DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aliii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 02.10.2009 10:46
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojezdová rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od Aliii »

Ahoj kluci, je nejaka sance dostat rezervu i do 7mi mistne verze? Nebo jen a pouze lepici sada, pripadne rezerva "na hulvata" v kufru?
Obrázek

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojezdová rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od pasikb5 »

bohuzel neni tam na to misto... jedine jak pises dát ji do kufru treba r16" aby nezabírala tolik místa


JEDNA VOLNA REZERVA ORIGO VW R18" + NÁŘADI VICE INFO PRES SZ.
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
baryn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Dojezdová rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od baryn »

podařilo se mi sehnat krásnou dojezdovku 18". Teď mám navíc tu polystyrenovou výplň 1TO 012 109 a ještě originální náplň z opravné sady (prostřední varianta z obrázků v teto diskuzi myslím někde na straně 5) . Kdyby někdo měl zájem napište... Kompresor a nářadí si nechám.
Přílohy
IMAG0601.jpg
IMAG0595.jpg

Maca11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 12.08.2014 21:53

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od Maca11 »

Help pls :-)
Dám do Touránka tuhle dojezdovku?
http://www.prima-disky.cz/index.php?rou ... uct_id=558" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám tam jen ten mělkej vajlink, dojezdovka co mám doma, která má cca 13cm na šířku už je moc široká a nejde zavřít dno.
Díky za pomoc, nechci jezdit jen s tou repair sadou...:-(

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od alesino »

na Touran patří origo 18" ... dej nápisy nahoru , bez všech polystyrénu a půjde ti zavřít , sám ji tak vozím už 5 let ...
:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 7&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Maca11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 12.08.2014 21:53

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od Maca11 »

Super, díky za reakci. 18ka se mi nějak nedaří sehnat a nerad bych dýl čekal, takže raději 16ka než stát někde u krajnice a čekat na odtah :-)

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od pasikb5 »

mám 16" i 18" v případě zájmu napiš SZ
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od alesino »

pár spokojených Touranistů už s dojezdovkou od pasikb5 jezdí :good:
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Devil67
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 16.09.2014 17:34
Bydliště: Praha

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od Devil67 »

alesino píše:na Touran patří origo 18" ... dej nápisy nahoru , bez všech polystyrénu a půjde ti zavřít , sám ji tak vozím už 5 let ...
:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 7&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;
Mohu jen potvrdit, sám jí tam mám taky ;-)
----------------------------------------
správa a údržba budov Zepter International s.r.o.
--------------------
VW Touran 1.4 TSI 103 kW 2008
VW Caddy 1.6 TDI 75 kW 2011

Uživatelský avatar
nonaim
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 03.03.2014 12:56
Bydliště: Bratislava

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od nonaim »

Ahojte, máte někdo zkušenosti s předěláním kufru z typu 1 (nízké dno, vleze se jenom dojezdovka) na typ 2 (hluboke dno, vleze se regulerní náhrada)? Můj Touran (rv04) vypadá děsně s náhradou, která boulí ten kobereček nad ním, a dojezdovka se mi kupovat nechce. Viděl jsem ceny jednotlivých dílů a je to docela pálka, ale možná bych to i obětoval. Ale je to vůbec realizovatelné v domácích podmínkách (rozuměj standartní nářadí)? Díky za odpověď
Touran Východňár

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od Chozin »

Ahoj, když se podíváš na str 6 tohoto topicu, jsou tam od alesina obr z etky a vypadá to, že body pro uchyceni jsou totožné.
Pokud budeš mít vše potřebné, nemělo by nic bránit montáži i doma... klíče budou standard max hvězdičky a torxy.
Nevím jak často měníš kolo, že potřebuješ plnohodnotné, nevím jaká je cena za díly vs cena za dojezdovku......

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od pratonda »

tady jedna aktuální(možná to bude přesunuto do inzerce) http://auto.bazos.cz/inzerat/42845676/V ... -ET255.php" onclick="window.open(this.href);return false;
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od pasikb5 »

kdyby někdo chtěl origo R18 tak mam taky jednu navic... předání okres mělník nebo praha vice přes SZ :wink:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
nonaim
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 03.03.2014 12:56
Bydliště: Bratislava

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od nonaim »

Chozin píše:Ahoj, když se podíváš na str 6 tohoto topicu, jsou tam od alesina obr z etky a vypadá to, že body pro uchyceni jsou totožné.
Pokud budeš mít vše potřebné, nemělo by nic bránit montáži i doma... klíče budou standard max hvězdičky a torxy.
Nevím jak často měníš kolo, že potřebuješ plnohodnotné, nevím jaká je cena za díly vs cena za dojezdovku......
No ceny dojezdovek se pohybujou kolem 3,5-4 tisíc, co jsem se tak díval. Zatím nevím, za kolik by se mi podařilo sehnat potřebné díly na předělávku, ale jsem v kontaktu s jedním pánem rozprodávající Tourana na díly, takže by se mi to možná podařilo sehnat za celkem dobrou cenu. Defekt jsem měl zatím jednou, takže to není nic extra častého, ale jezdím pravidelně jednou do měsíce 500km tam a zase zpátky a nevím, jak by případně obstála dojezdovka, kdybych s ní měl odjet třeba 400km. Nemám s tím vůbec zkušenosti, a tak nevím, jestli dojezdovka znamená dojet do nejbližšího servisu, nebo se na tom dá bezproblémů zvládnout i takováhle delší štreka.
Touran Východňár

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: DOJEZDOVKA - Rezerva nebo lepící sada?

Příspěvek od Peťas »

Ta cena mi právě přijde hodně ujetá. :negative: Uvažoval jsem o ní hned po koupi Tourana, ale tolik za ni prostě odmítám dát, i když je to určitě lepší varianta než ta "slavná" lepící sada.

Dojezdovka by měla, při nepřekračování max. povolené rychlosti (zpravidla 80km/h), umožnit dojet až do cíle cesty. Samozřejmě je nutné brát v úvahu, že mám jedno kolo úzké, takže do zatáček pomaleji, pozvolné rozjezdy, atd..
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek“