spojka

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Bobeš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.01.2008 19:24

spojka

Příspěvek od Bobeš »

Chlapi nedá se nějak nastavit chod spojky? Já mám dlouhej chod a hlavně ve městě když litám křižovatky tak mě to roščiluje protože mám v tu ránu nohu o 20cm delší :D jezdím po sedačce jako když si drbu prd.....

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Příspěvek od KOŠŤÁL »

jestli nemáš štelovací lanko,tak ne.A buď klidnej,u G III je to normální,že zabírá až nahoře
Obrázek

Bobeš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.01.2008 19:24

Re: spojka

Příspěvek od Bobeš »

ta spojka je na lanku má tam i matku na štelování ,já jen nevím jestli jí múžu přitáhnout jestli tam něco nepose....

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Bobeš píše:ta spojka je na lanku má tam i matku na štelování ,já jen nevím jestli jí múžu přitáhnout jestli tam něco nepose....
hoď foto
Obrázek

Uživatelský avatar
Tobi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 07.03.2008 16:13
Bydliště: Praha

Re: spojka

Příspěvek od Tobi »

Jenom nekrout se samostavem ! To sem taky zkoušel a uplně sprasil lanko. Samostav má + i - . Nemůžeš si nastavit záběr spojky, ale zase ti dá navědomí, kdyš ti odcházi lamela, nebo je sjety přítlačák, aby si nezustal někde viset.
http://www.tuningclubostrava.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tobihofotky.rajce.idnes.cz/Golf_ ... kumentace/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Domes4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 03.02.2009 19:21
Bydliště: Savín o litovle
Kontaktovat uživatele:

Re: spojka

Příspěvek od Domes4 »

Bobeš píše:Chlapi nedá se nějak nastavit chod spojky? Já mám dlouhej chod a hlavně ve městě když litám křižovatky tak mě to roščiluje protože mám v tu ránu nohu o 20cm delší :D jezdím po sedačce jako když si drbu prd.....
Niceho se nebuj a matku a par otacek povol a pak si skus kde zabira a pak ju zaaretuj atradadi :D zadna veda 8)
Bez práce nejsou koláče!!

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“