Renovace Servo řízení

udělej si sám

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
ran
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 03.04.2008 09:30
Bydliště: Bítov
Kontaktovat uživatele:

Renovace Servo řízení

Příspěvek od ran »

Po rozsypání vnějšího ložiska v servu jsem se zdravě naštval při ceně v prodejně ND a pak ještě víc na vrakáči!

Demontáž, rozborka. Největší problém sundat deklík zadního ložiska a vyjlepnout celou hřídelku. OPATRNOST je z litiny a ráda praská.
Oprava cca 3hod a cena ložiska 156kč gufero 90kč. Zadní bylo OK je jehličkové. Lopatky a těsnost OK. skládačka a jedééém. Úspora cca 3000,- za bazarovou sračku, u které nikdo neví kdy se rozsype a za nové ani nemluvím(kolem 5ti litrů).

Kdo nezkusí - neví.... :potlesk:

Foto dodám.
WV_GOLF7 1,6TDI 77KW

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Renovace Servo řízení

Příspěvek od ron »

já jednou ze zvědavosti rozebral servo pumpu - byla ok, a pak to 3 hodiny dával dohromady, furt mi vylítávaly lamely :lol:
nu jde to, jen podotýkám, ž se dá koupit taky repasovaná a berou starou jako zálohovanej díl, tam je cena někde kolem litru - velkoobchod
ale samozřejmě vlastní zdařilá práce potěší víc :good:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Uživatelský avatar
pavelmarek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov, Praha

Re: Renovace Servo řízení

Příspěvek od pavelmarek »

http://vwts.ru/steering_g3_gur.html" onclick="window.open(this.href);return false;
RS6 C6, E60 530d daily


vocas
Pilot
Pilot
Příspěvky: 810
Registrován: 14.08.2010 15:54
Bydliště: HazloVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace Servo řízení

Příspěvek od vocas »

nezkoušel někdo renovovat i hřebenovku , popř nevěděl by někdo kde sehnat potřebný těsnění ?
Koupím:

ovladač el střechy cabrio

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Renovace Servo řízení

Příspěvek od 11mAjA11 »

Já nechával dělat tady : http://www.pmmotor.wbs.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „DIY - Do It Yourself“