Řazení...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
sYetty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.02.2010 18:41
Bydliště: Kolem Brna :)

Řazení...

Příspěvek od sYetty »

Potřeboval bych poradit, co by mohlo být KO - když řadím a hlavně u zpátečky občas se mě stane, že se spojkou sešláplou snad až pod autem řadím skoro přes zuby, občas se stane, že prostě jen cukne zpátečka a pk v klidu a nebo když cítím, že tam pude přes zuby, zhasnu motor, nakopnu znova a uplně v klidu.. Sem z toho nějakej JELEN nebo co... Na GIII 1.9TDi 81KW
TDi

KamilGTTDI
Pilot
Pilot
Příspěvky: 868
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: tam za humny

Re: Řazení...

Příspěvek od KamilGTTDI »

spojka ko, bud shulena lamela nebo zmydlenej setrvak nebo pritlacak, vypada ze se unasi spojka s otackami motoru

Garfild
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 23.06.2009 18:26
Bydliště: kousek od Brna

Re: Řazení...

Příspěvek od Garfild »

ja bych řek bude velka vule na hřideli řazeni(jsou na ni lanka,tahla řazeni) Už sem to parkrat vyděl

Uživatelský avatar
toptopic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 25.05.2009 20:35
Bydliště: Sokolov

Re: Řazení...

Příspěvek od toptopic »

sYetty píše:Potřeboval bych poradit, co by mohlo být KO - když řadím a hlavně u zpátečky občas se mě stane, že se spojkou sešláplou snad až pod autem řadím skoro přes zuby, občas se stane, že prostě jen cukne zpátečka a pk v klidu a nebo když cítím, že tam pude přes zuby, zhasnu motor, nakopnu znova a uplně v klidu.. Sem z toho nějakej JELEN nebo co... Na GIII 1.9TDi 81KW
Mám stejný problém, když řadím jedničku, tak vyšlápnu spojku až na zem a někdy se mi stane, že v převodovce o sebe zavadí zuby.
benzín patří do zapalovačů - only TDi

polack1987
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 05.06.2008 18:28
Bydliště: brno+opa
Kontaktovat uživatele:

Re: Řazení...

Příspěvek od polack1987 »

Měl sem něco podobného na AAZ a byla to šikmo nasazena lamela nebo lozisko - uz nevim.
vse a nic

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“