2din autorádio

Palubní desky, elektro...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Honza.s.touran
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 20.09.2019 22:08

2din autorádio

Příspěvek od Honza.s.touran »

Zdravím, nevím si rady tak mě napadlo napsat sem, koupil jsem si 2 DIN radio do tourana vymenil ho za originalni co tam bylo vše jsem zapojil jak mělo být a když jsem všechno zaplastoval zpátky tak jsem radio zapl a zjistil jsem že nefunguje zvuk.Znovu jsem radio vyndal ale vše bylo dobre zapojené zkusil jsem vytáhnout konektor a dát zpátky a najednou začalo normálně hrát a vše ok ale po vytažení klíčku a pak po opětovném nastartování rádio zase bez zvuku..Už si nevím rady neví někdo co stim?Diky
Přílohy
Screenshot_2019-09-21-09-39-52-668_com.android.chrome.png

Uživatelský avatar
score
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 14.11.2014 20:02
Bydliště: Furth im Wald (DE) Olomouc

Re: 2din autorádio

Příspěvek od score »

někdy je potřeba zapojit i stálý + pól, aby rádio "žilo" i po vytažení klíčku
ScOrE & MuScHi jezděj f černočerným Tuřínu od Crossů

hradakii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 21.09.2012 21:56
Bydliště: Ostrava

Re: 2din autorádio

Příspěvek od hradakii »

možná skoro to samé jsem koupil i já, ale po zapojení makalo vše jak má, jen jsem si udělal klemu na + i po vytažení klíčku. jinak vnitřní paměť nastavení se vymaže
CD mechanika sežere skoro všechno, takže spokojenost, vyměním si ještě repro ve dveřích, asi po těch letech je už v horším stavu :lol:

chosino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 12.07.2014 08:53

Re: 2din autorádio

Příspěvek od chosino »

Zdravím, zeptám se tady. Měnil jsem taky rádio ( Touran 2006) a všechny dráty co sly do originálního autorádia jsou stále pod proudem. Já ale chci aby se rádio vypinalo s vyndáním klíčku. Můžete mi poradit kam zapojit ten jeden drát abych rádio nemusel ručně zapínat a vypínat? Nejlépe někam kam se dá dobře dostat. Díky.

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2876
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2din autorádio

Příspěvek od kubisz »

na puvodnim i novem radiu by melo byt nalepene schema QUADLOCK konektoru; k vetsine cinskych radii jde dokoupit redukce, nebo je nutne konktory precvakat; pak uz jen zapojit podle noveho radia, nebo se obratit na dodavatele radia, nebo hledat podle noveho radia na eBay / Ali apod. tu redukci...
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Odpovědět

Zpět na „Elektro“