Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od CentriFUGA »

Ani děti se netváří na smarta nějak nadšeně, což se jim nedivím :-D ... a tvého tourana jsi už prodal ?

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Tourana sem prodal luxusně za 110000 smart je jinak boží děti jej miluji teda malý určitě malá ještě nemluví ale tak je nadšená
20180510_122705.jpg

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Ještě k tomu smartu. ŽENAhledala něco na rozjezdeni je ro v auto a tu panorama sedačky elektrika automatická klima okna v el prostě vše co člověk potřebuje 1.3 benzín 7p kw váží 800 kilo jede jak z ptáků je to super variabilní interiér jako za ne rozhodně hodně zajímavé auto s neottelym a hravý designem kdyby o něm někdo uvažoval doporučuji máme najeto 130000 rozvody řetězem pohoda. Zatím jsem.menil jen spotřebák a baterku. Přišel nás.na 50000 2004 . Prostě taková ta lepší odnož mercedesů

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Omlouvám se za diakritiku píšu to.na rychlo a automatickou korekci chyb

Uživatelský avatar
Fiv
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 30.09.2017 17:11

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Fiv »

Jak to dopadlo? Ještě čekáš na 1,5? Nebo koupě jiné značky?
VW TOURAN 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)
Obrázek

Perda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.06.2018 11:22

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Perda »

Já objednal 2.0 TDI 110kW Highline na začátku června a předběžný termín dodání konec listopadu. Taky nic moc.

Uživatelský avatar
Fiv
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 30.09.2017 17:11

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Fiv »

No jo ale ty máš diesel, tam teď nebyly změny. Kolega čeká na 1,5 TSI, tam byly změny s fitrem atd.Tak jsem zvědav kdy to vyřeší.
Já čekal 5 měsíců. Vloni v říjnu jsem objednával 1,4TSI a v únoru jsem ho měl doma.
VW TOURAN 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)
Obrázek

Perda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.06.2018 11:22

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Perda »

Teď už nejde o změny motoru, 1,5 TSI už je dostupná v OIII, golfu... Jde asi o to, kdy přijde na řadu měření wltp Touran s 1.5.

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Kluci máme s ženou zase měsíc za námi tak absolvuj obligátní kafíčko u dealera a uvidíme. smlouvu máme do konce října pak si nechám vyplatit zálohu abych se necítil furt jak otrok a budeme čekat dál. objíždím denně skladovky a jediny kodiaq co připadá ještě v úvahu se bohužel žádný nesešel výbavou co bych si představoval.Zítra porefeuji více...

Uživatelský avatar
Fiv
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 30.09.2017 17:11

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Fiv »

Podle mě tourana 1,5 nebudeš mít.
Čekají na zkušebnu aby prokázali parametry a někde jsem četl, že vzhledem k tomu jak čekali na poslední chvíli, tak zkušebna má volný kapacity v lednu 2019
VW TOURAN 1.4 TSI 110kW Maraton Edition (r.v. 2018)
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

dovolím si oponovat... Tourany s motorizací 1,5 TSI začnou jezdit ve 44. kalendářním týdnu... a to již plně homologované dle směrnice WLTP :good:

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Přátelé tak opět nic. Jak poznamenal mirco 44 týden začínají naskladnovat tourany ten můj nejdříve leden. Ted je otázka v tom naskladnění bude jeden podobný mému vše stejne jen chybí nez. topení tažné a panorama a vyhřiv. volant a sedačky jen ergoactive I ušetřím 120000 a můžu jej mít asi v tom listopadu a nebo zase budu muset čekat. Tomu nerozumím dnes jsme kontrolovali restrikce a nikde žádný problém a ,tak proč to tak trvá proč sklad bude rychlejší než klient ze kterého žijou. nechápu. Jinak dotaz na uživbatele mirco nepracuješ náhodou ve vw? Mám užn zase 100 chutí napsat na zkaznickou linku tentokrát již atvrdo s číslem smlouvy at to auto poženou co nejdříve . Jediné pozitivum je že zálohu si mohu už kdykoliv odebrat a třeba jít do toho kodiaqu který se rýsuje...

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Ještě bych se chtěl zeptat má se už jednat o modelový ročník 2019 může mi zde někdo napojený na origínál říct zda jsou něaké změny mezi starším a novějším . Já si všiml pouze toho že 018 maji 2 usb vedle sebe pod infotaimentem

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

winsblack píše:proč sklad bude rychlejší než klient ze kterého žijou. nechápu. Jinak dotaz na uživbatele mirco nepracuješ náhodou ve vw? Mám užn zase 100 chutí napsat na zkaznickou linku tentokrát již atvrdo s číslem smlouvy at to auto poženou co nejdříve . Jediné pozitivum je že zálohu si mohu už kdykoliv odebrat a třeba jít do toho kodiaqu který se rýsuje...
winsblack - ano pracuju u jednoho maleho dealera... a na kodiaqa nemysli, pokud chceš 7mi místo tak tam nikoho neodvezeš...

sklad je rychlejší, jelikož se vyrábělo i když auta nebyly homologovany a byly vyskládaný na letištích a podobnech plochách.... jakmile bude homologace tak je vypustí do světa... holt zakaznický auta se odsouvají tak aby mohly cestovat rovnou k zákazníkovi.....

2 USB vedle sebe jsou k výbavě Media-IN :good:

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Díky za odpověď. Kodiaq neřeším kvůli 7 místům ale jako alternativu na velký vnitřní prostor i kufr. Kdyz bych v rámci sz poslal číslo smlouvy jsi schopen zjistit stav objednávky. Nebo nemáte nějaké info kdy to už bude aby mi v lednu neřekli zase březen. Jinak ještě nějaké věci v modelovém ročníku 2019

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“