OSTATNÍ - Shánění dílů, dobré servery, tipy

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
T150
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1749
Registrován: 29.01.2009 22:05
Bydliště: PRAHA neni jenom most a hrad, PRAHA je matka měst a nálad

OSTATNÍ - Shánění dílů, dobré servery, tipy

Příspěvek od T150 »

tak je to tu :mrgreen:
jukněte sem a zadajte TOURAN :D
http://global.ebay.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
nakupování v češtině
Jednou jsem čuměl na jednu ve vlaku a pak jsem se jí zeptal, proč mlčí. Řekla, že mlčí, protože chce.

Chápete to? Ona chce a mlčí? :D

Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Re: to se nám to bude shánět :-)

Příspěvek od Tauič »

paráda :D Spoustu zajímavích věciček, ale co mě tam fakt rozsekalo, tak to je model Tourana v měřítku 1:24 s osvětelním předních, zadních a mlhových světel + interiér. Mají ho tam asi ve 4 barvách a asi do něj půjdu :lol:
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Uživatelský avatar
Jerry.Touran2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 10.11.2008 19:15
Bydliště: Praha

Re: to se nám to bude shánět :-)

Příspěvek od Jerry.Touran2004 »

pááááániiii supr objev :) :!: jak sem to tak projížděl tak jsem narazil na chromový kliky.... to bude mít Rob radost :D

Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

Re: to se nám to bude shánět :-)

Příspěvek od Rob187 »

:D :D

Uživatelský avatar
holdovi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 13.03.2009 11:20

Re: OSTATNÍ - Shánění dílů, dobré servery, tipy

Příspěvek od holdovi »

Zdar a sílu,

tak jak byl před nějakou dobou kolega T150 nažhaven na server Ebay, tak jsem já dnes velký zastánce severu Allegro.pl. Bohužel není v češtine, ale pouze v polštině, ale zato například na mého Turďu tam bylo dnes aktuálně 5.035 ks aukcí potažmo ND ( samo že se dost věcí opakuje, ale určitě nee v takové míře jako na počeštěném Ebay ). Nemyslím si že polština je velký problém, třeba pro nás v blízkosti polské hranice, kde jsme jako děcka vyrůstali na "kinu nočnem" je to OK, ale pro případ je tu netovský on-line slovník ( http://www.rewin.cz/WebForm1.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; ) - obostranný.
I přesto, pokud by někdo na tomto webu našel co nikde jinde nesežene, rád pomohu pokud to bude v mých silách.

Pro případ jazykové bariéry uvadím odkaz níže, kde se zadá opravdu pouze např. "touran" a pak můžete listovat v desítkách listů aukcí s díly na Vašeho miláčka.

http://moto.allegro.pl/620_czesci_samochodowe.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Allegro - autočásti - s oknem pro vyhledávání.jpg

Ahoj a přeji všem šťastný lov!!!

Holda
VW MUTIVAN T6 2,0 TDI DSG 110 kw (r.v. 2018) 7 míst

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 614
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: OSTATNÍ - Shánění dílů, dobré servery, tipy

Příspěvek od lecram »

holdovi píše:Zdar a sílu,

tak jak byl před nějakou dobou kolega T150 nažhaven na server Ebay, tak jsem já dnes velký zastánce severu Allegro.pl. Bohužel není v češtine, ale pouze v polštině, ale zato například na mého Turďu tam bylo dnes aktuálně 5.035 ks aukcí potažmo ND ( samo že se dost věcí opakuje, ale určitě nee v takové míře jako na počeštěném Ebay ). Nemyslím si že polština je velký problém, třeba pro nás v blízkosti polské hranice, kde jsme jako děcka vyrůstali na "kinu nočnem" je to OK, ale pro případ je tu netovský on-line slovník ( http://www.rewin.cz/WebForm1.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; ) - obostranný.
I přesto, pokud by někdo na tomto webu našel co nikde jinde nesežene, rád pomohu pokud to bude v mých silách.

Pro případ jazykové bariéry uvadím odkaz níže, kde se zadá opravdu pouze např. "touran" a pak můžete listovat v desítkách listů aukcí s díly na Vašeho miláčka.

http://moto.allegro.pl/620_czesci_samochodowe.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Allegro - autočásti - s oknem pro vyhledávání.jpg

Ahoj a přeji všem šťastný lov!!!

Holda
Zdravím všetkých Touraňákov,môj názor je lepšie jeden krát vidieť na vlastné oči ako sto krát počuť,hovorím napr.o vrakoviskách blízko hraníc s polskom napr. Bialsko Biala to by ste pozerali čo tam všetko je a za aké ceny,radím skúsiť pretože tu na fóre skapal pes,málokedy sa podarí na Touran niečo zohnať..

Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

Spínač brzového a spojikového pedálu

Příspěvek od Rob187 »

Nevíte někdo kde se dá pořídit spínač brzdového a spojikového pedálu?

Tomáš
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 25.09.2007 18:27
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Spínač brzového a spojikového pedálu

Příspěvek od Tomáš »

Spínač brzdového pedálu jsem kupoval nový přímo ve značkovém servisu VW Porsche Č.Budějovice za cenu 275 Kč.

Uživatelský avatar
Rob187
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.12.2007 20:23
Bydliště: Jeseníky

Re: Spínač brzového a spojikového pedálu

Příspěvek od Rob187 »

O.K. dík

PecaS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihomoravský

Re: OSTATNÍ - Shánění dílů, dobré servery, tipy

Příspěvek od PecaS »

mohu jen souhlasit, objednal jsem si odtud prepinac svetel a do tydne vse doma a v pohode. Akorat ty poplatky za prevod na zahranicni ucet - no hold banky maj krizi tak zdrazujou poplatky.
PecaS
holdovi píše:Zdar a sílu,

tak jak byl před nějakou dobou kolega T150 nažhaven na server Ebay, tak jsem já dnes velký zastánce severu Allegro.pl. Bohužel není v češtine, ale pouze v polštině, ale zato například na mého Turďu tam bylo dnes aktuálně 5.035 ks aukcí potažmo ND ( samo že se dost věcí opakuje, ale určitě nee v takové míře jako na počeštěném Ebay ). Nemyslím si že polština je velký problém, třeba pro nás v blízkosti polské hranice, kde jsme jako děcka vyrůstali na "kinu nočnem" je to OK, ale pro případ je tu netovský on-line slovník ( http://www.rewin.cz/WebForm1.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; ) - obostranný.
I přesto, pokud by někdo na tomto webu našel co nikde jinde nesežene, rád pomohu pokud to bude v mých silách.

Pro případ jazykové bariéry uvadím odkaz níže, kde se zadá opravdu pouze např. "touran" a pak můžete listovat v desítkách listů aukcí s díly na Vašeho miláčka.

http://moto.allegro.pl/620_czesci_samochodowe.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Allegro - autočásti - s oknem pro vyhledávání.jpg

Ahoj a přeji všem šťastný lov!!!

Holda

Tomáš
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 25.09.2007 18:27
Bydliště: Č.Budějovice

Prahové ochranné lišty Touran.

Příspěvek od Tomáš »

Ahoj,nevíte náhodou někdo,kde se u nás nechají sehnat tyto prahové lišty na Tourana a za kolik?.
leist-turi-806n.jpg
leist-turi-807n.jpg
leist-turi-802n.jpg

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: Prahové ochranné lišty Touran.

Příspěvek od ROBIINU »

Tomáš píše:Ahoj,nevíte náhodou někdo,kde se u nás nechají sehnat tyto prahové lišty na Tourana a za kolik?.
leist-turi-806n.jpg
leist-turi-807n.jpg
leist-turi-802n.jpg
Čau tady je máš http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... yty-prahu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jako firma jsou dobrý, bral jsem od nich už nějaké věci a bez problémo :mrgreen:
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

Uživatelský avatar
T150
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1749
Registrován: 29.01.2009 22:05
Bydliště: PRAHA neni jenom most a hrad, PRAHA je matka měst a nálad

Re: Prahové ochranné lišty Touran.

Příspěvek od T150 »

Honziku ty sou trochu jiný co ukazuješ tim linkem......nejdou tak pěkně dolu jako ty co sem dal Tomáš ;-)
Jednou jsem čuměl na jednu ve vlaku a pak jsem se jí zeptal, proč mlčí. Řekla, že mlčí, protože chce.

Chápete to? Ona chce a mlčí? :D

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: Prahové ochranné lišty Touran.

Příspěvek od ROBIINU »

T150 píše:Honziku ty sou trochu jiný co ukazuješ tim linkem......nejdou tak pěkně dolu jako ty co sem dal Tomáš ;-)
Pájínku vidíš ten čas kdy jsem to sem dával??? Ještě jsem na půl spal :mrgreen: ale snaha byla :mrgreen:
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

rostik123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.07.2009 21:38

Re: OSTATNÍ - Shánění dílů, dobré servery, tipy

Příspěvek od rostik123 »

Zdravím, jsem novým majitelem Touran 1,9 TDI, r.v. 2005 a koupil jsem ho bez rolety kufru, nevíte někdo, kde by se dala sehnat, origoš asi bude dost drahá, stačila by asi z ojetiny, díky za tipy.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“