Špatné řazení

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Špatné řazení

Příspěvek od BlooW »

Zdravím nějak špatně mi jde zařadit 1čka jinak všecky rychlosti jsou ok....bude to čistě převodovkou a její případnou výměnou nebo to může být i nějaká maličkost ?

Uživatelský avatar
krbec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2028
Registrován: 31.08.2008 19:59
Bydliště: Louny

Re: Špatné řazení

Příspěvek od krbec »

nevím jak to mají benzíny,ale myslím že pokud máš lanka od řadicky k převodovce tak ej to asi stejny......lanka ti vedou do takový kulisy,,,,která poměrně často zatuhne a je dobry ji namazat vazelínou,,,proste s ni rukou hejbec a cpeš vazelínu na vsechny styčný plochy na který se dostaneš...a po pár km by to mělo bejt lepší....mě šlo blbě řadilo po desti kdyz jsem nemel kryt pod motorem a bylo na silnici 10cm vody,,,tak jsme to prave mazal a po 100km pohoda...na ty kulice se ti udelá rez a jde to nahovno...

taky jde o to zda ti to jen NEJDE zaradit nebo jestli to jde přez zuby.....pokud nejde tak viz to co jsem psal..pokud přez zuby tak převodovka KO
pokud někdo chcete něco přepucnout (pohlavní orgány nemyslím) - ALU, kola, sání, prostě všechno : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... %9Bn%C3%AD" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatné řazení

Příspěvek od BlooW »

krbec píše:nevím jak to mají benzíny,ale myslím že pokud máš lanka od řadicky k převodovce tak ej to asi stejny......lanka ti vedou do takový kulisy,,,,která poměrně často zatuhne a je dobry ji namazat vazelínou,,,proste s ni rukou hejbec a cpeš vazelínu na vsechny styčný plochy na který se dostaneš...a po pár km by to mělo bejt lepší....mě šlo blbě řadilo po desti kdyz jsem nemel kryt pod motorem a bylo na silnici 10cm vody,,,tak jsme to prave mazal a po 100km pohoda...na ty kulice se ti udelá rez a jde to nahovno...

taky jde o to zda ti to jen NEJDE zaradit nebo jestli to jde přez zuby.....pokud nejde tak viz to co jsem psal..pokud přez zuby tak převodovka KO
jj dikes za radu.Ale nevím jak to poznám jestli přes zuby nebo ne.Když přes zuby tak to dělá takovej chroupavej zvuk jako když nesešlápneš pořádně spojku ? představuju si to stejně ?

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“