zámek zadních levých dveří touran 2005

Palubní desky, elektro...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
turan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.01.2016 03:12

zámek zadních levých dveří touran 2005

Příspěvek od turan »

Dobrý den, tak jsem si pořídl Tourana a jelikož jsem nikdy VW neměl tak jsem se přihlásil do zdejšího fóra, abych načerpal nějaké zkušenosti a rady. A proč sem píšu, zrovna bych potřeboval jednu radu, na kterou jsem tady na fóru zatím nenašel odpověď. U mého tourana mi nejdou odemknou zadní dveře za řidičem, tedy nejdou, jdou, ale tak po dvacátem zmačknutí vypínače ze dveří u řidiče. Ve dveřích zámek na poslech normálně cvaká, ale dveře se neotevřou, až na x - tý pokus to v nich cvakne trochu víc a dveře se dají otevřít. Sundal jsem tapecírunk a zjistil, že za ní je plotna, na které je přidělané okno a stahovací mechanismus. Tuto jsem také povolil, ale nejde to ven (tedy normálně, použín násilí se bojím). Poraďte prosím někdo, jak se dostat bezpečně k zámku dveří abych jej mohl vyčistit a promazat, jestli to pomůže. Vím v té desce na které drží to okno je servisní otvor, ale bojím se, že to tím nedostanu ven a pak budu úplně v prd........http://www.vw-club.cz/posting.php?mode=post&f=261#" onclick="window.open(this.href);return false;. Moc díky za radu.....

vitezlav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 04.08.2010 18:04
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek zadních levých dveří touran 2005

Příspěvek od vitezlav »

Pokud nesundas ten kolik co drzi okno a nezvednes okno nahoru tak tu stahovacku nesundas.
:yahoo:

Odpovědět

Zpět na „Elektro“