ELEKTRO, BATERIE - Výměna, vybíjení

Palubní desky, elektro...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

ELEKTRO, BATERIE - Výměna, vybíjení

Příspěvek od CentriFUGA »

BUď v naprostém klidu !!! Mě po koupi lehla 74Ah, tak jsem tam měl chvíli náhradní 60Ah a od loňska fungl novou 60Ah (byla zadarmo :-D ) a startovací proud 540A. Startovalal jak fík i při těch -18°C co byli v půlce ledna a to jsem stál s autem na horách venku !!! Startuju s automaticky zapnutýma xenonama a nebyl problém...takže rozdíl 74/77 bych neřešil pokud máš vše kolem elektriky v pořádku....hezky si zalyžuj!

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

ELEKTRO, BATERIE - Výměna, vybíjení

Příspěvek od karlospv »

Čau,ve spolek. Vcera jsem odpojil baterku,dal dom do tepla nabit. Dneska rano jsem ju daval zpet a od te doby mi budiky hlasi ze mam otevreny dvere i kdyz jsou zavreny. Stalo se to nekomu? :-)
Pri odpojeni baterky byly dvere zavreny a pri zapojovani byly otevreny, jediny co me napadlo je to odpojit a zapojit znovu ale se zavrenejma dverma.
Spechal jsem rano do prace takze nebyl cas to pripojit k VAGu, ten byl navic taky vyblitej. :-D

shadow029
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.01.2024 17:02

Re: ELEKTRO, BATERIE - Výměna, vybíjení

Příspěvek od shadow029 »

Ahojte. Začala se mě vybíjet baterka. Za 4 dny byla úplně K.O. Naštěstí se podařila oživit. Měřením jsem pak zjistil, že to v klidovém režimu bralo kolem 1A. Po odpojení pojistky SB8 (RNS - radio navigation system) mě spadnul odběr na cca 260mA. To se mi zdá pořád dost, ale už se to nezměnilo, když jsem zkoušel všechny ostatní pojistky ne skříni v motorovém prostoru.
Chyba je teda v rádiu?

Odpovědět

Zpět na „Elektro“