MOJE AUTO SNŮ

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od Karapítko »

Taky jsem si našel jedno ve kterým bych se rád svezl - Je to od Forda na bázi F150 je to offroad a po úpravě od Hoenessy se tomu říká Velociraptor - pověsím vám tady k tomu nějaký odkazy a pak se trochu rozvášním :blush:
BTW: motor 6,2 postrkovaný dvojicí turbíček a podvozek kosmických parametrů - to auto může i skákat a nevadí mu to.
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od alesino »

:arrow: karapítko
tady se někdo koukal v sobotu na Top Gear USA na Primě :rofl:
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od pratonda »

F150 můj oblíbenej pickup,těsně před RAM SRT10 a TAZ 1203 :laugh:
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
iggyTT
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1559
Registrován: 15.04.2011 19:18
Bydliště: Slovensko,Trnava

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od iggyTT »

co mas proti TAZ 1203,to sa robilo u nas v Trnave,to boli auta,z vyroby rovno do muzea,a 1500 D ,to boli motory,jak lusk.

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od pratonda »

chytil se,chytil se :tongue:
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od Karapítko »

:arrow: Alesino - určitě Helepete, bo za mnou furt běhal s noťasem a: "To musíš vidět, to je fakt hustá kára"

a měl pravdu - jednoslovně M_A_S_A_K_R

Asi víte, že jezdíme s Kubou do Mohelnice na vwofroudy (truck trial) a máme přirozený sklon tento typ aut obdivovat, takže Velociraptor se prostě musel stát favworitem :good:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od pratonda »

Taky jsem byl s se sokolíkem(2,5) v létě u nás na offroudech.To bylo pořád "táto už jdeme na ofofy" ,a když se asi po deseti minutách nezájmu klackem rejpajíc v kaluži zeptal "táto kde je bavworák" a já odpověděl že žádnej nepojede-> šli jsme domů.Holt chlapec má jasno.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od Karapítko »

Kuba to má už jinak, to je pořád: "Týýý jo hůůůůstýýýýý, viděl jsi tu Lízu a ta Vejtřaska - prej EVO II :laugh: , hele co je to Ural, jé to je sranda jak ten samuraj quičí, ten nemá koně, ten tam má čmeláky :laugh: , Týýý vado osmikolka Tatra - hůůůůstýýýýý, hele tenhle to uvařil :laugh: , viděl jsi tu 'boudu', já si to natočím,..."
A tak pořád dokola - on je prostě z těch vofroudů ouplně hotof :fool:
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od pratonda »

To chci...
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od pratonda »

Pracovní dýchánek v okolí Příbrami,konkrétně v obci Suchodol,na silnici po které jezdí mezi letištní ranvejí a komplexem půjčovny supersportů ve Vysoké Lhotě.Takže když kolem poprvé projelo Gallardo,GT-R a Aston Martin,byl to vcelku šok.Potom Audinka R8, 911ka.Když jsem pak uviděl F 458 Italia,M3,CLS AMG a tak nějak několikrát různě projíděli okolo nás,jelikož jsme měli omezení na 30km/h,tak jsme si pěkně všechny prohlídli.jen jeden kus mě pořád chyběl.Najednou můj kolega huláká Matééés -korvetáá,rozbušilo se mě srdce a zvuk jsem poznal hned a skoro mě vyhrkli slzy.Pro mě prostě to nej(s výjímkou ZR-1).Potom jsem už vždycky jen kouknul očkem,jakoby to byly běžný auta,ale Corvetta mě prostě dělala husí kůži,neodpustil jsem si takový to radostný gesto se zaťatou pěstí.V dáli za vesnicí a z letiště byly ty káry slyšet a každý projetí okolo nás bylo sice supr,ale když lezete po sloupě,nebo ve výkopu pro kabel,víte,že za takovejhle džob si tyhle auta lidi nekupujou,je to k nasrání.No každej dělá jak umí Téčko není zas tak nejhorší...
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
T150
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1749
Registrován: 29.01.2009 22:05
Bydliště: PRAHA neni jenom most a hrad, PRAHA je matka měst a nálad

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od T150 »

koupil jsem si tam taky voucher před pul rokem, musim ho uplatnit, mam na to už jen měsíc.......asi to bude R8 a Porsche a Mustang .....nojo koupil jsem si 3 :mrgreen: :mrgreen:
Jednou jsem čuměl na jednu ve vlaku a pak jsem se jí zeptal, proč mlčí. Řekla, že mlčí, protože chce.

Chápete to? Ona chce a mlčí? :D

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od Chozin »

Pavle, raději se na noc zamkni, protože si pro ten poukaz v noci přijede Pratonda :laugh:

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od pratonda »

Tak to sem dej pak do placu..Za mě výběr v možnostech 3 voucherů na půl hodiny Corvette Z06, BMW M3,911 Turbo.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
iggyTT
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1559
Registrován: 15.04.2011 19:18
Bydliště: Slovensko,Trnava

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od iggyTT »

skoda ze neni na vyber TAZ 1,9l... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: MOJE AUTO SNŮ

Příspěvek od Karapítko »

Kolega z práce mi slíbil, že mě povozí v novým GTRkový Nissanu - to jsem zvědav jestli to klapne - to je hodně dobrej pekáč
Je důležité zachovat paniku...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“