Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Graun »

Jak se zde píše ohledně homologace, tak je to bohužel pravda. Já mám od dubna taky objednávku na služebního Karoqa (2.0/110kW/4x4/7DSG) a předpoklad byl dodání v říjnu, který odsunuli na list-prosinec. Spíše to vidím na leden, když sleduji ten vývoj. Je to u Hellera.

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

winsblack píše:Díky za odpověď. Kodiaq neřeším kvůli 7 místům ale jako alternativu na velký vnitřní prostor i kufr. Kdyz bych v rámci sz poslal číslo smlouvy jsi schopen zjistit stav objednávky. Nebo nemáte nějaké info kdy to už bude aby mi v lednu neřekli zase březen. Jinak ještě nějaké věci v modelovém ročníku 2019
bohužel jakožto jinej dealer vidím pouze naše objednávky...

přehled změn u MR19 bohužel nemám... nebyly zpracované jak fabrikou tak importem :(

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Taky mám objednáno od Hellera . no uvidíme nechám tomu měsíc čas a snad se zachovají profesionálně a auto jak dorazí v listopadu mi alespon na víkend pujčí at si jej s ženou osaháme.

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Dotaz na uživatele micro. Tak dalších 30 dní a stále nic. Chci se zeptat kdy vám mají dorazit vozy na autosalon s daným motorem respektive už se dělají vůbec

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

možná to bylo na mě :laugh: 1,5 se vyrábí od 42KT.. uvidíme jak začnou chodit, respektive kdy bude hotová homologace :good:

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Díky MIRCO . Já ale předpokladal že pokud se začnou od 42 týdne vyrábět tak už ty homologace mají . 12 listopadu jdu do dealera mám nějaké vyřizování bude to 46 týden tak uvidíme zda tam bude už něco stát a kdy se dostanu na řadu já . Zatím to je 9 týden 2019 nepotvrzeno. Co tam může k čertu vadit když na ty stejne auta v highlinu 1,5 tsi dsg i s tsžným mají potvzený 46 týden a můj další 3 měsíce navíc. Jako už sem ztratil víru jediný důvod proč se už dneska nevozím v kodiaqu 2,0 tsi dsg style je že nehodlají akceptovat můj návrh ceny na který bychom se mohli dostat.

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od CentriFUGA »

sorry za OT, ale nedá mi to - ale akceptovat tvůj návrh ceny ? Vím, že tam nějaká dohoda je, ale že by si zákazník určoval cenu, to asi nebude to, na co u dealera čekají ... a na druhou stranu pokud koukáš na auto za 800tis. a budeš ho platit hotově tak nějaké peníze máš a už bude jedno jestli je auto o 20-30t dražší než si to představuješ ... a pokud ho bereš na úvěr, tak už je jedno jestli budeš splácet o 20-30 víc ... dávám příklad ... aby jsi pokryl rozdíl 20-30k za 3 roky splácení je zase třeba 800/měsíc ... a pokud budeš splácet takhle drahé auto, tak jestli budeš splácet 12 nebo 13 už by zase neměl být problém ... tak to tedy vidím já ... slevu ano, ale zrovna tohle u dealerství nefunguje tak moc, pro ně je daleko lepší klient nějaká firma, která vezme pár aut najednou, každý rok jedno a tak ... a ne jeden normální člověk co koupí jedno auto za 3 roky ... tak to prostě je a takovou slevu jako stálým a pravidelným zákazníkům ti nedají ... a teda porovnávat kodiaq a touran ... už bych jezdil v kodiaqu i kdyby byl rozdíl 50 ;)

Perda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.06.2018 11:22

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Perda »

A jak jsou na tom 2.0 TDI 110kW DSG pls? :?: Dealer tvrdí konec listopadu, je to reálné? Mám sjetý zimní pneu a už fakt nechci na starý auto dávat nový pneu na zimu. :x

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

březen.... :?

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od kubisz »

...Dealer tvrdí konec listopadu...
dost velkej rozdil :-) to jako ted nevydavaj zadny benzinovy auta, pac je nemaj schvaleny, ci co? jak se honi statistiky?
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

To centrifuga. Ano vozidlo mám v úmyslu zaplatit hotově ale ne preplatit. Cenový rozdíl touran kodiaq je 130000. Já vycházel z toho jaká je katalog cena a kolik platím já. Však víš jak to je začneš ns obyc za 550 to mi bude přece stav it a potom sakra kdyz uz tak tazne topení střecha a už to jede nahoru zkratka tam kde touran v plné končí začíná chudoby kodiaq. Jinak mě musíš brát s rezervou jsem už tak zklamaný že hledám řešení za každou cenu. Nemám rád věci dlouho nevyresene. Hezkou noc

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Ještě bych se chtěl zeptat zda jsem si všimnul dobře má touran mr 2018 019 jak je loketni opera mezi předními sedadly tak zezadu je krom zásuvky zapalovač i usb pripojeni budete vědět kolik dávají ty usb ať už vepředu či v za tu amper?

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od CentriFUGA »

Jenže porovnávat tourana a Kodiaqa podle mě nejde, jedno je SUV druhé je MPV ... protože kodiaq je v podstatě superb III na velkých kolech a to je auto neporovnatelé s touranem, který vychází spíš s Golfa/golfa Plus ... proto je rozdíl v ceně takový ...

Perda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.06.2018 11:22

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Perda »

Pokud brezen tak to bude na odstoupeni. Objednano v cervnu.
Navic pry pujde do vyroby nekdy ted, to by stal 5 mesicu nekde venku, to nechci. :(

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

CentriFUGA píše:Jenže porovnávat tourana a Kodiaqa podle mě nejde, jedno je SUV druhé je MPV ... protože kodiaq je v podstatě superb III na velkých kolech a to je auto neporovnatelé s touranem, který vychází spíš s Golfa/golfa Plus ... proto je rozdíl v ceně takový ...
dovolím si jednu malou poznámku Touran má naprosto stejný rozvor jako VW Passat tj. celých 2786mm

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“