Podsvícení panelu topení

udělej si sám

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
DanF2
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.02.2013 14:57
Bydliště: Plzeň

Re: Podsvícení panelu topení

Příspěvek od DanF2 »

Tak sice to není tak propracovaná úprava jako v předchozích případech,ale já jsem jen navrtal čtyři diody (bílé) přímo do ovládání topeni mezi první a druhé a mezi druhé a třetí kolečko nahoru a dolů.Proletoval drátkama a napojil na původní štekr k žárovičce...A na zadku toho krytu (po sundání toho průhlednýho "rozvaděče" světla) jsem zadek těch kroužků přemaloval fixem.První a druhej kroužek modrým a na prostředním polovinu modrým a druhou červeným.Sice to nesvítilo tolik jako ty verze výše,ale vypadalo to hezky a pnilo to účel.Jo...akorát jsem musel odlámat ty zahnuté konce na tom světlovodu,protože ty diody byly přesně proti nim a nešlo to docvaknout na ovládání.Ale když není žárovička,jsou tam ty ohnutý konce k ničemu.(oni jsou celkem k ničemu i jinak,všichni víme,že to originální osvětlení není vidět ani potmě... :pleasantry: )
VW GOLF IV 2.3 , GOLF III 1.9TDI

Uživatelský avatar
Aladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 16.11.2007 19:49
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení panelu topení

Příspěvek od Aladin »

foto, foto :potlesk:

Uživatelský avatar
karlospv
Člen klubu
Příspěvky: 1377
Registrován: 04.10.2007 11:01
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení panelu topení

Příspěvek od karlospv »

Ja to vyresil takto. Modrej pasek rozstrihanej a spojenej. V noci to sviti pekne,neoslnuje to a je to videt akorat se mi to nepodarilo poradne vyfotit.
Přílohy
uploadfromtaptalk1416225970066.jpg

Uživatelský avatar
DanF2
Člen klubu
Příspěvky: 117
Registrován: 17.02.2013 14:57
Bydliště: Plzeň

Re: Podsvícení panelu topení

Příspěvek od DanF2 »

DanF2 píše:Tak sice to není tak propracovaná úprava jako v předchozích případech,ale já jsem jen navrtal čtyři diody (bílé) přímo do ovládání topeni mezi první a druhé a mezi druhé a třetí kolečko nahoru a dolů.Proletoval drátkama a napojil na původní štekr k žárovičce...A na zadku toho krytu (po sundání toho průhlednýho "rozvaděče" světla) jsem zadek těch kroužků přemaloval fixem.První a druhej kroužek modrým a na prostředním polovinu modrým a druhou červeným.Sice to nesvítilo tolik jako ty verze výše,ale vypadalo to hezky a pnilo to účel.Jo...akorát jsem musel odlámat ty zahnuté konce na tom světlovodu,protože ty diody byly přesně proti nim a nešlo to docvaknout na ovládání.Ale když není žárovička,jsou tam ty ohnutý konce k ničemu.(oni jsou celkem k ničemu i jinak,všichni víme,že to originální osvětlení není vidět ani potmě... :pleasantry: )
Foto bohužel nedodám...Auto jsem rozbil,už je chudák golfík na pravdě boží. :sorry: A v současném mám kryt a ovládání topení z Ibizy,ten je jinej a tam se mi to nehodilo... :-(
VW GOLF IV 2.3 , GOLF III 1.9TDI

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení panelu topení

Příspěvek od Kuny1991 »

Ikdyž ho tu už spoustu lidí vidělo, můj výsledek je tu (podle ck222) :blush:
Přílohy
PICT0069.JPG
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Odpovědět

Zpět na „DIY - Do It Yourself“