VAG ...

Palubní desky, elektro...

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

VAG ...

Příspěvek od score »

VAG VAG VAG VAG VAG VAG VAG VAG .... kam se podívám, všude VAG , abych se bál jít do garáže :-D
vidím, že bez něj nemá pomalu ani smysl pokoušet se něco na autě opravovat, takže se chci zeptat místních odborníků, kterej ten chytrej přístroj mi doporučí pro mýho Tuřína 1,9 tdi 2005 s (nejspíš, protože na horní polovině jenom obrázky bez písmenek :-D ) polo DOTem?
když sem nedávno měnil autorádio, sundal sem všechny rámečky a samosebou odpojil i signalizaci vypnutýho airbagu spolujezdce a od tý doby mi na palubce svítí sedačka ;-) a jezdit qůli tomu do servisu je do budoucna blbost ;-)
takže poradí někdo? a nekradu, takže nic za hrozný prachy :-D kuju
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG ...

Příspěvek od pohodarkajik »

staci klon HEX-CAN za cca 500,- a jedes ;-)

:arrow: http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 04316.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

Re: VAG ...

Příspěvek od score »

co to umí? nějakej program v PC a funguje to stejně jako VAG?
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: VAG ...

Příspěvek od alesino »

ten odkaz je na VAG ...
VAG je program , Hex can je typ kabelu k daným autům koncernu / novějším - Touran /
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

Re: VAG ...

Příspěvek od score »

jo takhle je to, takže nepotřebuju žádnou tu velkou kalkulačku aby se s ŘJ domlouvala, ale stačí mi jen propojit auto tímhle káblem s programem v PC a funguje to stejně ... sorry za blbý dotazy, doteď sem měl auta se kterýma sem se domlouval jen pomocí šroubováku, klíčů a sem tam izolačky ;-)
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG ...

Příspěvek od pohodarkajik »

ten odkaz je na kabel, soft je k tomu, s ovladaci (alesino si asi precetl jen prvnich 5 slov predmetu prodeje ;-) ), ten kabel umi hodne veci, cteni a mazani chyb, online cteni dat, adaptace, kodovani, rekl bych ze vse co potrebujes k tomu, aby jsi nemusel se vsim jezdit k nekomu, kdo ti smazne chyby za dve kila

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG ...

Příspěvek od minifisch »

a co tenhle kabel ? http://auto.bazos.cz/inzerat/42839158/D ... jazyce.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

Re: VAG ...

Příspěvek od score »

to by mělo být to samý ne? výhodou bude určitě komunikace v češtině, protože ruku na srdce, němčina ani anglina mi tak dobře jako čeština nejde, notabene odborný výrazy ;-)
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG ...

Příspěvek od minifisch »

:arrow: score

vypada to ze ano ale pockame na radu nejakeho odbornika ;-)
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG ...

Příspěvek od pohodarkajik »

je to stejny kabel, nicmene jsem jeste nevidel, ze by nekomu tenhle neoriginal klon chodil s nejakou CZ verzi VCDS, spis ho to odpali (nesmi se VCDS pripojit na net, jinak udela update kabelu a diky tomu ze je to klon, odpali ho) standartne ke kabelu dodavaji VCDS ve verzi 12.12, v anglictine to neni nijak slozite a k rozlusteni chyb pomuze program VIS, tam je popsano ruzne kodovani, postupy adaptaci atd. vcetne vypisu chy dle ciselneho kodu, vse v cestine

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: VAG ...

Příspěvek od CentriFUGA »

Úplně v pohodě mi chodí klon s CZ VCDS, akorát nesmíš připojit ten net, ale mám to na kabelu napsaný, takže s tím není problém :-)

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: VAG ...

Příspěvek od alesino »

stačí poléčit comp ...
:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=98&t=292949" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

Re: VAG ...

Příspěvek od score »

http://www.ebay.de/itm/Auto-Diagnoseger ... 339ae49196
nebo .... udělá stejnou službu bez toho že bych musel pokaždé odpojovat tu změť káblů od lapťopu pod stolem i tenhle přístroj?

nebóóó ... fakt je lepší tohle? s prací navíc s káblama? protože pod androidem v tabletce to nejspíš fungovat nebude
http://www.ebay.de/itm/VAG-K-CAN-Comman ... 339a9ac116
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

Uživatelský avatar
Pavel1974
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 06.05.2016 21:49
Bydliště: Brno

Re: VAG ...

Příspěvek od Pavel1974 »

alesino píše:ten odkaz je na VAG ...
VAG je program , Hex can je typ kabelu k daným autům koncernu / novějším - Touran /
Ahoj, uvažují, že bych si pořídil VAG a kabel. Pročetl jsem si toto téma a chci se zeptat, co bys mi jako zkušenej uživatel doporučil koupit. Přeci jen se to tu řešilo před rokem a dne již jsou třeba zase jiné možnosti atd. Mám Tourana T1 (po faceliftu) z 2008.
Píšete tady také o možnosti koupě kabelu z číny. Taktéž jsem zde viděl odkaz na inzerát (kabel za 400,-Kč ale bez softu, výrobce Autodiagnostika Robeko). Různý verze toho softu VCDS se dají stáhnout, ale netuším, zda je vhodná pro moje auto a hlavně pro moje počítadlo s Win10Pro (64bit). A CZ bude jistě uživatelsky příjemnější než AJ.
Poprosím o radu, co bys mi doporučil nebo na koho se případně o radu obrátit.
Předem díky.
--------------------------------------------------------------------------------------
VW TOURAN 1.9TDI 77kW BXE 2008

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: VAG ...

Příspěvek od alesino »

kupoval jsem na ali za 20 $ a spokojenost , sice jen verze 12.12 bez upgrade , ale na takové to " domácí " žvýkání na cesty stačí :D , je sice v AJ , ale stačí na win 10 na tabletu bez problémů ...
jinak firemní je plnohodnotný placený , rozšířený a s podporou od autodiagnostiky včetně dlouhého kodování a vis ...
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Odpovědět

Zpět na „Elektro“