Problém "posunutý" řazení

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od prigi »

Čau,
tak jsem půjčil auto. Bylo to naposledy v životě. Vrátilo se mi s dojebaným řazením. Předtím jsem měl neutrál normálně rovně. Teď je posunutej jakoby dozadu. Lichý rychlosti a zpátečka jdou řadit relativně bez problémů, jen chod řadící páky je jakoby delší. Zato když chci 2/4 tak mám problém. Nezbývá jakoby místo. Dvojku musím řadit s meziplynem a i tak občas chroupe. 4 jde řadit, ale má strašně málo místa v chodu páky...
Už jsem se koukal na táhla jestli není něco ohnutýho nebo prasklýho a všechno vypadá normálně.
Nevíte co s tím - Teda jestli je to na novou převodovku nebo jen na nějaký hejblata uvnitř?

PONAUČENÍ: NIKDY NEPUČUJTE AUTO!!!! ANI DOBREJM KAMARÁDŮM!!!
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od Stug »

Auto a baba se nepůjčuje : )
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od prigi »

Stug píše:Auto a baba se nepůjčuje : )
Tady je zas nekdo desne chytrej!)))
Von mi ten kamos obcas pujcuje baabu tak jsem to musel nejak kompenzovat...Hehehe,]
Kdo moh tusit ze to vezme takovej konec?
Ted jezdim prez krizovatky jak idiot, pocitajici zuby v prevodovce-fuck!(
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od fridrikh »

máš to sto pro pohnuty ale tet nevím jestli už máš lanka a nebo porad táhlo zkus se kouknou a nebo raději bliknout pokud jsou to lanka tak jsou dvě dáš neutrál povolíš a vyrovnáš kulisu a máš hotovo :wink: pokud by to bylo v převodovce tak jdou do kytek kvalt po kvaltu a nebo nejde nic :roll:

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od prigi »

Mam kovovy tahla, jakoby paky. Lanka bych tomu nerikal. Na to jsem koukal hned ale nerekl bych ze tomu neco je.
Konecne jsem zjistil co se s autem delo: Na dvojku vytoceny na 7000ot. Nechapu...
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od fridrikh »

tak je pohnuty táhlo tak se chová pokud je to pohnuty není to v centru taky tě to mohl ohnout :roll:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od PlusOne »

prigi píše:Mam kovovy tahla, jakoby paky. Lanka bych tomu nerikal. Na to jsem koukal hned ale nerekl bych ze tomu neco je.
Konecne jsem zjistil co se s autem delo: Na dvojku vytoceny na 7000ot. Nechapu...
Jestli to točil do 7000, tak to není dobrej kamarád (jak uvádíš v prvním příspěvku). Dobří kamarádi si totiž mých věcí váží....takovej už by se v mým autě nesvez. Ani jako spolujezdec.....možná v "trojce" - tj. vzadu v kufru :wink:
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od prigi »

4 fridrikh. To nezni uplne beznadejne, teda jen na vymenu tech tahel, nebo to staci seridit?

4 all other: Nechapu co delal, opravu zaplati. Ja se asi se nedopocitam kolikrat me vezl, jeste kdyz jsem mel Lancera, na snure z silenych prdeli. Nevim, no renolta jsem mel jen petku a ta nemela otackomer. R19 se mozna necha tocit jako motorka do 15 000. Nasral me, ale s kym bych chodil pit?
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od fridrikh »

zkus to seřídit pokud to nepůjde tak novy vyřadit povolit srovnat a utáhnout :wink:

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od prigi »

Vecer kouknu po nejakym postupu, k serizovani se dostanu V patek nejdriv pak podam rapor .)
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém "posunutý" řazení

Příspěvek od Stug »

No každopádně dej vědět jak to dopadlo.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém "posunutý" řazení - opraveno

Příspěvek od prigi »

Tak nakonec z toho byla oprava za 400.
To seřizování jsem zkoušel, prozíravě na dvoře v práci a poseřizoval jsem to tak že nešlo řadit ani ň. Naštěstí na druhým konci dvora máme servis. Závada byla prej vymletý jakýsi cosi u vidliček v převodovce a utrženej jeden šroubek (jak jse vidět dost tomu rozumím). Nicméně chlapíci v servisu řikali že už to bylo vychozený že by to stejně oodešlo do půl roku...
Tak jsem rád že se to stalo takhle v klidu. Čeká mě podzimní maraton a zůstat vyset někde v Kolomutech to bych fakt nerad.

Každopádně kamoš si užil telefonát typu: Všechno špatně celá přefvodovka na odpis a asi se bude muset měnit i celá spojka :) Ghueghe. Tak uznejte že to jsem musel, trochu ho znejistět. :mrgreen:
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“