri mori(peknú a vo farbe) a to je ďaleko a cena cca 1160€+ dovoz, aj keď Poliak za zálohu by mi to doviezol...

Bol som v nedeľu v Gliwiciach a tam som si to vyskladal, Všetko som našiel a idem to dať rozobrať až vidím čo ešte treba. Stalo ma to 320€ ( komplet predok s maskou znak, svetlo, Sahara, lavy blarnik) Všetko vo farbe ale blatníky pôjde na striekanie..

Ďakujem za rady
Franto

Odpovědět

Zpět na „Exterier“