TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Palubní desky, elektro...

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od tornado1 »

to číslo které jsi napsal je číslo pro dostavbovou elektroinstalaci včetně RJ, to není číslo RJ.... diagnostika řekne problém pokud je vše zapojeno tak jak má a je tam originál RJ, není problém opravit kdyby jsi potřeboval
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Leosprochazka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 15.09.2012 18:22

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od Leosprochazka »

No nevím kde začít,mám to zkusit dát na Vag u známého.....Mělo by to ukázat chybu.......Když je v pr...... ten modul.co stojí oprava cca...........Děkuji......

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od tornado1 »

s tím vagem ale musí někdo umět pracovat, zjistit jestli tam je opravdu originál RJ, jestli je vše nakodováno atd... hodně se používají nesmyslné UNI sady které pak funguji tak jak píšeš... navíč číslo které jsi napsal je pro Sharan od r.v. 2011 - to někdo hledal opravdu špatně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Witty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.12.2011 21:47

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - problém při připojení vozíku

Příspěvek od Witty »

zdravím mám tourana s TZ a českou zásuvkou,připojení vozíku,Jen svítí pravá strana a brzdové světlo na obou stranách vozíku.Pravá strana nesvítí a blinkry též nejdou, ale na autě jen žhaví. dnes jsem bláhově vymontoval jednotku že jí seženu nebo se na ní kouknu, jenže při odpojení jednotky nešly blikače zadní ani na autě, jakmile jsem jednotku vrátil je vše na autě OK, ale vozík nejde, číslo jednotky JAEGER 52400505 E27-10R-02-1033-00 Děkuji za radu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od tornado1 »

toto není originální jednotka, celé bych to demontoval a namontoval originální elektriku
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Witty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.12.2011 21:47

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od Witty »

a kolik stojí a kde sehnat??

merak123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 03.04.2011 20:52

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od merak123 »

Dobrý večer ,
mám tourana 11/2013 103kW, a chtěl bych dodělat závěs, potom co jsem se zde dočetl , by mne zajímalo jakou bych si měl sechnat jednotku rozpoznání(myslím, tím originál ) přívěsu pro muj RV.
Pohledal jsme na googlu a měla by tam prý patřit 1K0907383G?
Děkuji za rady a tipy

Uživatelský avatar
smreko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 26.05.2010 23:09
Bydliště: ČADCA

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od smreko »

Zdravím, potrebujem radu niekoho kto ma skúsenosť z elektriku na ŤZ u tourana mam tourana r.v.2003 1,9TDI, dorábal som tam ťažné zariadenie a pripájal elektriku originál podľa schémy original VW teda použil som aj originál r.j. tz touran 8E0907383A jej zapojenie mi je trocha nelogické jeden konektor 6pin ma zapojené iby plusy a CAN BUS komfortu a signal spiatočky z druhého konektora idú vodiče priamo do koncovky ŤZ 12PIN? lebo po zapojení a nakodovani vo vozidle sa mi ani nespojila diagnostika s danou jednotkou a nič nefungovalo ani po pripojení vozíka... tak som vymenil jednotku ťažného zariadenie za jednotku z iného VW group vozidla a to za jednotku 1K0907383F a táto jednotka mi už komunikuje aj s diagnostikou a po prípojení testeru zásuvky mi nezmyselne blikajú na ňom ledky... a v meraných hodnotách som našiel polička s kontrolou stavu signalizácie smerovky parkovacie svetla atď a tam ukazovalo za každým vypnuté, táto jednotka je tiež pripojená podľa schémy jeden konektor napajacie plusy kostra CAN-BUS komfortu a signal spiatočky a druhý káble priamo do zásuvky ŤZ čo znamená že signalizáciu a povely by mala brať po CAN BUS alebo robym niečo špatne??? a ma to byť dako pripojené aj na svetla len tam nič také neni v schéme. Centralnu jednotku (09) mam 3C0937049AJ a Getwai jednotku mam 1K0907530H. Za každú radu vopred Ďakujem...

TAK už vyriešene skúšal som tu zásuvku bežným testerom zásuviek (ktorý ma led diody na ukazovanie funkcií) a ten mal pravdepodobne iba slabý odber po prípojení vozíka všetko funguje teda ako ma... iba pre informáciu ostatných povely berie jednotka z komfortného CAN BUS vedenia... smerovky, svetla, brzda, hmlovka... a je tam použita teda r.j. prívesu 1K0907383F a všetko funguje ako ma...
VW Golf MK6 variant 1,6TDI 77KW DSG, MATCH r.v.2013
VW TOURAN, 1,6TDI 77KW, r.v.2011
VW TIGUAN 2.0TDI 103KW, CUP, r.v.2015
VW Transporter 2,5TDI 96KW, r.v.2005

Meglle
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 05.07.2016 09:46

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od Meglle »

No, mně by spíš zajímalo, jak to nastavím v ŘJ a která to je. Nevěděl by někdo?

biohome
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.04.2016 21:25

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od biohome »

Zdar neví někdo kde najdu pojistku zásuvky na vlek ne proč mi jde proud jenom do levé obrysové světlo? Předem dík

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od tornado1 »

rok výroby?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

biohome
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.04.2016 21:25

Re: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ - Schéma zapojení zásuvky

Příspěvek od biohome »

2007 BSX rozebrána spíš odvrtaná zásuvka tam bylo všechno ok prošel jsem kabely jednotku pojistky všechno ok tak jsem odpojil baterku zase zapojil a všechno svítí jak maz

Odpovědět

Zpět na „Elektro“