U: Když auto netopí :o)

udělej si sám

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

ondroGIII
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.09.2011 07:08

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od ondroGIII »

tak to bude ina sranda kedze som to lepil chemoprenom :D inak kurenie sa da vybrat aj ked tam ta rozpera je zalozena len sa dost tazko rozpoluje na 2 casti je to dost blby pristup ale ked ho budem zakladat teraz tak tu rozperu vymontujem

ondroGIII
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.09.2011 07:08

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od ondroGIII »

rozpera vymontovana akurat nastali mensie komplikacie...skutocnost som porovnal s navodou a zistil som ze navod je pre auto kde sa neda nastavit vyska volantu...a to bol pruser...nezostalo nic ine kedze tie 2 sroby sa za volantom nenachadzaju len vykrutit klb na riadeni...som zvedavy kto to zalozi nazad

Uživatelský avatar
Tom2002
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.10.2011 21:31
Bydliště: Kósek od Olomóca

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od Tom2002 »

ty dva šrouby zespodu co drží volantovou tyč kte železne rozpěře u vyškově stavitelnyho volantu jsem povolil tak že jsem do nich navrtal dirky a pak dulčikem a kladivem povolil ,jsou tam šrouby s hladkou hlavou ani na šroubovák,ani na žadnej klíč

topeni mam venku,ale myslim i že mi něco chybí,
jeden bovden mi zustal trčet, a nevim kam ma vést.. ovlada se sním klapka co je u noh spolujezdce

http://imageshack.us/photo/my-images/29/p1060102f.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW 2002 1972
BMW 325i E30 1987
Škoda 120l lesopolní cross special
VW Vento TDi 66kw

Uživatelský avatar
keeper7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 12.11.2010 11:52

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od keeper7 »

Stiahni ten biely kryt.
Přílohy
3.jpg

Uživatelský avatar
Tom2002
Řidič
Řidič
Příspěvky: 139
Registrován: 19.10.2011 21:31
Bydliště: Kósek od Olomóca

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od Tom2002 »

parada dik moc :)
BMW 2002 1972
BMW 325i E30 1987
Škoda 120l lesopolní cross special
VW Vento TDi 66kw

Uživatelský avatar
C@rlos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 10.10.2011 22:16

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od C@rlos »

super návod už vim proč mi lítaj kusy molitanu z vrchních mřížek a auto netopí :good:
G4 1.8t agu

Knapis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 22.01.2012 22:07

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od Knapis »

na přilepení toho plechu na tu klapku jsem použil PU lepidlo, prodává se v kartuších jak silikon, parádně drží ale hlavně nesmrdí :)

Uživatelský avatar
keeper7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 12.11.2010 11:52

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od keeper7 »

Ja som to robil bez zlozenia palubky. Odmontoval som kastliky. Vybral som motor aj tu penu. Odcvakol som 6 svoriek z rozvadzaca vzduchu. Vrchna zadna za dost tazko dava dole ale z maly skrutkovacom sa to da. A tam uz som videl klapku. Polepil som ich samolepiacou hlinikovou paskou ktoru som kupil v obi a je od -30 do +100 a hura. Klapky som ocistil (strhol som tu staru penu) Islo to lahko pretoze pena bola vysusena tak sa sama rozpadavala.

Este som daval dole ten predny kryt co je nanom cislo 7 v tomto navode aby som mal pristup k dalsej klapke.

http://volkswagen.msk.ru/forum/index.ph ... pic=148368" onclick="window.open(this.href);return false;

leksik5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.09.2012 16:46

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od leksik5 »

vitanek-best: Strasne moc děkuju! Tenhle podrobný návod mi pomohl vyřešit mojí prekérnou situaci s topením!! ;))

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od mates-vento »

Při přestavbě klimy jsem si vzpomněl na tohle téma a taky jsem ty klapky přelepil. Nejlepší, co jsem doma našel, byl starej potah ze sedačky :mrgreen: A chemoprenu se nebojte, jenom se musí nechat dostatečně vyschnout. Já jsem to namontoval a zapínal až tak třetí, čtvrtý den po přelepení, takže nebylo o čem.
Přílohy
IMG_20120611_185244 – kopie.jpg
IMG_20120612_124542 – kopie.jpg
IMG_20120612_123128 – kopie.jpg
IMG_20120612_154831 – kopie.jpg
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

DexterZA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.09.2011 01:02

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od DexterZA »

Inak, dá sa na to použiť aj ten tenký molitan, čo sa dáva pod parkety. Ten je skoro ako originál to, čo tam bolo od výroby :)
toto

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od shafticzek »

Můžu se zeptat, jaká je ideální doba, než začne auto vydávat doopravdy teplý vzduch po nastartování, když je například okolní a vnitřní teplota 0st? Přijde mi, že mám takovej strašně pomalý nástup foukání teplého vzduchu (třeba tak 5 kiláků, než to začne teple foukat a musí to valit na 4ku, když je auto už zahřátý, topíme dobře, jen ten nástup). Taková felicie, co má přítule, tak fouká teplej za 2-3 minutky, když jí nakopnu v minus 10ti(aspoň mi to tak přijde, fakt topí dábelsky). Je to prostě golfácká vlastnost, že to není extra rychlej topič a nebo může být někde chybka? Mohl to mít na svědomí zasypanej filtr listím?
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
kemos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 12.03.2012 18:50
Bydliště: Trebic

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od kemos »

No tak mě v zime tak do 5 minut kdyz sem jel k baraku za kamosem cca(1,2km) a uz sem cejtil ze de teplej.. Ale fakt teplej vzduch tak 4-5km jak se auto zahralo na provozku no.. Taky zalezelo jeslti sem mel nebo nemel krabicu pred chladicem :)
Můžu vyčíst pin budíků,spárovat klíče,aktivace komfortních funkcí atd + diagnostika -Třebíč
Passat B5 1.9 TDI AFN..

Uživatelský avatar
LuboshFD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 06.06.2012 21:27
Bydliště: Chrudim

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od LuboshFD »

Tak se s tim mrdam od pul jedenacty a teprve ted lepim. Kdybych vedel ze je to takovej voser, tak to delam v klidu o vikendu..) :-/
Golf III 1,9 TDI 81kw - R.I.P.
Honda Civic - sister's car now
Mazda RX-7 FD 190kw - sold
Karosářské, mechanické a lakýrnické práce ->https://www.facebook.com/VydelekPrezInternet?fref=ts

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: U: Když auto netopí :o)

Příspěvek od lister »

zdá se mi to, nebo to u auta s klimou musím lepit přímo v autě ?
je tam přístup jak u skládání lodě v lahvi, ale na tu loď je alespoň vidět :wink:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „DIY - Do It Yourself“