Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od anti_bot »

Kdyby nebylo nezávislé topení taková darda (u Tourana za to chtějí 40tis), tak je to jasná volba.
Vyhřívaný volant je skvělá věc. Hřeje to příjemně. Můžeš si nastavit tři intenzity výhřevu, takže není to jen otázka když mrzne, ale i na sychravé rána na jaře nebo podzimu - velice příjemný příplatek.
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Přesně jak se zde píše 40 tacu u tuřany je tyč na za nt. Původně jsme se ženou sháněli rodinné auto s velkým kufrem. Nakonec to bylo superb tourana. U tuřany zvítězil poměr cena výkon a prostě ten feeling. Když sednete do auta a víte že jste doma.ovsem příplatky jsou sílene nt 40 rázně 22 okno 30. Proti tomu u superbu nt 25 tazne15. Já svého tuřany kupoval u hellera což je autoritám v ostravě již před 9 lety jako ojety teď jsem ji ho chtěl odprodat ale ta hláška pane to už vám bevykoupine nebo max za 30 kdyz minimálně ta 85 půjde mě trochu zadržela kdyz beru auto u nic nové. Takže clubaci cca během měsíce budu miláčky prodávat tak sr povinné hlaste...

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Ahoj clubaci, teď mi volal dealer že je problém že nabízí 1.5 tsi evo za stejných cenových podmínek ale termín dodání max říjen tohoto roku. Co vy na to prodloužení termínu 1.5 tak už má fap. Odstoupili by jste od smlouvy a nebo se smířili trochu se bojím tě 1.5 1.4 110 kw byla už odzkousena

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Ahoj tak aktualizace stavu. Bude 1.5 evo a hold ty 3 měsíce budeme muset počkat. Jediné co mě zaráží je ,že 3 měsíce se nic nedělo a najednou takova rána přes rozpocet

Perda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.06.2018 11:22

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Perda »

Mám objednáno od půlky června, po spuštění konfigurátoru, Touran HL 2.0 TDI 110kW DSG. Je to firemní a díky limitu jsem se moc nemohl rozšoupnout s další výbavou, navíc potřebuju 7 míst a tažné a chtěl jsem DLL a je konec. :-D Jsem zvědav na dodácí lhůtu, neví někdo? Podle dealera v tuto chvíli nelze říct ani přibližně... :-/

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

No já to mám podepsáno do října. Ale co potom? Neudělašnic můžeš odstoupit max od smlouvy ale že by jsi dostal nějaké peníze za to čekání to ani omylem. Jediné co mě těší že by to měl být modelový rok 2019 tak snad tam budou nějaké nové vychytavky

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Tak nám bajka veselé pokračuje dál ve stylu auto je naplánováno do výroby v 46 tydnu ale ještě to nevíme jistě takže přelom listopad prosinec. Co vy na to říkáte? My d ženou protože jsme donuceni jezdit nákupní taškou s 2 dětmi asi sbohem na tomto fóru a bude jiná značka


Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

No myslím , že když jsem vznesl dotz na zákaznickou linku tak aniž bych uvedl dealera dohledali si ho sami a můj prodejce mi včera volal moc velká náhoda. Jinak změna dealera bohužel nepomůže je to změt kolem nového cyklu měření emisí. Takže o konce října mám čas event pohledat skladovku nebo jiný typ vozu co bude rovnou skladem. a nebo ještě zatnout prsty a když jsem vydržel tak dlouho tak ještě risknout ten měsíc. Bude to ovšem na pytel rv 2018 a hned se to přehoupne na 2019

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od CentriFUGA »

Modelový rok to bude 2018, tak pokud neplánuješ jet do ciziny, domluv se s dealerem, že ti po 14dnech vystaví novou převozku a běž to přihlásit až ve 2019, v TP dneska najdeš stejně jen 1. registraci :-)

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

modelový rok to bude 2019 :good: situace je uplně naprd.... auta se sice vyrobí, ale dokud nebude hotova homologace dané kombinace motoru, převodovky a výbav tak to z fabriky nepustí...

skladem je v čr 31 Touranu z toho se dá myslím, že vybrat pěkné auto :good:

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Ahoj nějaké skladovky se.najdou ale nikdy to není nic co bych si představoval mám 1.5tsi dsg panorama webasto vyjde. Volant . Celní sklo ergoactive 2 sedačky panorama.a ready open rázně atd zo za super cenu

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od Mirco »

chápu, že je to otrava čekat, ale vydrž :good:

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

Ahoj děkuji za slova podpory a útěchy. Mě to nyní štve hlavně z důvodu že ani ten listopad prosinec není jistý že první cesta bude hned pro zimní kola a čte romance co ji zde máme. Ale hlavně proč je ze rozjíždíme menší byznys v jeseníkách a dopravní se tam s ženou s 2 dětmi smartem fosforu na kterého jsem musel vymyslet střešní nosič na 300 lutrovou rakev a vedle toho leží kočárek a na něm hole.

Uživatelský avatar
winsblack
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 30.08.2009 21:10
Bydliště: Kozmice (opavsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Touran - dostupnost konfigurátor.

Příspěvek od winsblack »

20180510_122827.jpg

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“