Vypadava spatecka.. :-/

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Vypadava spatecka.. :-/

Příspěvek od hanzhou »

Vypadava mi spatecka, cca uz mesic, kdyz jde auto vic dozaberu, hlavne ted na snehu, nemam moznost se ani poradne rozject. A zda si, ze je to cim dal tim horsi. Ze zacatku mi to nevadilo, ale co kdyz se mi stane, ze se pak uz ani nerozjedu :?
Kde mam hledat jako prvni. Me osobne napadli 3 moznosti:
A:Ulomene zuby
B:Poskozene, nebo uvolnene tahla
C:Utrzeny silentblok motoru...spusoby nakloneni motoru, smerem dopredu a tim se uvolni tahlo od radicky

ADD:Predni silentblok uz jsem menej mel nekdy po lete, tak je klidne mozne, ze byl nacatej i zadni.

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
koudaswr6
Člen klubu
Příspěvky: 751
Registrován: 02.12.2008 23:25
Bydliště: ostraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypadava spatecka.. :-/

Příspěvek od koudaswr6 »

čus, tohle same mi dělalo polo ale bude to asi stejné , dělal mi to silentblok ktery držel převodovku je pod baterku, tak se zkus podivat na něj.
G IV V6 >>>>204<<<<< +chip
Svařováni Hliníku, nerezi .... atd
R 1 3 5
└┼┼┤ ♥GIV V6 ♥
2 4 6
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=179149" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
axetom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 18.03.2008 19:00
Bydliště: Nepomuk ->Plzeň-jih
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypadava spatecka.. :-/

Příspěvek od axetom »

delalo mi to polo, do te doby nez jsem menil olej a jen tak pro srandu zpredu prevodovky pohnul (utahnul) jeden povoleny torx ktery vedl do prevodovky. Od te doby (cca 2-3 mesice) to neudelalo ani jednou
FLUBBER -> VW Polo 6n2, 1,9Sdi
Zahlazeno, sníženo, trochu rozšířeno, zatmaveno, ozvučeno, nalakováno

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: Vypadava spatecka.. :-/

Příspěvek od vospunt »

sry že to jsou 2 roky ale mám to samý zpátečka vypadává při vyšších otáčkách a cvaká i když jede ale když vypadne cvaká mnohem víc ... měl jsem utrřený přední a levy (u baterky) silentblok motoru a motor se mi zvedal asi o 15cm ... po výměně se trochu zlepšila zpátečka ( předtím vypadávala asi v 1500ot tedka 2500ot )

tak se chci zeptat jestli to je vylomenýma zubama v převodovce nebo co to tam říkáš s táhlem u řadičky ...
(po výměně silentbloků se motor ani nehne drží jak přibitý jak má)
nebo to je ještě jinej utrženej silentblok ?
hanzhou píše:Vypadava mi spatecka, cca uz mesic, kdyz jde auto vic dozaberu, hlavne ted na snehu, nemam moznost se ani poradne rozject. A zda si, ze je to cim dal tim horsi. Ze zacatku mi to nevadilo, ale co kdyz se mi stane, ze se pak uz ani nerozjedu :?
Kde mam hledat jako prvni. Me osobne napadli 3 moznosti:
A:Ulomene zuby
B:Poskozene, nebo uvolnene tahla
C:Utrzeny silentblok motoru...spusoby nakloneni motoru, smerem dopredu a tim se uvolni tahlo od radicky

ADD:Predni silentblok uz jsem menej mel nekdy po lete, tak je klidne mozne, ze byl nacatej i zadni.
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“