Diry pro parkovaci senzory

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od Rotak »

Zdravim.Nekdo mi tuknul do predniho narazniku a praskl mi ten chromovej ramecek na masce.V servisu objednali dily na vymenu,ale ja mam parkovaci cidla a v tom ramecku co jim prisel nejsou otvory.Mam strach,kdyz to vyvrtaji,ze se mi bude dostavat za tu chromovou barvu voda... Nekdo nejaka zkusenost?

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Rotak dne 29.12.2015 08:40, celkem upraveno 1 x.

Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od Rotak »

Rotak píše:Zdravim.Nekdo mi tuknul do predniho narazniku a praskl mi ten chromovej ramecek na masce.V servisu objednali dily na vymenu,ale ja mam parkovaci cidla a v tom ramecku co jim prisel nejsou otvory.Mam strach,kdyz to vyvrtaji,ze se mi bude dostavat za tu chromovou barvu voda ... Nekdo nejaka zkusenost?

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk


Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od alesino »

vrať jim jej zpátky a ať ti objednají ten správný ...
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Příspěvek od Rotak »

Takze se vyrabi i s dirama...Thx.
Nejsem si jist jestly uz neni pozde.Popripade by stacilo to zakapnout bezbarvym lakem,nebo cim to osetrit abych zabranil vniknuti vode

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od klasek »

Pokud tam máš čidla na parkpilota, tak jim to omlať o hlavu ať ti objednaj ten správnej.

Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Příspěvek od Rotak »

.
Naposledy upravil(a) Rotak dne 29.12.2015 11:22, celkem upraveno 1 x.

Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od Rotak »

Jj mam.
Stalo se to takhle :Jedno krasne rano jsem chtel odvezt kluka do skolky a zajet pro nakup,ale jak jsem prisel k autu,uz jsem videl svesenej a poskrabanej naraznik na prave strane,leva byla jen vycvakla z drzaku,dale prasklej ten chromovej ramecek,narusenej-odlomenej kraj bixenonu(likvidator: udajne je to moc vysoko,aby se to stalo pri tehle nehode,nikdy driv jsem si toho nevsiml a do ted se mi svetlo nemlzi),dal mam praskle plastove nadkoly ktere likvidator taky neuznal,.Mluvil jsem se servisakem a to co ma je neoriginal za 1500 a original dil s dirama stoji cca 6 a pojistovna uznala skodu za 13000,spoluucast mam 5000 takze poslali 8000 a pri vymene poskozenych dilu budu na cca 15 i s drzakama narazniku,park senzorem a lakovanim a nadkolim...By me rupla cevka.Na druhou stranu jsem jeste v den oznameni skodne udalosti dostal mail ze je vse vyrizeno a ukonceno a penize odeslany....Na ucet prislo 8066 Kc...

Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od Rotak »

Tak objednan original ramecek s dirama za cca 8 tis s dph :cry: a pripravuji liebesbref s odvolanim na pojistovnu,servis vycislil dily a praci na cca 22 tis ...

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od CentriFUGA »

Hele kamarád taky takhle srazil srnku. Dali mu prachy za chladič, nárazník, světlo. Při opravě se zjistilo že to odnesl i chladič klimatizace a i klimakompresor. Na pojišťovně stačilo, že donesl fakturu za výměnu klimakompresoru a chladiče klimy a doplatili mu ten rozdíl během týdne, takže na pojišťovnu nejdřív zavolej. Upozorňuju že jinak tu první část opravy dělal rozpočtem, takže dostal peněz dost a pak si ještě došel pro prachy za chladič a kompresor. Nevím jakou měl pojišťovnu, ale neměl s tím problém, takže se určitě nedej.

Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Příspěvek od Rotak »

Taky to mam rozpoctem a nastesti a zaroven bohuzel s tim nemam zkusenosti...kdybych to dal do smluvniho servisu tak bych byl bez starosti a jeste bych mel nahradni vozidlo...,ktere potrebuji kvuli malym detem.Takhle to bude nekde stat 2-3 dni kvuli lakovani....

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od CentriFUGA »

Tak si to měl dát do servisu a teď tu nebrečet, když to řeknu takhle ... ale je mi to jasný, já si škody nechal vždy taky vyplatit rozpočtem, protože se na tom dá i něco "vydělat" ... ale říkám, zkus to na pojišťovnu že při opravě vznikly vícenáklady...

Rotak
Člen klubu
Příspěvky: 13
Registrován: 09.09.2015 00:19

Diry pro parkovaci senzory

Příspěvek od Rotak »

Jj, v sobotu budu s clovekem znalym pojistovnictvi a sepiseme to.
Mimochodem,chtel sem se informovat u jednoho klubaka jak to resi on,kdyz to navrta aby tam nezatekala voda a bylo mi receno at neotravuji,kdyz to nedam k nemu na opravu i kdyz to mam k nemu 200 km ...super pristup a pomoc :o

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Exterier“