FÓLIE NA SKLECH

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od pratonda »

Máte na origo tónovanejch oknech označení Tinted.Já ne.Na předních dveřích mám fólie 70% a na zadních a pátejch mám 20% propustnost+origo zatmavení(Highline).Na Fildě mám Tinted i na čelním skle,tak jsem z toho voaakozmetěný.Já jen kůli měření Policií a STK.Ale když nemám označení Tinted,tak jsem na předních dveřích s 70i% s atestem v klidu.Nechci vyvolat diskusi,která je v Pokecu na fóru,jen mě zajímá to označení a vaše % zatmavení.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od ROBIINU »

:arrow: :arrow: Martine mám to zatmavené stejně jako Ty :!: :!: Ve předu jsem měl tmavší ale na STK mě nepustili. Takže jsem trhal a dal jsem 70 a na STK pak :good:
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od pratonda »

A Tinted máš? Mě je divný,že tam ozačení Tinted nemám,ikdyž jsou z výroby tónovaný.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

Uživatelský avatar
malcom
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1264
Registrován: 25.11.2007 16:22
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od malcom »

Hale většinou už se to tam to tinted nepíše,je to zbytečný jelikož už z výroby je to na 99% tinted a ví se o tom,netonovaný snad měla jen fabia junior co vím...
!! COMMING SOON http://www.youtube.com/watch?v=ZZtRlAi343Y" onclick="window.open(this.href);return false; spojme síly,kill Malthael !!

Uživatelský avatar
jirka14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.09.2008 14:43
Bydliště: Zlínský kraj

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od jirka14 »

TINTED taky nemám, a jsou na stopro origo zatónované.
V̶W̶ ̶T̶o̶u̶r̶a̶n̶ ̶2̶,̶0̶ ̶T̶D̶I̶ ̶1̶0̶3̶ ̶k̶w̶ ̶D̶S̶G̶
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI 92kw DSG

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od alesino »

tak dnes jsem byl nechat změřit propustnost bočních skel a výsledek ?
kámoš s GIV a evidentně tmavší folií 40 % a ta moje lehce dozelena a la highline jako vzadu jen 26 % :158:
pro sichr jsem si nechal oveřit i zadní high skla a ty mají tak jak deklaruje VW 65 % ...
takže měřák měli zřejmě v pořádku :mrgreen:
Přílohy
1.JPG
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
cada12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lipník nad Bečvou
Kontaktovat uživatele:

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od cada12 »

Tak jestli mas na predku 70%folii tak rozhodne neprojdes. i origo sjla maji vrsvu zatmaveni.
a nevim jestli nereknu ted hloupost ale zen zakpn jeste neni v platnosti ne?
jinak kdyz me to merili na akci besip policajti tak s folii ap70 nameril propustnost 40% a meril to 6x protoze na pohled tomu fakt neveril myslel si ze nameri okolo 60% jelikoz jde dovnitr videt dobre.
jonak co merili origo skoda nektere tak taky neprosly coz me zaratelo.
jinal su myslim ze meli dat limit na predni bocni aspon tech 60%.
jinak na sluzebni oktavii co maji na dopravce v prerove tak nameril na bocnich origo 72% a mel to jak vykladni skrin.
ale zajima me jak to budou resit na vladnich autech kdyz to maji vsichni...a ve vyhlasce neni o jejich foliich ani zminka. takze zadna vyjimka.

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od alesino »

nevím jakou folii na předních bočních sklech mám a ani jsem to nijak neřešil , prostě jsem jen chtěl nechat dotonovat ta přední skla tak jako ta zadní ať není vidět přechod z tmavší na světlejší ...
brazilec si nechal měřit origo sklo co mu dávali po té vykrádačce a tam měl propustnost 74% ...
druhé co už měl s folii tak něco kolem 46% ...
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

KoliQ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 20.01.2012 14:35

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od KoliQ »

Lidi,
měl bych dotaz. Koupil jsem auto kde jsou už z fabriky namontovaný tmavý skla (original VW), žádný fólie apod. I když to není zas tak tmavý, že není vidět do auta, tak pokaždý co jedu okolo policajtů tak mam bobky. Jak je to teda. Ta propustnost se měří celková, nebo jenom propustnost folií a autoskel se to netýká?
Díky moc

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 614
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od lecram »

KoliQ píše:Lidi,
měl bych dotaz. Koupil jsem auto kde jsou už z fabriky namontovaný tmavý skla (original VW), žádný fólie apod. I když to není zas tak tmavý, že není vidět do auta, tak pokaždý co jedu okolo policajtů tak mam bobky. Jak je to teda. Ta propustnost se měří celková, nebo jenom propustnost folií a autoskel se to netýká?
Díky moc
ked si to kupoval origo tak mas zatmavene iba zadne okna a predne mas cire takze to riesit nemusis,vyhlaska zakazuje iba predne skla

KoliQ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 20.01.2012 14:35

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od KoliQ »

No ono se jedná o auto cca 16 let starý. Vim, že v jedný edici to vyšlo s tmavejma sklama. Mam tónovanej zadek a předek, ale ten je světlejší.

mulder6018
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 15.06.2013 06:59

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od mulder6018 »

Zdar chlapi, dnes jsem byl na STK a musel jsem sundat fólie na předních sklech jak u řidiče tak i u spolujezdce. Jaká je povolená hranice propustnosti, které projde na STK? Nechci mít skla jen čiré. Děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od alesino »

pokud chceš mít vše OK tak přední už jen bez folií ...
origo dotonovaná skla mají max. hranici propustnosti ...
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

doktorj
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 13.10.2009 16:52

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od doktorj »

Mám tónovaná origo, změřili, dali fólii s odpovídajícím ztmavením a na STK bez problému...

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: FÓLIE NA SKLECH

Příspěvek od steve »

mulder6018 píše:Zdar chlapi, dnes jsem byl na STK a musel jsem sundat fólie na předních sklech jak u řidiče tak i u spolujezdce. Jaká je povolená hranice propustnosti, které projde na STK? Nechci mít skla jen čiré. Děkuji za odpovědi
Bohužel, na přednich sklech pokud je označeni tinted, tak již jsou tonovana z vyroby 70%a nesmí se tonovat :wink: zadek není problém i tu nejtmavši , to se nemusíte bat :wink: samozřejmě je dobře mit na to atest pokud tam jsou autofolie :wink: když budete mit nejake dotazy , klidně SZ :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“