Hučí převodovka GIII

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
VWPepan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 14.05.2009 19:30
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Hučí převodovka GIII

Příspěvek od VWPepan »

ahoj kluci,chci se zeptat na nějaké rady kvůli té převodovce,když to začalo dělat vůbec jsem to neřešil a myslel jsem si že ložiska kol,měli vůli a já je neměnil tak jsem to udělal,no ale hučí to furt,je to zvuk že to rezonuje do kastle a je to jako když se skladájí kuličky v ložisku,auto jsem dal na hevírek a roztočil na 140km h a zdochnul jsem to a poslouchám,jde to jako by od diferáku,setrváku,ten prostor někde,když se to dotácí hýbou se mi unašeče na poloosy a ke konci než se to zastaví udělá to takovej zvuk jako když strčím šroubovák mezi kola,když za ty unašeče vezmu tak vůli nemají,olej neteče,takže zatím to není tak v háji,dělá to nejvic při 60 a pak 80 až 100 a pak to tak nějak jde,kdyby to bylo na diferáku,tak to musí narůstat rychlostí ne?nevím no,třeba trypoid kloub,třeba někdo budete vedět a mít zkušenost.děkuji

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: hučí převodovka GIII

Příspěvek od Stug »

Jestli hučí převodovka, tak už hučet zůstane :wink:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Landa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 07.06.2009 09:38

Re: hučí převodovka GIII

Příspěvek od Landa »

Mě taky něco bzučí ale, jen při jízdě směrem doleva.Zvuk silně připomíná jízdu po plné čáře na dálnici. Myslel jsem že je to ložisko v prvém kole, to jsem také vyměnil ale, efekt žádný zvuk i síla stejná. Dostal jsem echo že by to mohla dělat poloosa, která tahá za satelity a to tlačí na hlavní hrušku v převodovce.Ovšem jestli je to pravda či ne a jak je to závažné opravdu netuším.... :?

Uživatelský avatar
čerf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 647
Registrován: 22.09.2008 19:18
Bydliště: Děčín

Re: hučí převodovka GIII

Příspěvek od čerf »

tak vyměn ještě to levý a budeš mít klid. neznamená, že když to hučí při jízdě doleva že je to automaticky pravý ložisko. to ložisko je dvouřadý a bude ti hučet vnitřní řada na levé straně. vyměn a bude ticho

Odpovědět

Zpět na „Převodovka-spojka-řazení“