centralní zamykání

Palubní desky, elektro...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
sobeboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.12.2015 16:18

centralní zamykání

Příspěvek od sobeboy »

ahoj mám problem s centrálem. při zamcení auta nebyly zavřené pravé zadní dveře, central zamknul a potom se teprve zavřeli dveře pak jsem odemknul abych nasledně zase zamknul aby zůstali všechny dvere zamknuté. jenze od te doby nejdou centralem zamknout ty dveře co byly nedovřené a jdou zavrit jen manualně tou vnitrni pojistkou. dík za info

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: centralní zamykání

Příspěvek od kubisz »

mam podobny problem a pomaha mi nekolikrat auto zamcit a odemcit pres dvere u ridice (tim kolibkovym prepinacem zamceno / odemceno)...podezreni mam na spinac, nebo na zapnutou detskou pojistku...v manualu je psane, ze detska pojistka (i neelektricka) jde "oblafnout" dvojim zamcenim auta...spis to ale bude ten spinac a dela to spise jen ve velkych mrazech, jinak ok...pri nezamcenych jakychkoliv dveri, i kdyz auto blikne, ze OK, se rozsviti dioda u B sloupku dveri ridice, ktera po uspesnem zamceni jen blika...
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

tribula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 19.06.2013 09:24

Re: centralní zamykání

Příspěvek od tribula »

Ahojte, poslednou dobou som si vsimol pri zamykani auta cez DO, ze vo vodicovych dverach docvakne zamok ako posledny. Vcera po tme som si vsimol ze vtedy sa kontrolka alarmu v dverach po zamknuti rychlo rozblika ale ostane svietit. Pritom vsetky dvere su uspesne zavrete. Po viacnasobnom odomknuti a zamknuti sa to ostane chovat korektne - t.j. kontrolka sa rychlo rozblika a ostane v intervaloch pomaly blikat.

Cim by to mohlo byt? Uz davnejsie sa mi stavalo ze pri vytiahnuti kluca zo spinacej skrinky sa auto neodomklo ani radio nevyplo ale urobilo to az s niekolkosekundovym oneskorenim. Neviem ci to moze mat suvis.

dik za radu

EDIT: este sa patri doplnit ze som nedavno vymienal pokazeny snimac zamknu prednej kapoty, ulomil si kabliky. Nedaval som origo, ale pouzil standarny rozpinaci kontakt a prisposobil ho. Funguje korektne. Predchvilou som ho skusil odpojit a hla, auto zamkyna korektne. Po opatovnom zapojeni, vyzera tiez vsetko v poriadku.. tak teraz neviem ci je problem v tomto, ci mam hladat niekde inde.
VW Touran 2,0TDI DSG Premium Highline, 2015, 140hp
Ex: VW Touran 1,6TDI DSG Comfortline, 2011, 136hp chip
Ex: VW Touran 1,9TDI Trendline Family, 2009, 145hp chip

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: centralní zamykání

Příspěvek od kubisz »

to s tim svetylkem znam a je to spatne fungujicim nekterym z zamku (nejde otevrit zevnitr / zvenku apod.)...u naseho auta to blblo taky kvuli detsky pojistce a mrazu...

Kuba
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
Stuff
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 16.04.2015 10:52

Re: centralní zamykání

Příspěvek od Stuff »

Mě se děje to, že při odemčení přes DO se dveře u řidiče odemknou s nepatrným zpožděním a občas se neodemknou vůbec. Nicméně při opětovným odemčení se vždy odemknou, tak to zatím neřeším. Bráchovi se u Pašíka děje to samé.
VW TOURAN Cross 2.0TDI 103kW, DSG

DavidDSG
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.07.2016 15:07

Re: centralní zamykání

Příspěvek od DavidDSG »

Zdravím lidi mám problem u svího VW Touran 2.0 16V TDI (103Kw) DSG ,(BKD) R.V. 2005
Nereaguje my central na kliči nemůžu ani odemknout ani zamknou a baterii v kliči jsem vyměnil děkuj za odpovědi

milliboha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.10.2016 19:07

Re: centralní zamykání

Příspěvek od milliboha »

Nám jde zamknout a odemknout na DO ale dveře u řidiče přestali reagovat... Jdou ale klíčem??? čím by to mohlo být?

Uživatelský avatar
Floppy
Člen klubu
Příspěvky: 163
Registrován: 31.10.2012 18:19
Bydliště: Plzeň

Re: centralní zamykání

Příspěvek od Floppy »

tak se mi vyskytl tento problém taky (1. příspěvek) a nepomohlo ani vícenásobné zamykání ani klíčem, ani dálkou ani zevnitř. Jen jsem slyšel centrál pr. zadních dveří cvaknout až po ostatních dveřích...se spožděním.
Tak asi chyba v jednotce nbeo co tam je?
VW Passat Variant 3C - Highline, 2.0TDI
VW Touran 1.6FSI

Odpovědět

Zpět na „Elektro“